ženy dvojhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
13:00
2. kolo
Belinda Bencic  
Shelby Rogers  
14:00
2. kolo
Alize Cornet  
Amanda Anisimova  
16:30
2. kolo
Angelique Kerber  
Maria Sharapova  
18:30
2. kolo
Paula Badosa Gibert  
Caroline Garcia  
ženy dvojhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Qiang Wang  
Venus Williams  
13:30
2. kolo
Jennifer Brady  
Ashleigh Barty  
14:30
2. kolo
Naomi Osaka  
Yulia Putintseva  
16:30
2. kolo
Evgeniya Rodina  
Julia Goerges  
ženy dvojhra tráva United Kingdom W100 Ilkley sety 1 2 3 4 5
13:00
2. kolo
Jana Cepelova  
Varvara Flink  
13:00
2. kolo
Tereza Smitkova  
Katie Swan  
13:00
2. kolo
Anna Blinkova  
Martina Di Giuseppe  
13:30
2. kolo
Monica Niculescu  
Robin Anderson  
13:30
2. kolo
Magdalena Rybarikova  
Beatriz Haddad Maia  
13:30
2. kolo
Timea Babos  
Lin Zhu  
14:30
2. kolo
Veronica Cepede Royg  
Magda Linette  
15:00
2. kolo
Yanina Wickmayer  
Bibiane Schoofs  
ženy dvojhra tvrdý Izrael W15 Netanya sety 1 2 3 4 5
09:30
2. kolo
Fiona Codino  
Iveta Dapkute  
09:30
2. kolo
Agathe Timsit  
Anastasia Zakharova  
11:00
2. kolo
Lina Glushko  
Nicole Nadel  
11:00
2. kolo
Evgeniya Levashova  
Shahar Biran  
11:00
2. kolo
Yekaterina Dmitrichenko  
Yuval Keren  
12:30
2. kolo
Lou Adler  
Yarden Akler  
12:30
2. kolo
Kristin Younes  
Nicole Khirin  
12:30
2. kolo
Shelly Bereznyak  
Ekaterina Vishnevskaya  
ženy dvojhra antuka USA W15 Orlando sety 1 2 3 4 5
15:00
2. kolo
Joelle Kissell  
Karina Miller  
15:00
2. kolo
Madeleine Kobelt  
Eleana Yu  
15:00
2. kolo
Alana Smith  
Connie Ma  
15:00
2. kolo
Giorgie Jones  
Sofia Sewing  
15:00
2. kolo
Natasha Subhash  
Gianna Pielet  
16:30
2. kolo
Grace Min  
Allura Zamarripa  
16:30
2. kolo
Elizabeth Coleman  
Tori Kinard  
16:30
2. kolo
Kimmi Hance  
Lauren Proctor  
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Julia Stamatova  
Maria Paulina Perez Garcia  
12:00
2. kolo
Eugenia Ganga  
Nuria Brancaccio  
12:00
2. kolo
Margaux Rouvroy  
Anna Turati  
13:30
2. kolo
Carla Touly  
Constance Sibille  
13:30
2. kolo
Irys Ekani  
Angela Fita Boluda  
13:30
2. kolo
Anastasiya Poplavska  
Salma Djoubri  
14:00
2. kolo
Karolayne Da Rosa  
Elena Milovanovic  
ženy dvojhra tvrdý USA W25 Denver sety 1 2 3 4 5
18:00
2. kolo
Sanaz Marand  
Dominique Schaefer  
18:00
2. kolo
Hayley Carter  
Tereza Mihalikova  
18:00
2. kolo
Sophie Chang  
Alexa Glatch  
19:30
2. kolo
Vladica Babic  
Petia Arshinkova  
19:30
2. kolo
Gergana Topalova  
Gail Brodsky  
19:30
2. kolo
Sophia Whittle  
Chieh-Yu Hsu  
21:00
2. kolo
Victoria Duval  
Marcela Zacarias  
21:00
2. kolo
Usue Maitane Arconada  
Alycia Parks  
ženy dvojhra tvrdý Indonesia W25 Jakarta sety 1 2 3 4 5
08:40
2. kolo
Risa Ozaki  
Beatrice Gumulya  
08:50
2. kolo
Anastasia Nefedova  
Arianne Hartono  
ženy dvojhra antuka Switzerland W25 Klosters sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Joanne Zuger  
Barbara Gatica  
10:00
2. kolo
Lisa Sabino  
Jenny Duerst  
10:00
2. kolo
Jaimee Fourlis  
Michaela Bayerlova  
10:30
2. kolo
Dia Evtimova  
Tessah Andrianjafitrimo  
10:30
2. kolo
Nathaly Kurata  
Nina Stadler  
10:30
2. kolo
Draginja Vukovic  
Julia Grabher  
12:00
2. kolo
Lucrezia Stefanini  
Anita Husaric  
12:00
2. kolo
Yuki Naito  
Kathinka Von Deichmann  
ženy dvojhra tvrdý Spain W25 Madrid sety 1 2 3 4 5
10:40
2. kolo
Cagla Buyukakcay  
Timea Jaruskova  
10:40
2. kolo
