INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Weronika Falkowska vs. Agnes Bukta - Vzájomné zápasy
06.11.18 | 1. kolo | Agnes Bukta | Weronika Falkowska | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Weronika Falkowska form & Agnes Bukta form
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Agnes Bukta - posledné zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
24.01.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.11.18 semifinále | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.18 štvrťfinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detail zápasu |