Taliansko
26.02.97, 27 rokov
26.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anna Maria Procacci vs. Aleksandra Pospelova - Vzájomné zápasy
31.08.17 | 2. kolo | Aleksandra Pospelova | Anna Maria Procacci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anna Maria Procacci form & Aleksandra Pospelova form
Anna Maria Procacci - posledné zápasy
Cairo - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Dalia Ahmed | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Alice Amendola | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Verena Hofer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.10.17 1. kolo | vs. Marine Partaud | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Marie Temin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-4, Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-75, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Maria Pereyra Sellart | 1-3, - Anna Maria Procacci - skreč | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Alicia Robinson | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |