Kórea
12.05.96, 27 rokov
12.05.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
16.09.96, 27 rokov
16.09.96, 27 rokov
Ah Song vs. Seohyeon Kim - Vzájomné zápasy
31.08.19 | 1. kolo kval. | Ah Song | Seohyeon Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Ah Song form & Seohyeon Kim form
Ah Song - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 3-5, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 0-1, Da Hye Kim - skreč | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ju-Eun Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Harim Noh | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, 1-2, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ye Rin Lee (1998) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Mi Jeong Kwon | 2-5, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seung Hee Han | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Da Hye Kim | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Sung Hee Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu |
Seohyeon Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jae Young Jo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 kvalifik. | vs. Su Yeon Chun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Seo-Kyung Kang | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katherine Ip | 6-2, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Su Yeon Chun | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Sun Young Choi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Rise Shimizu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yuenu Li | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | - Seohyeon Kim - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Hee Jin Oh | 6-4, 6-3 | detail zápasu |