muži dvojhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
2. kolo
Peter Torebko [ITF]  
Federico Coria [8]  
13:10
2. kolo
Johan Sebastien Tatlot [16]  
Maxime Hamou [WC]  
14:10
2. kolo
Jose Hernandez-Fernandez  
Pedro Martinez Portero [2]  
18:00
2. kolo
Tristan Lamasine [17]  
Scott Griekspoor  
muži dvojhra antuka Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
13:30
2. kolo
Attila Balazs [7]  
Jeroen Vanneste [ITF]  
14:30
2. kolo
Marcelo Arevalo  
Henri Laaksonen [2]  
14:30
2. kolo
Lucas Miedler [12]  
Lukas Klein [WC]  
16:30
2. kolo
Ricardo Ojeda Lara  
Norbert Gombos [8]  
muži dvojhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Stan Wawrinka [7]  
Daniel Evans [WC]  
13:00
1. kolo
Jeremy Chardy  
Mikhail Kukushkin  
13:00
1. kolo
Jay Clarke [WC]  
Lucas Pouille  
15:00
1. kolo
Juan Martin Del Potro [3]  
Denis Shapovalov  
15:00
1. kolo
Marton Fucsovics  
Feliciano Lopez [WC]  
15:00
1. kolo
Alex De Minaur  
Aljaz Bedene [q]  
17:00
1. kolo
Marco Cecchinato  
Milos Raonic [6]  
17:00
1. kolo
Stefanos Tsitsipas [1]  
Kyle Edmund  
19:00
1. kolo
Grigor Dimitrov  
Felix Auger Aliassime [8]  
19:00
1. kolo
Nick Kyrgios  
Adrian Mannarino [SE]  
muži dvojhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Borna Coric [4]  
Jaume Antoni Munar Clar  
14:00
1. kolo
Taylor Harry Fritz  
Roberto Bautista Agut [7]  
14:00
1. kolo
Rudolf Molleker [WC]  
Sergiy Stakhovsky [q]  
16:00
1. kolo
Andreas Seppi [q]  
Mats Moraing [q]  
16:00
1. kolo
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
Benoit Paire  
18:00
1. kolo
Roger Federer [1]  
John Millman  
18:00
1. kolo
Nikoloz Basilashvili [6]  
Matteo Berrettini  
muži dvojhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Marc Polmans  
Dominik Koepfer  
14:00
1. kolo
Evgeny Donskoy  
Alex Bolt  
14:00
1. kolo
Mitchell Krueger  
Emilio Gomez  
14:00
1. kolo
Jan Choinski [WC]  
Brydan Klein [q]  
15:00
1. kolo
Go Soeda [ALT]  
Viktor Galovic [q]  
15:00
2. kolo
James Duckworth  
Gregoire Barrere [11]  
15:00
2. kolo
Paul Jubb [WC]  
Thiago Moura Monteiro [8]  
16:00
2. kolo
Marcel Granollers [6]  
Marcos Giron  
17:00
2. kolo
Dennis Novak [9]  
Jason Murray Kubler  
17:00
2. kolo
Kamil Majchrzak [10]  
Yuichi Sugita  
muži dvojhra tvrdý Republic of Korea M15 Gimcheon sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Conor Berg  
Takuto Niki [5]  
00:00
1. kolo
Jean Thirouin  
Cing-Yang Meng  
00:00
1. kolo
Yuta Shimizu [1]  
Jirat Navasirisomboon  
muži dvojhra tvrdý Zimbabwe M15 Harare sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Markus Schultz [q]  
Aryan Goveas [7]  
00:00
1. kolo
Anvit Bendre  
Mehluli Don Ayanda Sibanda  
00:00
1. kolo
Joshua Paris [8]  
Michael-John Every  
00:00
1. kolo
Lucas Catarina [3]  
Vasilios Caripi [q]  
00:00
1. kolo
Anurag Nenwani  
Benjamin Lock [2]  
00:00
1. kolo
Patrick Foley  
Muzingaye Dickson Andile Sibanda [WC]  
00:00
1. kolo
Charl Morgan [q]  
Joshua Howard-Tripp  
muži dvojhra tvrdý Izrael M15 Netanya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Peter Kobelt [1]  
Julian Bradley  
00:00
1. kolo
Yannai Barkai  
Gilbert Soares Klier Junior [5]  
00:00
1. kolo
Emmanuel Luria  
Ugo Blanchet  
00:00
1. kolo
Jordan Hasson [8]  
Boris Pokotilov  
00:00
1. kolo
Lior Goldenberg [WC]  
Yshai Oliel [4]  
12:30
1. kolo
Gilad Tamar [WC]  
Alon Elia  
muži dvojhra antuka USA M15 Orlando sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Michael Shabaz  
Paul Oosterbaan [4]  
00:00
1. kolo
A.j. Catanzariti  
Tyler Zink [JR]  
00:00
1. kolo
Peter Bertran  
Trent Bryde  
00:00
1. kolo
Alexandre Rotsaert [WC]  
Alan Kohen [8]  
00:00
1. kolo
Dragos Nicolae Madaras [3]  
Ronan Jachuck [JR]  
00:00
1. kolo
Justin Boulais  
Ricardo Rodriguez-Pace [2]  
16:00
1. kolo
Keenan Mayo [1]  
Hunter Heck [WC]  
16:00
1. kolo
Ishaan Ravichander [WC]  
Vasil Kirkov  
muži dvojhra antuka Brazil M15 Sao Jose sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Alex Blumenberg  
Juan Bautista Otegui [8]  
00:00
1. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [3]  
Gustavo Heide [WC]  
00:00
1. kolo
Henrique Fukushima [WC]  
Maximiliano Estevez [5]  
17:30
1. kolo
Igor Ribeiro Marcondes [WC]  
Hernan Casanova [2]  
17:30
1. kolo
Juan Pablo Ficovich [1]  
Ignacio Monzon  
17:30
1. kolo
Francisco Comesana  
Daniil Zarichanskyy  
19:00
1. kolo
Wilson Leite [6]  
Ignacio Carou  
muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Franco Feitt [q]  
Toby Martin  
00:00
1. kolo
Eric Caleguer [PR]  
Tomislav Jotovski [q]  
00:00
1. kolo
Alexander Weis [q]  
Jakub Paul [2]  
00:00
1. kolo
Luca Tomasetto [q]  
Nicolas Alberto Arreche  
00:00
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo [4]  
Maximiliano Roman Mayorga [WC]  
00:00
1. kolo
Maxime Pauwels  
Michel Vernier [q]  
00:00
1. kolo
Yan Bondarevskiy  
Manuel Pena Lopez [5]  
00:00
1. kolo
Michiel De Krom [q]  
Genaro Alberto Olivieri [7]  
00:00
1. kolo
Stefano Battaglino [q]  
Valentin Vacherot [q]  
00:00
1. kolo
Filip Cristian Jianu [JR]  
Aziz Dougaz [3]  
12:30
1. kolo
Daniel Michalski [1]  
Sebastian Baez [JR]  
12:40
1. kolo
Cayetano March  
Majed Kilani [WC]  
muži dvojhra tvrdý Spain M25 Martos sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Kevin King [1]  
James Frawley  
00:00
1. kolo
Jaume Pla Malfeito [IR]  
Patrik Niklas-Salminen  
00:00
1. kolo
Nuno Borges [IR]  
Tom Jomby [2]  
00:00
1. kolo
Pablo Vivero Gonzalez [7]  
Sumit Sarkar [WC]  
00:00
1. kolo
Simon Carr  
Carlos Alcaraz Garfia [6WC]  
16:30
1. kolo
Mauricio Echazu [IR]  
Takashi Saito  
16:30
1. kolo
Jonathan Mridha [PR]  
Carlos Sanchez Jover [WC]  
18:00
1. kolo
Jaimee Floyd Angele  
Ruan Roelofse [8]  
19:30
1. kolo
Albano Olivetti [4]  
Peter Bothwell  
muži dvojhra tvrdý USA M25 Tulsa sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Nick Chappell [IR]  
Jacob Dunbar [IR]  
00:00
1. kolo
Emil Reinberg  
Michael Redlicki [2]  
20:00
1. kolo
Alejandro Gonzalez [5]  
William Bushamuka  
20:00
1. kolo
Nathan Ponwith [WC]  
Gijs Brouwer [6]  
20:00
1. kolo
Evan Zhu [IR]  
Grey Hamilton  
20:00
1. kolo
Maxime Cressy [1]  
Nicolas Alvarez  
21:30
1. kolo
Alexander Ritschard [8]  
Benjamin Sigouin  
21:30
1. kolo
John Mcnally  
Harrison Adams [7]  
muži dvojhra antuka France M25+H Toulouse sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Christian Lindell [IR]  
Hugo Gaston [3]  
00:00
1. kolo
Laurent Lokoli [6]  
Maxime Tchoutakian [q]  
00:00
1. kolo
Yanais Laurent [q]  
Jules Okala [7]  
00:00
1. kolo
Ronald Slobodchikov [IR]  
Gregoire Jacq [2]  
00:00
1. kolo
Benjamin Bonzi [1]  
Mats Rosenkranz [q]  
00:00
1. kolo
Fabien Reboul [4]  
Arthur Reymond [WC]  
00:00
1. kolo
Federico Moreno [q]  
Giovanni Fonio  
00:00
1. kolo
Alexis Gautier [q]  
Cristian Rodriguez  
00:00
1. kolo
Mathieu Perchicot [IR]  
Amaury Delmas [q]  
00:00
1. kolo
Dan Added [IR]  
Rayane Roumane  
00:00
1. kolo
Petr Nouza [q]  
Maxence Broville [WC]  
12:30
1. kolo
Jonathan Kanar  
Pol Toledo Bague  
muži dvojhra antuka Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
13:30
2. kolo
Stephane Robert [13]  
Nerman Fatic [ITF]  
14:00
2. kolo
Hugo Dellien [1]  
Andrea Vavassori  
15:30
2. kolo
Jacopo Berrettini  
Danilo Petrovic [15]  
18:00
2. kolo
Giulio Zeppieri [WC]  
Paolo Lorenzi [2]  
muži štvorhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Ruben Gonzales/Vishnu Vardhan [1]  
Corentin Denolly/Alexandre Muller  
14:00
1. kolo
Jelle Sels/Tim Van Rijthoven [ITF]  
Sadio Doumbia/Juan Pablo Varillas  
15:00
1. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau [WC]  
Johan Sebastien Tatlot/Enzo Wallart [WC]  
15:20
1. kolo
Roberto Ortega-Olmedo/Ruben Ramirez-Hidalgo [PR]  
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom [4]  
muži štvorhra antuka Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
12:40
1. kolo
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic  
Gerard Granollers/Goncalo Oliveira [4]  
13:00
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen [3]  
Peter Heller/Sergio Martos Gornes  
14:00
1. kolo
Ivo Klec/Dominik Sproch [WC]  
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan [ITF]  
15:50
1. kolo
Jeremy Jahn/Aslan Karatsev  
Mohamed Safwat/Tristan-Samuel Weissborn  
muži štvorhra tvrdý Uzbekistan Fergana Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Evan King/Hunter Reese [1]  
Adil Karimov/Amal Sultanbekov [WC]  
13:00
1. kolo
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov [3]  
Teimuraz Gabashvili/Aldin Setkic  
muži štvorhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Christian Garin/Diego Sebastian Schwartzman  
Rajeev Ram/Joe Salisbury  
17:00
1. kolo
Marin Cilic/Ivan Dodig  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin [q]  
muži štvorhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Robin Haase/Frederik Nielsen  
Nikola Mektic/Franko Skugor [3]  
15:30
1. kolo
Guido Pella/Joao Sousa  
David Goffin/Pierre-Hugues Herbert  
16:00
1. kolo
Alexander Zverev/Mischa Zverev [WC]  
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff  
18:00
1. kolo
Oliver Marach/Jurgen Melzer  
Marcelo Demoliner/Divij Sharan [q]  
20:00
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies [4]  
Dustin Brown/Tim Puetz [WC]  
muži štvorhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
16:40
1. kolo
Liam Broady/Scott Clayton [WC]  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja [4]  
17:20
1. kolo
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat [3]  
Alex Bolt/Max Purcell  
18:40
1. kolo
Sander Arends/David Pel  
Jonathan Erlich/Treat Conrad Huey [PR]  
muži štvorhra antuka Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Marco Bortolotti/Scott Puodziunas [ITF]  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [2]  
14:00
1. kolo
Maverick Banes/Guilherme Clezar  
Alessandro Bega/Andrea Collarini  
15:20
1. kolo
Riccardo Bonadio/Christopher Heyman [ITF]  
Lorenzo Frigerio/Adelchi Virgili [WC]