Yuriko Miyazaki  
Ainhoa Atucha Gomez  
12:10
2. kolo
Maria Herazo Gonzalez  
Eva Guerrero Alvarez  
12:10
2. kolo
Guiomar Zuleta De Reales  
Lidia Moreno Arias  
12:40
2. kolo
Ana Sofia Sanchez  
Yana Sizikova  
12:40
2. kolo
Julia Payola  
Mari Osaka  
14:10
2. kolo
Mayar Sherif  
Susan Bandecchi  
14:10
2. kolo
Marina Bassols Ribera  
Qinwen Zheng  
ženy dvojhra antuka Italy W25 Padova sety 1 2 3 4 5
13:00
2. kolo
Manca Pislak  
Gabriela Ce  
13:00
2. kolo
Melania Delai  
Martina Colmegna  
14:30
2. kolo
Stefania Rubini  
Martina Caregaro  
14:30
2. kolo
Tena Lukas  
Lucia Bronzetti  
14:30
2. kolo
Nina Potocnik  
Paula Cristina Goncalves  
15:30
2. kolo
Deborah Chiesa  
Bianca Turati  
18:00
2. kolo
Tatiana Pieri  
Nastassja Burnett  
21:00
2. kolo
Federica Di Sarra  
Maria Camila Osorio Serrano  
ženy dvojhra antuka Sweden W25 Ystad sety 1 2 3 4 5
10:40
2. kolo
Fanny Ostlund  
Richel Hogenkamp  
11:40
2. kolo
Quirine Lemoine  
Lina Gjorcheska  
11:40
2. kolo
Cindy Burger  
Anastasiya Komardina  
13:10
2. kolo
Marina Yudanov  
Iva Primorac  
13:10
2. kolo
Jule Niemeier  
Despina Papamichail  
13:10
2. kolo
Clara Tauson  
Andrea Lazaro Garcia  
13:40
2. kolo
Danka Kovinic  
Melanie Stokke  
15:00
2. kolo
Mirjam Bjorklund  
Victoria Kan  
ženy dvojhra tvrdý Portugal W25+H Figueira Da sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Diana Marcinkevica  
Francisca Jorge  
13:00
2. kolo
Laura Pigossi  
Oceane Dodin  
13:00
2. kolo
Mai Hontama  
Rutuja Bhosale  
13:30
2. kolo
Amanda Carreras  
Cristina Bucsa  
13:30
2. kolo
Ipek Soylu  
Karolina Berankova  
13:30
2. kolo
Julia Terziyska  
Ulrikke Eikeri  
15:00
2. kolo
Angelina Gabueva  
Katherine Sebov  
15:00
2. kolo
Katharina Hobgarski  
Fatma Al Nabhani  
ženy dvojhra antuka France W25+H Montpellier sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Varvara Gracheva  
Gabriella Da Silva Fick  
12:30
2. kolo
Marina Melnikova  
Pia Cuk  
12:30
2. kolo
Lara Salden  
Amandine Hesse  
12:30
2. kolo
Diane Parry  
Audrey Albie  
14:00
2. kolo
Irina Ramialison  
Renata Zarazua  
14:00
2. kolo
Harmony Tan  
Margot Yerolymos  
15:00
2. kolo
Elitsa Kostova  
Elizabeth Halbauer  
18:00
2. kolo
Mathilde Armitano  
Olga Saez Larra  
ženy dvojhra antuka Czech Republic W60+H Stare Splavy sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Denisa Allertova  
Rebecca Sramkova  
11:00
2. kolo
Anhelina Kalinina  
Sofya Lansere  
11:00
2. kolo
Louisa Chirico  
Paula Ormaechea  
12:30
2. kolo
Alexandra Cadantu  
Paula Kania  
12:30
2. kolo
Laura-Ioana Andrei  
Dejana Radanovic  
12:30
2. kolo
Barbora Krejcikova  
Maja Chwalinska  
13:00
2. kolo
Lucie Hradecka  
Kristina Kucova  
13:00
2. kolo
Daniela Seguel  
Olga Govortsova  
ženy štvorhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic  
12:00
štvrťfinále
Maria-Jose Martinez Sanchez/Sara Sorribes Tormo  
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos  
12:00
štvrťfinále
Elise Mertens/Shuai Zhang  
Belinda Bencic/Viktoria Kuzmova  
14:00
1. kolo
Monica Puig/Anastasija Sevastova  
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson  
ženy štvorhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs  
Nadiya Kichenok/Abigail Spears  
12:00
štvrťfinále
Jelena Ostapenko/Galina Voskoboeva  
Nicole Melichar/Kveta Peschke  
16:00
štvrťfinále
Raquel Atawo/Lyudmyla Kichenok  
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova