ZÁPAS
04.10.16 | 1. kolo | Alexandra Alegre Ferre | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | Telde | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandra Alegre Ferre | Diana Maria Mihail | |
1. podanie % | 35/52 (67%) | 31/63 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/35 (69%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/63 (56%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkom | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
Španielsko
12.09.99, 24 rokov
12.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.08.00, 23 rokov
15.08.00, 23 rokov
Alexandra Alegre Ferre vs. Diana Maria Mihail - Vzájomné zápasy
04.10.16 | 1. kolo | Alexandra Alegre Ferre | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Telde | antuka |
Alexandra Alegre Ferre form & Diana Maria Mihail form
Alexandra Alegre Ferre - posledné zápasy
Las Palmas - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 0-2, - Alexandra Alegre Ferre - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-65, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Patrycja Polanska | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Irene Garceran | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Sandra Azorin Vilella | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.10.16 kvalifik. | vs. Tijana Spasojevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Marta Garcia Gausi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Daniela La Fuente Strassburger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Diana Maria Mihail - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detail zápasu |