Bielorusko
29.06.96, 27 rokov
29.06.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
24.08.96, 27 rokov
24.08.96, 27 rokov
Anastasiya Shleptsova vs. Alessandra Gisonna - Vzájomné zápasy
09.03.15 | 2. kolo kval. | Alessandra Gisonna | Anastasiya Shleptsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anastasiya Shleptsova form & Alessandra Gisonna form
Anastasiya Shleptsova - posledné zápasy
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Liubov Patapionak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Elina Vikhryanova | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Ramona Eva Chivu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 6-1, 2-0, Louise Lampla - skreč | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Veronica Napolitano | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Laura Deigman | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
16.09.16 štvrťfinále | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.16 2. kolo | vs. May Kimhi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Avital Vulf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Marianna Natali | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Jana Haid | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.16 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.16 kvalifik. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Alessandra Gisonna - posledné zápasy
Aprilia - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Rosanna Maffei | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Naomi Totka | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.16 1. kolo | vs. Mitsumi Kawasaki | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.06.16 2. kolo | vs. Varunya Wongteanchai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.16 1. kolo | vs. Shivika Burman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.06.16 1. kolo | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.05.16 kvalifik. | vs. Rebecca Gustafson | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.05.16 2. kolo | vs. Cornelia Lister | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo | vs. Jennifer Jussi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.02.16 kvalifik. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.16 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.16 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Melis Bayraktaroglu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.16 kvalifik. | vs. Dana Kremer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.16 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.16 1. kolo | vs. Aleksandra Kulesza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Daiana Negreanu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.01.16 2. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.16 1. kolo | vs. Alena Weiss | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Anna Shepita | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.16 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.12.15 2. kolo | vs. Julie Noe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.12.15 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |