ZÁPAS
04.06.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Inbar Cohen | 6-0, 6-0 | Tel Aviv | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Adelina Baravi | Inbar Cohen | |
1. podanie % | 15/27 (56%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/15 (93%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/12 (83%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 26/37 (70%) | 3/27 (11%) |
Vyhrané body celkom | 50/64 (78%) | 14/64 (22%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Inbar Cohen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adelina Baravi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Adelina Baravi | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Adelina Baravi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Adelina Baravi | 4-0 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Adelina Baravi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Inbar Cohen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adelina Baravi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Inbar Cohen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adelina Baravi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Adelina Baravi | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Adelina Baravi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Rusko
14.09.99, 24 rokov
14.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
13.01.99, 25 rokov
13.01.99, 25 rokov
Adelina Baravi vs. Inbar Cohen - Vzájomné zápasy
04.06.18 | 1. kolo | Adelina Baravi | Inbar Cohen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Adelina Baravi form & Inbar Cohen form
Adelina Baravi - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Inbar Cohen - posledné zápasy
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Sean Lodzki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Aimee Tarun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Alona Kruglov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.03.17 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Mia Rabinowitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Talya Zandberg | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo | vs. Liron Sasson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 kvalifik. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tijana Tofiloski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Marija Jovicic | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |