INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elina Avanesyan vs. Aleksandra Pospelova - Vzájomné zápasy
08.08.17 | 1. kolo | Aleksandra Pospelova | Elina Avanesyan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Elina Avanesyan form & Aleksandra Pospelova form
Elina Avanesyan - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - skreč | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - skreč | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 kvalifik. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | detail zápasu |
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |