ZÁPAS
18.03.18 | 2. kolo kval. | Agathe Timsit | Mathilde Lollia | 6-4, 4-6, 6-2 | Le Havre | antuka |
ŠTATISTIKY
Agathe Timsit | Mathilde Lollia | |
1. podanie % | 43/84 (51%) | 64/95 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/43 (77%) | 36/64 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/41 (49%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 42/95 (44%) | 31/84 (37%) |
Vyhrané body celkom | 95/179 (53%) | 84/179 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Agathe Timsit | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mathilde Lollia | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-1 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Mathilde Lollia | |
0-0, 30-40 | ||
2-2 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agathe Timsit | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Agathe Timsit | 2-0 | |
0-0, A-40 | ||
Agathe Timsit | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-5 | Mathilde Lollia | |
0-0, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Mathilde Lollia | |
2-0 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Agathe Timsit | 3-1 | |
3-2 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Agathe Timsit | 4-2 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
Agathe Timsit | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Francúzsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.05.00, 23 rokov
20.05.00, 23 rokov
Agathe Timsit vs. Mathilde Lollia - Vzájomné zápasy
18.03.18 | 2. kolo kval. | Agathe Timsit | Mathilde Lollia | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Le Havre | antuka |
Agathe Timsit form & Mathilde Lollia form
Agathe Timsit - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu |
Mathilde Lollia - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu |