ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Aleksandra Pospelova | Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 6-0 | W15 Batumi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Aleksandra Pospelova | Oana Smaranda Corneanu | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/23 (70%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 2/20 (10%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkom | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aleksandra Pospelova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0 | ||
Aleksandra Pospelova | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Aleksandra Pospelova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
Aleksandra Pospelova | 2-0 | |
3-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
Aleksandra Pospelova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.06.01, 22 rokov
25.06.01, 22 rokov
Aleksandra Pospelova vs. Oana Smaranda Corneanu - Vzájomné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Aleksandra Pospelova | Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Batumi | tvrdý |
Aleksandra Pospelova form & Oana Smaranda Corneanu form
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Oana Smaranda Corneanu - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |