muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
10:00
finále
Vit Kopriva [7]  
Pol Toledo Bague [2]  
muži dvojhra antuka Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
kvalifik.
Steven Diez  
Gerard Granollers  
10:00
kvalifik.
Riccardo Bonadio  
Orlando Luz  
11:00
1. kolo
Tommy Robredo  
Federico Gaio  
11:00
1. kolo
Daniel Gimeno-Traver  
Kevin Krawietz  
11:00
1. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol  
Jurgen Melzer [WC]  
11:00
1. kolo
Enrique Lopez-Perez  
Roberto Marcora  
11:00
1. kolo
Peter Heller [ITF]  
Enzo Couacaud  
11:00
1. kolo
Joao Domingues  
Gianluca Mager  
11:00
1. kolo
Adam Pavlasek  
Bernabe Zapata Miralles  
11:00
1. kolo
Pedro Cachin  
Thiemo de Bakker  
11:00
1. kolo
Calvin Hemery  
David Perez Sanz [ITF]  
11:00
1. kolo
Gian Marco Moroni  
Marko Djokovic [WC]  
11:00
1. kolo
Carlos Taberner [WC]  
Jose Hernandez-Fernandez [ALT]  
11:00
1. kolo
Zdenek Kolar  
Javier Barranco Cosano [WC]  
11:00
1. kolo
Raul Brancaccio [ITF]  
Carlos Gomez-Herrera [WC]  
11:00
1. kolo
Jurij Rodionov  
Matteo Donati  
muži dvojhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
16:00
3. kolo
Kevin Anderson [6]  
Joao Sousa  
16:00
3. kolo
Grigor Dimitrov [24]  
Jordan Thompson  
16:00
3. kolo
Filip Krajinovic  
Roger Federer [4]  
16:00
3. kolo
Marco Cecchinato [14]  
David Goffin [18]  
16:00
4. kolo
Kyle Edmund [19]  
John Isner [7]  
16:00
3. kolo
Daniil Medvedev [13]  
Reilly Opelka [q]  
16:00
3. kolo
Frances Tiafoe [28]  
David Ferrer [WC]  
16:00
3. kolo
Stefanos Tsitsipas [8]  
Leonardo Mayer  
16:00
3. kolo
Denis Shapovalov [20]  
Andrey Rublev [q]  
16:00
4. kolo
Felix Auger Aliassime [q]  
Nikoloz Basilashvili [17]  
muži dvojhra tvrdý I. France St. Brieuc Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
kvalifik.
Sergiy Stakhovsky  
Yannick Mertens  
10:00
kvalifik.
Jelle Sels  
Aslan Karatsev  
11:00
1. kolo
Nicolas Mahut  
Matteo Martineau [WC]  
11:00
1. kolo
Matteo Viola  
Stephane Robert  
11:00
1. kolo
Laurynas Grigelis  
Tomislav Brkic  
11:00
1. kolo
Norbert Gombos  
Maxime Janvier  
11:00
1. kolo
Alexey Vatutin  
Johan Sebastien Tatlot  
11:00
1. kolo
Tristan Lamasine  
Gregoire Jacq [ITF]  
11:00
1. kolo
Cem Ilkel  
Andres Artunedo Martinavarr [ITF]  
11:00
1. kolo
Daniel Masur  
Alexandre Muller [WC]  
11:00
1. kolo
Collin Altamirano  
Lucas Miedler  
11:00
1. kolo
Benjamin Bonzi  
Roman Safiullin [ITF]  
11:00
1. kolo
Hugo Grenier [WC]  
Viktor Troicki  
11:00
1. kolo
Manuel Guinard [WC]  
Goncalo Oliveira  
11:00
1. kolo
Evan Furness [WC]  
Baptiste Crepatte [ITF]  
11:00
1. kolo
Pavel Kotov [ALT]  
Mikael Torpegaard  
muži štvorhra antuka Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla [ITF]  
Ariel Behar/Thiago Moura Monteiro  
00:00
1. kolo
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja [3]  
Riccardo Bonadio/Peter Heller [ITF]  
00:00
1. kolo
Fabricio Neis/David Vega Hernandez  
Rudolf Molleker/Jurij Rodionov [WC]  
00:00
1. kolo
Hunter Reese/Fernando Romboli  
Facundo Bagnis/Guillermo Duran  
00:00
1. kolo
Luca Margaroli/Pedro Sousa  
Jonny O'Mara/Ken Skupski [2]  
muži štvorhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Bob Bryan/Mike Bryan [3]  
Nicolas Jarry/Franko Skugor  
16:00
2. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Guido Pella/Joao Sousa  
16:00
2. kolo
Radu Albot/Nikoloz Basilashvili  
Oliver Marach/Mate Pavic [5]  
17:20
2. kolo
Matwe Middelkoop/Diego Sebastian Schwartzman  
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin  
muži štvorhra tvrdý I. France St. Brieuc Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Quentin Halys/Gregoire Jacq [WC]  
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn  
10:00
1. kolo
Dan Added/Albano Olivetti [ITF]  
Robert Galloway/Nathaniel Lammons [3]  
10:00
1. kolo
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic  
Sergiy Stakhovsky/Szymon Walkow  
10:00
1. kolo
Rameez Junaid/David Pel  
Evan Furness/Manuel Guinard [WC]  
10:00
1. kolo
Luis David Martinez/Goncalo Oliveira  
Andres Artunedo Martinavarr/Sergio Martos Gornes [ITF]  
10:00
1. kolo
Jonathan Erlich/Fabrice Martin [4]  
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori  
10:00
1. kolo
Philipp Oswald/Leander Paes [1]  
James Cerretani/Marc-Andrea Huesler  
10:00
1. kolo
Matteo Martineau/Corentin Moutet [WC]  
Romain Arneodo/Hugo Nys [2]