ZÁPAS
04.09.19 | 1. kolo | Alessia Beatrice Ciuca | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | W15 Curtea | antuka |
ŠTATISTIKY
Alessia Beatrice Ciuca | Ilinca Dalina Amariei | |
1. podanie % | 18/43 (42%) | 26/52 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/18 (67%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/25 (72%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkom | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
Alessia Beatrice Ciuca | 3-1 | |
Alessia Beatrice Ciuca | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Rumunsko
12.09.01, 22 rokov
12.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alessia Beatrice Ciuca vs. Ilinca Dalina Amariei - Vzájomné zápasy
25.11.19 | kvalifik. | Ilinca Dalina Amariei | Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 2-6, 13-11 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
04.09.19 | 1. kolo | Alessia Beatrice Ciuca | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Curtea | antuka |
Alessia Beatrice Ciuca form & Ilinca Dalina Amariei form
Alessia Beatrice Ciuca - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Nevena Kolarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Wanyi Zhang | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ivonne Juric | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Renata Cipetic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Barbara Kotelesova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Ilinca Dalina Amariei - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detail zápasu |