Rusko
14.09.99, 24 rokov
14.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
09.12.02, 21 rokov
09.12.02, 21 rokov
Adelina Baravi vs. Ofer Kivity - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Adelina Baravi | Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | W25 Akko | tvrdý |
Adelina Baravi form & Ofer Kivity form
Adelina Baravi - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Ofer Kivity - posledné zápasy
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daria Frayman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-4, 4-1, Oluchukwu Jennifer Ibeto - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Yanni Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Kseniia Piskareva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-4, 3-1, Anna Ulyashchenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Maya Gohfeld | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 3-6, 7-64, 10-12 | detail zápasu |