INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aleksandrina Naydenova vs. Brandy Mina - Vzájomné zápasy
23.03.15 | štvrťfinále | Aleksandrina Naydenova | Brandy Mina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Metepec | tvrdý |
Aleksandrina Naydenova form & Brandy Mina form
Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Brandy Mina - posledné zápasy
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Ellie Douglas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Emily Appleton | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Constandena Nicolaou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Dagmar Zdrubecka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Mimi Levine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Charlotte Robillard-Millette | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
10.01.17 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Leon - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.03.16 2. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.16 1. kolo | vs. Alena Fomina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.16 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.02.16 1. kolo | vs. Pauline Payet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.16 kvalifik. | vs. Michelle Sammons | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
28.01.16 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.16 1. kolo | vs. Alexa Graham | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
19.01.16 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
15.01.16 semifinále | vs. Irina Ramialison | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.16 štvrťfinále | vs. Giulia Pairone | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.01.16 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.16 1. kolo | vs. Anne-Sophie Courteau | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
22.06.15 kvalifik. | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Jenny Jullien | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu |