ZÁPAS
04.07.17 | 1. kolo | Aleksandrina Naydenova | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-2 | Getxo | antuka |
ŠTATISTIKY
Aleksandrina Naydenova | Ivonne Cavalle-Reimers | |
1. podanie % | 20/39 (51%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/20 (85%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkom | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aleksandrina Naydenova vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Vzájomné zápasy
04.07.17 | 1. kolo | Aleksandrina Naydenova | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Getxo | antuka |
11.05.17 | štvrťfinále | Ivonne Cavalle-Reimers | Aleksandrina Naydenova | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Monzon | tvrdý |
02.06.14 | 2. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Aleksandrina Naydenova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Madrid | antuka |
24.09.12 | štvrťfinále | Aleksandrina Naydenova | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Madrid | antuka |
Aleksandrina Naydenova form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ivonne Cavalle-Reimers - posledné zápasy
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |