ZÁPAS
02.09.18 | 1. kolo kval. | Agnes Bukta | Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | Zagreb | antuka |
ŠTATISTIKY
Agnes Bukta | Alexandra Riley | |
1. podanie % | 18/28 (64%) | 18/28 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/18 (89%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/10 (80%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 24/28 (86%) | 4/28 (14%) |
Vyhrané body celkom | 48/56 (86%) | 8/56 (14%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agnes Bukta | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Agnes Bukta | 0-0 | |
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Agnes Bukta | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Alexandra Riley | |
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Agnes Bukta vs. Alexandra Riley - Vzájomné zápasy
02.09.18 | 1. kolo kval. | Agnes Bukta | Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Zagreb | antuka |
Agnes Bukta form & Alexandra Riley form
Agnes Bukta - posledné zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
24.01.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.11.18 semifinále | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.18 štvrťfinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Alexandra Riley - posledné zápasy
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.11.21 kvalifik. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ibague - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - skreč | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | detail zápasu |