ZÁPAS
06.08.19 | 1. kolo | Agustina Chlpac | Costanza Traversi | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Agustina Chlpac | Costanza Traversi | |
1. podanie % | 49/69 (71%) | 36/55 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/49 (69%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/20 (25%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 30/69 (43%) |
Vyhrané body celkom | 69/124 (56%) | 55/124 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-2 | Costanza Traversi | |
0-0 | ||
Agustina Chlpac | 1-3 | |
1-4 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-30, 30-30 | ||
Agustina Chlpac | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Costanza Traversi | |
Agustina Chlpac | 4-4 | |
5-4 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Agustina Chlpac | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agustina Chlpac | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Costanza Traversi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Agustina Chlpac | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Costanza Traversi | |
0-0 | ||
Agustina Chlpac | 4-2 | |
5-2 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.07.00, 23 rokov
14 460 $
19.07.00, 23 rokov
14 460 $
Agustina Chlpac vs. Costanza Traversi - Vzájomné zápasy
06.08.19 | 1. kolo | Agustina Chlpac | Costanza Traversi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Agustina Chlpac form & Costanza Traversi form
Agustina Chlpac - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-74, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Patricia Ioana Istrate | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Costanza Traversi - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Chiasso - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu |