ZÁPAS
02.05.17 | 1. kolo | Agnes Bukta | An-Sophie Mestach | 1-6, 6-1, 6-2 | La Marsa | antuka |
ŠTATISTIKY
Agnes Bukta | An-Sophie Mestach | |
1. podanie % | 55/75 (73%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/55 (60%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/20 (35%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 35/75 (47%) |
Vyhrané body celkom | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Agnes Bukta vs. An-Sophie Mestach - Vzájomné zápasy
02.05.17 | 1. kolo | Agnes Bukta | An-Sophie Mestach | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | La Marsa | antuka |
Agnes Bukta form & An-Sophie Mestach form
Agnes Bukta - posledné zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
24.01.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.11.18 semifinále | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.18 štvrťfinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
An-Sophie Mestach - posledné zápasy
Biarritz - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
25.07.18 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-1, Raluca Georgiana Serban - skreč | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Muchova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-1, - An-Sophie Mestach - skreč | detail zápasu | |
09.03.18 štvrťfinále | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.18 2. kolo | vs. Britt Geukens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Tamaryn Hendler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Waco - tvrdý | ||||
10.11.17 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 1-6, - An-Sophie Mestach - skreč | detail zápasu | |
09.11.17 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 0-5, Kristie Ahn - skreč | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Michaela Honcova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 7-61, 6-0 | detail zápasu |