Chorvátsko
02.07.98, 25 rokov
02.07.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anamarija Spoljaric vs. Agustina Chlpac - Vzájomné zápasy
19.03.18 | kvalifik. | Agustina Chlpac | Anamarija Spoljaric | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
10.03.18 | 1. kolo kval. | Agustina Chlpac | Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Anamarija Spoljaric form & Agustina Chlpac form
Anamarija Spoljaric - posledné zápasy
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |