ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Abigail Amos | Giorgie Jones | 6-4, 6-2 | W25 Chiswick | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Abigail Amos | Giorgie Jones | |
1. podanie % | 44/69 (64%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/44 (66%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/25 (48%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 25/51 (49%) | 28/69 (41%) |
Vyhrané body celkom | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Abigail Amos | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15 | ||
Abigail Amos | 0-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-3 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15 | ||
Abigail Amos | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Abigail Amos | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Giorgie Jones | |
0-0 | ||
Abigail Amos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Abigail Amos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
1-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0 | ||
Abigail Amos | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Giorgie Jones | |
0-0 | ||
4-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Abigail Amos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Veľká Británia
11.12.96, 27 rokov
11 443 $
11.12.96, 27 rokov
11 443 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Abigail Amos vs. Giorgie Jones - Vzájomné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Abigail Amos | Giorgie Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Chiswick | tvrdý |
Abigail Amos form & Giorgie Jones form
Abigail Amos - posledné zápasy
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Frey | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophya Devas | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Jasmina Stoppel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 6-3, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Lee Anne Endler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Giorgie Jones - posledné zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |