muži dvojhra tvrdý I. Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
18:30
2. kolo
Gilles Simon  
Jo-Wilfried Tsonga [6]  
20:00
2. kolo
Stan Wawrinka [4WC]  
Feliciano Lopez  
muži dvojhra tvrdý I. Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
15:10
1. kolo
Mikael Ymer [WC]  
Joao Sousa  
18:40
2. kolo
Sam Querrey  
Grigor Dimitrov [2WC]  
20:10
2. kolo
Daniel Evans [8]  
Filip Krajinovic  
muži dvojhra koberec Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
14:50
2. kolo
James Ward  
Yannick Hanfmann [8]  
15:10
2. kolo
Tristan Lamasine [13]  
Zdenek Kolar  
16:20
2. kolo
Matthias Bachinger [5WC]  
Julian Lenz [q]  
16:40
2. kolo
Lukas Lacko [16]  
Vitaliy Sachko [LL]  
18:10
2. kolo
Geoffrey Blancaneaux  
Filippo Baldi [3WC]  
muži dvojhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
15:30
2. kolo
Lukas Rosol [q]  
Dusan Lajovic [4]  
18:00
2. kolo
Philipp Kohlschreiber  
Karen Khachanov [2]  
muži dvojhra tvrdý USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
19:30
2. kolo
Liam Broady  
Mitchell Krueger [11]  
19:30
2. kolo
Alexander Ritschard  
Alejandro Tabilo [14]  
19:30
2. kolo
Kevin King  
Marcos Giron [3]  
19:30
2. kolo
Roy Smith  
James Duckworth [5]  
21:00
2. kolo
Donald Young [15]  
Gonzalo Escobar  
21:00
2. kolo
Jack Sock [13]  
Michail Pervolarakis [q]  
21:00
2. kolo
Nicolas Mejia  
Christopher O'Connell [10]  
21:00
2. kolo
Nicola Kuhn [9]  
Ernesto Escobedo  
22:30
2. kolo
Peter Polansky [7]  
Vasek Pospisil  
22:30
2. kolo
Steve Johnson [1WC]  
Jc Aragone  
22:30
2. kolo
Darian King [8]  
Ryan Peniston  
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Federico Zeballos [8]  
Juan Alejandro Hernandez  
00:00
2. kolo
Maximiliano Estevez [1]  
Sergio Luis Hernandez Ramirez [q]  
00:00
2. kolo
Gerardo Lopez Villasenor [4]  
Luciano Doria  
16:00
1. kolo
Mwendwa Mbithi  
Charles Force [q]  
16:00
1. kolo
Joshua Ortlip  
Cristian Rodriguez [5]  
16:00
1. kolo
Rafael Giotis [q]  
Mauricio Astorga [q]  
17:30
1. kolo
Tigre Hank [WC]  
Kevin Major [q]  
17:30
1. kolo
Tyler Mercier  
Jorge Brian Panta Herreros [6]  
17:30
1. kolo
Keaton Cullimore [WC]  
Sebastian Eguez [q]  
19:30
1. kolo
Juan Sebastian Gomez [7]  
Isaiah Strode  
19:30
1. kolo
Ricardo David Mayagoitia [LL]  
Adam El Mihdawy [3]  
muži dvojhra tvrdý Qatar M15 Doha sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Marat Deviatiarov [PR]  
Gustav Hansson  
14:00
1. kolo
Adam Moundir [1]  
Sidane Pontjodikromo [q]  
14:00
1. kolo
Aleksei Khomich [q]  
Rishab Agarwal [PR]  
14:00
1. kolo
Guy Den Heijer  
Antoine Bellier [6]  
14:00
1. kolo
Quentin Folliot  
Mikalai Haliak  
15:30
1. kolo
Tobias Simon [3]  
Muzammil Murtaza [q]  
15:30
1. kolo
Adrian Obert [8]  
Seif Adas [WC]  
15:30
1. kolo
Mick Veldheer [5]  
Kenneth Raisma  
15:30
1. kolo
Sandro Kopp  
Alexander Jhun [q]  
15:30
1. kolo
Ammar Elamin [WC]  
Tom Kocevar-Desman [7]  
17:00
1. kolo
Marek Semjan  
Cheraag Bajwa [q]  
17:00
1. kolo
Mousa Zayed [WC]  
Peter Goldsteiner  
17:00
1. kolo
Sam Taylor [q]  
Mousa Alkotop [WC]  
17:00
1. kolo
Valentin Guenther  
Ricardo Rodriguez-Pace [4]  
17:00
1. kolo
Yanki Erel [q]  
Leopold Zima [q]  
18:30
1. kolo
Michael Zhu  
Bogdan Bobrov [2]  
muži dvojhra tvrdý Spain M15 Getafe Madrid sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Lucas Poullain [7]  
Nicolas Moreno De Alboran  
14:10
1. kolo
Andrey Chepelev [8]  
Alejandro Garcia [LL]  
14:30
1. kolo
Maxime Pauwels  
Alberto Barroso Campos [q]  
muži dvojhra koberec Czech Republic M15 Olomouc sety 1 2 3 4 5
14:20
1. kolo
Daniil Glinka [q]  
Elmar Ejupovic [7]  
14:30
1. kolo
Jiri Barnat [WC]  
Dominik Nazaruk [q]  
15:00
1. kolo
Andrew Paulson [JR]  
Ondrej Krstev  
muži dvojhra antuka Brazil M15 Sao Paulo sety 1 2 3 4 5
16:00
1. kolo
Bastian Malla [1]  
Joao Lucas Reis Da Silva  
16:00
1. kolo
Joao Hinsching [q]  
Aaron Schmid  
16:00
1. kolo
Matias Zukas [3]  
Alex Blumenberg  
16:00
1. kolo
Conner Huertas Del Pino  
Christian Oliveira [q]  
17:30
1. kolo
Igor Ribeiro Marcondes [q]  
Michel Vernier  
17:30
1. kolo
Agustin Riquelme [q]  
Lautaro Agustin Falabella [q]  
17:30
1. kolo
Luciano Carraro [q]  
Pedro Boscardin Dias [WC]  
17:30
1. kolo
Juan Bautista Torres [JR]  
Daniel Dutra Da Silva [4]  
19:00
1. kolo
Mateus Alves (2001)  
Gabriel Ciro Da Silva [q]  
19:00
1. kolo
Lucas Amorim De Lima [WC]  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [JR]  
23:30
1. kolo
Gilbert Klier Junior [7]  
Daniil Zarichanskyy  
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Karim-Mohamed Maamoun [1]  
Jordi Munoz-Abreu  
13:10
1. kolo
Naoki Tajima [8]  
Max Houkes  
13:30
1. kolo
Francesco Vilardo  
Iacopo Sada [q]  
14:00
1. kolo
Giovanni Calvano  
Neil Oberleitner [q]  
14:30
1. kolo
Riccardo Maiga  
Omar Elkadi [WC]  
14:40
1. kolo
Kalman L. Boyd  
Kristjan Tamm  
14:40
1. kolo
Henrik Traskin [WC]  
Pablo Vivero Gonzalez [4]  
muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
14:40
1. kolo
Octavio Volpi [q]  
Alessandro Petrone [5]  
muži dvojhra tvrdý USA M25 Waco sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Liam Caruana  
Zachary Svajda [WC]  
17:00
1. kolo
Evan Zhu  
Hady Habib  
17:00
1. kolo
Tadeas Paroulek [q]  
Ryan Nijboer  
17:00
1. kolo
Jesper De Jong [8]  
Simon Carr  
18:20
1. kolo
Colin Sinclair [5]  
Connor Farren [LL]  
18:20
1. kolo
Alex Rybakov  
Jonathan Gray  
18:30
1. kolo
George Goldhoff [q]  
Jordi Arconada [2]  
18:30
1. kolo
Christian Langmo  
Matias Soto [WC]  
20:00
1. kolo
Gijs Brouwer [1]  
Brandon Nakashima [WC]  
20:00
1. kolo
Vasil Kirkov [q]  
Ben Patael [3]  
20:00
1. kolo
Gabi Adrian Boitan [WC]  
Aidan Mchugh [7]  
20:00
1. kolo
Alexander Lebedev [q]  
Nick Chappell  
21:20
1. kolo
Harrison Adams  
Michael Geerts [6]  
21:30
1. kolo
Strong Kirchheimer  
Alexander Sarkissian  
21:30
1. kolo
Barnaby Smith [q]  
Mark Whitehouse  
21:30
1. kolo
Paul Jubb  
Rinky Hijikata [q]  
muži dvojhra tvrdý I. France M25+H Rodez sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Gregoire Jacq  
Antoine Escoffier [5]  
14:40
1. kolo
Matteo Martineau [7]  
Arthur Reymond [WC]  
17:30
1. kolo
Mathias Bourgue [1]  
Paul Cayre [WC]  
muži štvorhra tvrdý I. Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
16:00
1. kolo
Oliver Marach/Jurgen Melzer [3]  
Paolo Lorenzi/Jannik Sinner [ALT]  
16:30
1. kolo
Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman  
Jonathan Erlich/Artem Sitak  
16:30
1. kolo
Frederik Nielsen/Tim Puetz  
Sander Gille/Joran Vliegen [4]  
19:30
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Ruben Bemelmans/Kimmer Coppejans [WC]  
muži štvorhra tvrdý I. Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
14:30
1. kolo
Henri Kontinen/Edouard Roger-Vasselin  
Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka  
16:00
1. kolo
Elias Ymer/Mikael Ymer [WC]  
Radu Albot/Robert Lindstedt  
muži štvorhra koberec Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
18:00
1. kolo
James Cerretani/Maxime Cressy  
Daniel Altmaier/Johannes Haerteis [WC]  
19:30
1. kolo
Quentin Halys/Tristan Lamasine  
Andre Begemann/Florin Mergea [2]  
19:30
1. kolo
Kai Lemstra/Sven Lemstra [WC]  
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov  
muži štvorhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
14:30
štvrťfinále
Thomas Fabbiano/Andreas Seppi  
Aljaz Bedene/Nicolas Jarry  
17:00
štvrťfinále
Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin  
Marcus Daniell/Philipp Oswald [3]  
muži štvorhra tvrdý USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
22:30
1. kolo
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse