ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Alexa Noel | Giorgia Pinto | 6-1, 6-2 | W15 Barletta | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexa Noel | Giorgia Pinto | |
1. podanie % | 22/29 (76%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/22 (64%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/7 (43%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/31 (71%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body celkom | 39/60 (65%) | 21/60 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexa Noel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexa Noel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexa Noel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexa Noel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexa Noel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexa Noel | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40 | ||
Alexa Noel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Giorgia Pinto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexa Noel vs. Giorgia Pinto - Vzájomné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Alexa Noel | Giorgia Pinto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Barletta | antuka |
Alexa Noel form & Giorgia Pinto form
Alexa Noel - posledné zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-73, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Kayla Day | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 3-1, Jana Kolodynska - skreč | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 3-1, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Malkia Ngounoue | 7-5, 5-5, Malkia Ngounoue - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Francoise Abanda | 7-64, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Ingrid Martins | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.20 štvrťfinále | vs. Eduarda Piai | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Amy Zhu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.01.20 finále | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.20 semifinále | vs. Emma Davis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.20 štvrťfinále | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tijana Spasojevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Giorgia Pinto - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Slavikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Chiara Talleri | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu |