Eunhye Lee (2000) - výsledky / program / štatistiky

Eunhye Lee (2000) - výsledky / program / štatistiky

Eunhye Lee (2000)
Meno: Eunhye Lee (2000)
Krajina: Kórea
Dátum narodenia: 10.05.00, 18 rokov
Zápasov celkom: 102
Výhry: 60
Úspešnosť: 58.82 %
roksumártvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
201837/1934/161/22/10/00/00/0
201714/135/99/40/00/00/00/0
20167/67/60/00/00/00/00/0
20152/42/40/00/00/00/00/0
úsp. %58.82 %57.83 %62.5 %66.67 %0 %0 %0 %
INFO: výhry / prehry (kliknite na vybraný rok, resp. povrch pre zobrazenie zápasov)

Eunhye Lee (2000) / program

nenájdený žiaden zápas

Eunhye Lee (2000) / výsledky

06.09.182. koloYu Jin AhnEunhye Lee (2000)6-1, 2-6, 6-4 prehradetail zápasuRepublic of Korea Yeongwol tvrdý
05.09.181. koloEunhye Lee (2000)Da Hye Kim6-4, 6-1 výhradetail zápasu
30.08.182. koloDa Hye KimEunhye Lee (2000)6-73, 6-3, 6-2 prehradetail zápasuRepublic of Korea Yeongwol tvrdý
29.08.181. koloEunhye Lee (2000)En Su Youn6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.08.18kvalifik.Punnin KovapituktedEunhye Lee (2000)6-4, 7-5 prehradetail zápasuThailand Nonthaburi tvrdý
11.08.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Romklao Yuenyao6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.18kvalifik.Zuzana ZlochovaEunhye Lee (2000)3-6, 6-1, 6-3 prehradetail zápasuThailand Nonthaburi tvrdý
04.08.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 výhradetail zápasu
14.07.181. kolo kval.Lisa-Marie RiouxEunhye Lee (2000)6-1, 6-0 prehradetail zápasuThailand Nonthaburi tvrdý
08.07.18kvalifik.Zuzana ZlochovaEunhye Lee (2000)6-2, 6-4 prehradetail zápasuThailand Nonthaburi tvrdý
07.07.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 výhradetail zápasu
20.06.181. koloAyaka OkunoEunhye Lee (2000)3-6, 6-2, 7-5 prehradetail zápasuRepublic of Korea Daegu tvrdý
14.06.182. koloSatsuki KoikeEunhye Lee (2000)6-4, 6-2 prehradetail zápasuRepublic of Korea Gyeongsan tvrdý
13.06.181. koloEunhye Lee (2000)Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.18kvalifik.Eunhye Lee (2000)Sung Hee Kim7-5, 6-3 výhradetail zápasu
11.06.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
08.06.18štvrťfináleChang LiuEunhye Lee (2000)7-66, 6-3 prehradetail zápasuRepublic of Korea Sangju tvrdý I.
07.06.182. koloEunhye Lee (2000)Boyoung Jeong6-0, 6-3 výhradetail zápasu
06.06.181. koloEunhye Lee (2000)Josephine Boualem6-1, 6-1 výhradetail zápasu
24.05.182. koloJi-Hee ChoiEunhye Lee (2000)6-1, 6-2 prehradetail zápasuRepublic of Korea Changwon tvrdý
23.05.181. koloEunhye Lee (2000)Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.05.18kvalifik.Eunhye Lee (2000)Erin Routliffe6-4, 7-63 výhradetail zápasu
21.05.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Da Ye Kim6-2, 7-64 výhradetail zápasu
20.05.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Jin Yoo6-0, 2-1, Jin Yoo - skrečvýhradetail zápasu
15.05.18kvalifik.Ayumi KoshiishiEunhye Lee (2000)6-3, 3-6, 6-1 prehradetail zápasuRepublic of Korea Incheon tvrdý
14.05.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Chin-Wei Chan6-0, 6-0 výhradetail zápasu
13.05.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Nicha Lertpitaksinchai7-66, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
08.05.18kvalifik.So-Ra LeeEunhye Lee (2000)6-4, 6-2 prehradetail zápasuRepublic of Korea Goyang tvrdý
07.05.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Nicha Lertpitaksinchai6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Da Hye Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.04.182. koloAo GaiEunhye Lee (2000)6-3, 6-1 prehradetail zápasuChina Nanjing tvrdý
02.04.181. koloEunhye Lee (2000)Yexin Ma7-5, 6-1 výhradetail zápasu
02.04.18kvalifik.Eunhye Lee (2000)Lingwei Kong6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
01.04.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Wanning Zhu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.03.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Junsai Wang6-3, 6-4 výhradetail zápasu
26.03.181. koloFang Ying XunEunhye Lee (2000)6-3, 6-4 prehradetail zápasuChina Nanjing tvrdý
26.03.18kvalifik.Eunhye Lee (2000)Mi Zhuoma You6-0, 6-3 výhradetail zápasu
25.03.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Zhou Mingjun6-3, 6-1 výhradetail zápasu
24.03.181. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Si Qi Liu6-0, 6-1 výhradetail zápasu
22.03.182. koloAo GaiEunhye Lee (2000)6-4, 5-7, 6-2 prehradetail zápasuChina Nanjing tvrdý
20.03.181. koloEunhye Lee (2000)Zhibek Kulambayeva6-1, 7-5 výhradetail zápasu
19.03.18kvalifik.Eunhye Lee (2000)Yuqi Sheng3-6, 6-0, 7-5 výhradetail zápasu
18.03.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Jiaying He4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.02.18kvalifik.Ari MatsumotoEunhye Lee (2000)2-6, 6-4, 6-3 prehradetail zápasuTurkey Antalya antuka
25.02.182. kolo kval.Eunhye Lee (2000)Yuki Naito6-0, 6-1 výhradetail zápasu
21.02.181. koloCatherine HarrisonEunhye Lee (2000)6-1, 2-6, 7-68 prehradetail zápasuTurkey Antalya antuka
17.02.18štvrťfináleAmina AnshbaEunhye Lee (2000)2-6, 7-5, 7-64 prehradetail zápasuTurkey Antalya tvrdý
15.02.182. koloEunhye Lee (2000)Federica Di Sarra6-1, 6-3 výhradetail zápasu
13.02.181. koloEunhye Lee (2000)Shelby Talcott6-1, 6-0 výhradetail zápasu
12.02.18kvalifik.Eunhye Lee (2000)Daniela Vukovic7-5, 6-1 výhradetail zápasu
<