Aleksandra Pitak vs. Franziska Sziedat

Aleksandra Pitak vs. Franziska Sziedat - Braunschweig - porovnanie

ZÁPAS

21.08.171. kolo kval.Aleksandra Pitak Franziska Sziedat 5-7, 6-0, 6-3 Germany Braunschweig antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Aleksandra Pitak
Veľká Británia
27.04.01, 17 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.08.00, 18 rokov







Franziska Sziedat
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Aleksandra Pitak vs. Franziska Sziedat - Vzájomné zápasy

21.08.171. kolo kval.Aleksandra PitakFranziska Sziedat5-7, 6-0, 6-3 detail zápasuGermany Braunschweig antuka

Aleksandra Pitak - posledné zápasy

Egypt Sharm El - tvrdý
18.10.18
2. kolo
vs. Anastasia Sukhotina6-75, 4-6 prehradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Ramya Natarajan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
10.10.18
1. kolo
vs. Barbara Bonic4-6, 6-76 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Gaia Squarcialupi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Anastasia Sukhotina4-6, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Anna Makhorkina6-1, 6-4 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Maria Vittoria Viviani6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia Batumi - tvrdý
19.09.18
1. kolo
vs. Daria Kudashova2-6, 6-74 prehradetail zápasu
16.09.18
kvalifik.
vs. Zuleykha Safarova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
04.09.18
kvalifik.
vs. Yuliana Lizarazo6-4, 6-77, 5-7 prehradetail zápasu
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Pia Brglez6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Nadja Ramskogler4-6, 2-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Chiswick - tvrdý
06.08.18
kvalifik.
vs. Ella Taylor2-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Eden Silva6-4, 2-1, Eden Silva - skrečvýhradetail zápasu
United Kingdom Woking - tvrdý
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Jessie Aney6-71, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Ana Vrljic0-6, 1-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Manchester - tráva
11.06.18
1. kolo kval.
vs. Maria Sanchez0-6, 7-67, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Surbiton - tráva
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Nadja Gilchrist5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Trinidad Tacarigua - tvrdý
07.05.18
1. kolo
vs. Emily Appleton4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Sonya Latycheva1-6, 1-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Loughborough - tvrdý I.
05.02.18
1. kolo kval.
vs. Katarzyna Pitak5-7, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Shrewsbury - tvrdý I.
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Sarah Beth Grey4-6, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Sunderland - tvrdý I.
31.10.17
1. kolo
vs. Maia Lumsden4-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Kimberly Mpukusa6-3, 6-0 výhradetail zápasu
30.10.17
kvalifik.
vs. Alice Gillan6-3, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom Wirral - tvrdý I.
25.10.17
2. kolo
vs. Lena Rueffer3-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.10.17
1. kolo
vs. Alice Gillan6-1, 6-0 výhradetail zápasu
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Lily Ghodrati6-0, 6-0 výhradetail zápasu
23.10.17
kvalifik.
vs. Tanysha Dissanayake6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
22.08.17
1. kolo
vs. Cornelia Lister2-6, 0-6 prehradetail zápasu

Franziska Sziedat - posledné zápasy

Portugal Obidos - koberec
11.10.18
2. kolo
vs. Manca Pislak2-6, 1-6 prehradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Camila Garcia6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Shalimar Talbi3-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Sonya Latycheva7-5, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Anna Klasen6-4, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Holland Den Haag - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Anna Ukolova3-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
23.04.18
kvalifik.
vs. Lisa Sabino2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Eugenie Chapelle6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Margarita Skryabina4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Kirsten-Andrea Weedon2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-1, 1-0, Jantje Tilbuerger - skrečvýhradetail zápasu
13.11.17
kvalifik.
vs. Jovana Vukovic3-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Semeli Dimitrakopoulou6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Jovana Vukovic1-6, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Jessy Rompies2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
09.10.17
1. kolo kval.
vs. Claudia Gaspar2-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
09.10.17
2. kolo kval.
vs. Francisca Jorge6-4, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
21.08.17
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Pitak7-5, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Holland Oldenzaal - antuka
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Jamie Jillissen0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Holland Amstelveen - antuka
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Kelia Le Bihan6-0, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Sanne Jansen6-2, 6-74, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
11.07.16
1. kolo kval.
vs. Sophia Kovalets0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
24.08.15
kvalifik.
vs. Dorota Szczygielska3-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.08.15
2. kolo kval.
vs. Veronika Domagala6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<