ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Agathe Timsit | Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | W15 Wanfercee | antuka |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
14.04.97, 26 rokov
14.04.97, 26 rokov
Agathe Timsit vs. Mathilde Devits - Vzájomné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Agathe Timsit | Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W15 Wanfercee | antuka |
Agathe Timsit form & Mathilde Devits form
Agathe Timsit - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu |
Mathilde Devits - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Elba Kasum | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.17 1. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Ksenia Tarasova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Laura Rijkers | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Anette Munozova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Aymet Uzcategui | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Justine Lo Presti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Dirkje Swennen | 6-1, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu |