ZÁPAS
18.02.19 | 1. kolo kval. | Akiko Omae | Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-0 | W60 Kyoto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Akiko Omae | Olivia Tjandramulia | |
1. podanie % | 21/29 (72%) | 34/49 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/21 (81%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/8 (88%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 5/29 (17%) |
Vyhrané body celkom | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Akiko Omae | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akiko Omae | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Akiko Omae | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Akiko Omae | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Akiko Omae | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Akiko Omae | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Akiko Omae vs. Olivia Tjandramulia - Vzájomné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Akiko Omae | Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W60 Kyoto | tvrdý I. |
Akiko Omae form & Olivia Tjandramulia form
Akiko Omae - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Olivia Tjandramulia - posledné zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |