Bolivia Bolivia F1 (La / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
17:00
semifinále
Gonzalo Escobar [1]  
Matias Zukas [4]  
18:30
semifinále
Juan Ignacio Galarza [3]  
Federico Zeballos [2]  
Canada Canada F8 (Niagara) / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
17:00
semifinále
Sam Barry [1]  
Harrison Adams  
18:30
semifinále
Nicholas S. Hu [6]  
Samuel Monette [8]  
China Chengdu / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
08:00
1. kolo kval.
Taylor Harry Fritz  
Aisam Qureshi  
USA Columbus Challenger / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
18:30
semifinále
Dennis Novikov [7]  
Alexander Ward [PR]  
20:00
semifinále
Frank Dancevic [PR]  
Ante Pavic [ALT]  
Egypt Egypt F26 (Sharm / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
16:30
semifinále
Francesco Vilardo [6]  
Tomas Papik [2]  
16:30
semifinále
Patrik Nema [7]  
Leny Mitjana  
France France F20 (Plaisir) / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
14:30
semifinále
Igor Sijsling [q]  
Constant Lestienne [4WC]  
16:00
semifinále
Geoffrey Blancaneaux [3WC]  
Antoine Hoang [6]  
United Kingdom Great Britain F5 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:30
finále
Michal Konecny [1]  
Tom Farquharson  
India India F9 (Coimbatore) / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
11:30
finále
Sasi Kumar Mukund [1]  
Arjun Kadhe [q]  
Italy Italy F30 (Santa / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
15:00
finále
Andrea Pellegrino  
Andrea Basso [4]  
Kazakhstan Kazakhstan F6 (Shymkent) / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
06:00
finále
Tomislav Brkic [5]  
Enrique Lopez-Perez [4]  
France Metz / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Mischa Zverev [5]  
Peter Gojowczyk [q]  
16:00
semifinále
Nikoloz Basilashvili  
Benoit Paire [7]  
France Orleans Challenger / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
12:10
1. kolo kval.
Paul Forhan  
Guillermo Duran  
13:00
2. kolo kval.
Filip Horansky  
Antonio Sancic  
13:00
1. kolo kval.
Joffrey De Schepper  
Corentin Denolly  
13:20
1. kolo kval.
Yannick Thivant  
Tony Bourcet  
Portugal Portugal F19 (Castelo / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Pablo Vivero Gonzalez [4]  
Carlos Gomez-Herrera [2]  
13:30
semifinále
Joao Monteiro [1]  
Frederico Gil [3]  
Italy Rome Challenger / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:30
1. kolo kval.
Patricio Heras  
Riccardo Bonadio  
11:30
1. kolo kval.
Davide Galoppini  
Daniele Capecchi  
12:00
1. kolo kval.
Axel Michon  
Riccardo Ghedin  
12:20
1. kolo kval.
Daniele Catini  
Andrea Vavassori  
12:20
1. kolo kval.
Gabriele Camilli  
Augusto Virgili  
13:00
1. kolo kval.
Daniel Gimeno-Traver  
Cristian Rodriguez  
13:00
1. kolo kval.
Maxime Janvier  
Fabrizio Ornago  
13:40
1. kolo kval.
Zdenek Kolar  
Giuliano Benedetti  
15:00
1. kolo kval.
Lorenzo Abbruciati  
Omar Giacalone  
15:00
1. kolo kval.
Corrado Summaria  
Antonio Massara  
China Shenzhen / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
09:40
1. kolo kval.
Thiago Moura Monteiro  
Zhizhen Zhang  
Romania Sibiu Challenger / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:40
semifinále
Adrian Ungur [WC]  
Carlos Taberner  
Spain Spain F30 (Madrid) / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Pedro Martinez Portero [1q]  
Guillermo Olaso [q]  
12:00
semifinále
Javier Marti [3]  
Corentin Moutet [2]  
Russia St. Petersburg / muži dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
13:00
semifinále
Damir Dzumhur  
Jan-Lennard Struff [8]  
15:00
semifinále
Roberto Bautista Agut [1]  
Fabio Fognini [3]  
Tunisia Tunisia F27 (Hammamet) / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Frederico Ferreira Silva [1]  
Laurent Rochette  
12:30
semifinále
Filippo Baldi [8]  
Alexis Musialek [2]  
Turkey Turkey F35 (Antalya) / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:30
semifinále
Dragos Dima [4]  
Dennis Novak [2]  
09:40
semifinále
Julien Cagnina [1]  
Mate Delic [5]  
USA USA F31 (Laguna / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
19:00
semifinále
Trevor Allen Johnson [q]  
Ryan Shane [4]  
20:30
semifinále
Henry Craig [SE]  
Collin Altamirano  
USA Albuquerque / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
18:00
semifinále
Maria Sanchez  
Sophie Chang  
19:30
semifinále
Sherazad Reix  
Emina Bektas  
Turkey Antalya / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:40
semifinále
Barbara Gatica  
Fanny Ostlund  
Ukraine Bucha / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
finále
Yuliya Lysa  
Martina Colmegna  
Tunisia Hammamet / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Isabella Shinikova  
Maria Herazo Gonzalez  
12:30
semifinále
Nora Niedmers  
Irina Fetecau  
USA Lubbock / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
17:00
finále
Victoria Duval  
Alisa Kleybanova  
Spain Madrid / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
18:30
finále
Rebeka Masarova  
Nuria Parrizas-Diaz  
Montenegro Podgorica / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
13:00
semifinále
Jesika Maleckova  
Petra Krejsova  
14:30
semifinále
Dejana Radanovic  
Marina Melnikova  
France Saint Malo / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Alexandra Cadantu  
Daniela Seguel  
14:30
semifinále
Valentyna Ivakhnenko  
Polona Hercog  
Russia Saint Petersburg / ženy dvojhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Dayana Yastremska  
Belinda Bencic  
Italy Santa Margherita Di / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
16:00
semifinále
Martina Di Giuseppe  
Andrea Gamiz  
16:00
semifinále
Kathinka Von Deichmann  
Tereza Mrdeza  
Egypt Sharm El Sheikh / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
16:30
semifinále
Magali Kempen  
Britt Geukens  
16:30
semifinále
Emilie Francati  
Pei-Chi Lee  
Kazakhstan Shymkent / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
06:00
finále
Daria Kruzhkova  
Daria Lodikova  
Uzbekistan Tashkent / ženy dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo kval.
Irina Khromacheva  
Alexandra Panova  
Bulgaria Varna / ženy dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:30
finále
Miriam Bianca Bulgaru  
Cristina Adamescu  
USA Columbus Challenger / muži štvorhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
17:00
semifinále
Luke Bambridge/David O'Hare [3]  
Brydan Klein/Joe Salisbury [2]  
France Metz / muži štvorhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
18:00
semifinále
Paul-Henri Mathieu/Benoit Paire [WC]  
Julien Benneteau/Edouard Roger-Vasselin [3]  
Russia St. Petersburg / muži štvorhra / tvrdý I. sety 1 2 3 4 5
17:00
semifinále
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop  
Nicholas Monroe/John-Patrick Smith [2]