INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guillermina Naya vs. Adriana Sosnovschi - Vzájomné zápasy
31.08.17 | 2. kolo | Adriana Sosnovschi | Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Guillermina Naya form & Adriana Sosnovschi form
Guillermina Naya - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
09.09.23 finále | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 štvrťfinále | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Adriana Sosnovschi - posledné zápasy
Prague - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.12.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Teresia Londol | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.09.17 štvrťfinále | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.09.17 štvrťfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
25.08.17 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |