Greetje Minnen - výsledky / program / štatistiky

Greetje Minnen - výsledky / program / štatistiky

Greetje Minnen
Meno: Greetje Minnen
Krajina: Belgicko
Dátum narodenia: 14.08.97, 21 rokov
WTA rebríček: 212
TOP pozícia v rebríčku: 212 (18.03.19, 27600 body)
Body: 276
Zápasov celkom: 263
Výhry: 181
Úspešnosť: 68.82 %
roksumártvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
201915/613/50/02/10/00/00/0
201870/2117/423/76/324/70/00/0
20179/71/20/15/33/10/00/0
201632/1821/84/44/43/20/00/0
201540/1517/69/613/20/01/10/0
20146/74/20/40/00/02/10/0
20139/81/37/40/00/01/10/0
úsp. %68.82 %71.15 %62.32 %69.77 %75 %57.14 %0 %
INFO: výhry / prehry (kliknite na vybraný rok, resp. povrch pre zobrazenie zápasov)

Greetje Minnen / program

nenájdený žiaden zápas

Greetje Minnen / výsledky

09.03.19fináleGreetje MinnenElena Gabriela Ruse6-4, 6-1 výhradetail zápasuJapan W25 Yokohama tvrdý
08.03.19semifináleGreetje MinnenCatherine Harrison6-1, 6-3 výhradetail zápasu
07.03.19štvrťfináleGreetje MinnenKyoka Okamura6-2, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.192. koloGreetje MinnenGabriella Taylor6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.191. koloGreetje MinnenRebecca Sramkova7-5, 6-1 výhradetail zápasu
26.02.191. koloMarina MelnikovaGreetje Minnen6-2, 6-3 prehradetail zápasuJapan W25 Osaka tvrdý
22.02.19štvrťfináleNao HibinoGreetje Minnen6-1, 6-1 prehradetail zápasuJapan W60 Kyoto tvrdý I.
21.02.192. koloGreetje MinnenPeangtarn Plipuech6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
20.02.191. koloGreetje MinnenEn Shuo Liang7-64, 6-2 výhradetail zápasu
24.01.192. koloIvana JorovicGreetje Minnen6-4, 6-1 prehradetail zápasuSingapore W25 Singapore tvrdý
23.01.191. koloGreetje MinnenQuirine Lemoine6-1, 7-5 výhradetail zápasu
19.01.19semifináleArantxa RusGreetje Minnen7-68, 6-2 prehradetail zápasuSingapore W25 Singapore tvrdý
18.01.192. koloGreetje MinnenDenisa Allertova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
18.01.19štvrťfináleGreetje MinnenRichel Hogenkamp7-610, 6-3 výhradetail zápasu
15.01.191. koloGreetje MinnenKimberley Zimmermann6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.01.19štvrťfináleAlize CornetGreetje Minnen6-1, 6-4 prehradetail zápasuAustralia Hobart tvrdý
09.01.192. koloGreetje MinnenMagda Linette6-1, 4-6, 7-63 výhradetail zápasu
07.01.191. koloGreetje MinnenKateryna Kozlova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
06.01.19kvalifik.Greetje MinnenFiona Ferro6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.01.191. kolo kval.Greetje MinnenKatie Boulter6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
01.01.191. koloKaylah McpheeGreetje Minnen2-6, 6-4, 6-4 prehradetail zápasuAustralia W25 Playford tvrdý
09.11.18semifináleMaia LumsdenGreetje Minnen6-4, 4-6, 6-4 prehradetail zápasuUnited Kingdom Shrewsbury tvrdý I.
08.11.18štvrťfináleGreetje MinnenArantxa Rus6-3, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.182. koloGreetje MinnenAnna Zaja7-63, 7-5 výhradetail zápasu
06.11.181. koloGreetje MinnenMarie Benoit7-62, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
01.11.18štvrťfináleEmma RaducanuGreetje Minnen7-65, 6-2 prehradetail zápasuUnited Kingdom Wirral tvrdý I.
31.10.182. koloGreetje MinnenCristiana Ferrando6-1, 6-3 výhradetail zápasu
30.10.181. koloGreetje MinnenKatharina Gerlach6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.10.182. kolo kval.Kristyna PliskovaGreetje Minnen6-2, 6-4 prehradetail zápasuLuxembourg Luxembourg tvrdý I.
13.10.181. kolo kval.Greetje MinnenKatharina Gerlach5-7, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
06.10.18semifináleGaia SanesiGreetje Minnen7-5, 7-65 prehradetail zápasuPortugal Obidos koberec
05.10.18štvrťfináleGreetje MinnenDalila Spiteri7-5, 6-2 výhradetail zápasu
04.10.182. koloGreetje MinnenKatarzyna Kawa5-7, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
03.10.181. koloGreetje MinnenDasha Ivanova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
30.09.18fináleGiulia Gatto-MonticoneGreetje Minnen7-5, 6-4 prehradetail zápasuPortugal Obidos koberec
29.09.18semifináleGreetje MinnenUrszula Radwanska6-2, 7-5 výhradetail zápasu
28.09.18štvrťfináleGreetje MinnenKatarzyna Piter6-3, 6-3 výhradetail zápasu
27.09.182. koloGreetje MinnenPanna Udvardy6-0, 6-0 výhradetail zápasu
26.09.181. koloGreetje MinnenAinhoa Atucha Gomez6-0, 6-4 výhradetail zápasu
18.09.181. koloJulia GrabherGreetje Minnen3-6, 6-3, 6-4 prehradetail zápasuMontenegro Podgorica antuka
09.09.18fináleGreetje MinnenSamantha Murray7-5, 6-3 výhradetail zápasuPortugal Santarem tvrdý
08.09.18semifináleGreetje MinnenDasha Ivanova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
07.09.18štvrťfináleGreetje MinnenAna Filipa Santos6-1, 6-0 výhradetail zápasu
05.09.182. koloGreetje MinnenSvenja Ochsner6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.09.181. koloGreetje MinnenMariana Correa6-1, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.18fináleGreetje MinnenArianne Hartono6-2, 6-2 výhradetail zápasuHolland Oldenzaal antuka
18.08.18semifináleGreetje MinnenEliessa Vanlangendonck6-4, 6-0 výhradetail zápasu
17.08.18štvrťfináleGreetje MinnenClaudia Hoste Ferrer6-2, 6-1 výhradetail zápasu
16.08.182. koloGreetje MinnenLaura Heinrichs6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.08.181. koloGreetje MinnenAlana Parnaby6-2, 6-4 výhradetail zápasu
<