ZÁPAS
08.08.17 | 1. kolo | Albina Khabibulina | Lenka Jurikova | 3-6, 6-2, 3-1, - skreč | Koksijde | antuka |
ŠTATISTIKY
Albina Khabibulina | Lenka Jurikova | |
1. podanie % | 50/73 (68%) | 48/74 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/50 (50%) | 26/48 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/23 (70%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/74 (50%) | 32/73 (44%) |
Vyhrané body celkom | 78/147 (53%) | 69/147 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Albina Khabibulina vs. Lenka Jurikova - Vzájomné zápasy
08.08.17 | 1. kolo | Albina Khabibulina | Lenka Jurikova | 3-6, 6-2, 3-1, Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | Koksijde | antuka |
Albina Khabibulina form & Lenka Jurikova form
Albina Khabibulina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | - | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
16.12.18 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Muzaffarnagar - tráva | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - skreč | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | detail zápasu |
Lenka Jurikova - posledné zápasy
W15 Oran - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, - Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Veronika Vlkovska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 2-6, 1-3, - Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
04.08.17 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - skreč | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 5-7, 1-2, - Lenka Jurikova - skreč | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.17 štvrťfinále | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.06.17 2. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
17.06.17 finále | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.17 semifinále | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.17 štvrťfinále | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Natalie Novotna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
09.06.17 štvrťfinále | vs. Vera Lapko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.17 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 6-0, 6-0 | detail zápasu |