muži dvojhra antuka Argentina Argentina F10 (Villa sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Dante Gennaro [5]  
Mateo Nicolas Martinez  
15:00
1. kolo
Juan Bautista Otegui [WC]  
Gonzalo Villanueva [7]  
15:50
1. kolo
Ignacio Monzon  
Federico Moreno  
muži dvojhra antuka Brazil Brazil F3 (Sao sety 1 2 3 4 5
19:30
1. kolo
Tigre Hank  
Felipe Assuncao Garla [q]  
19:30
1. kolo
Fabio Costa  
Igor Gimenez [q]  
19:30
1. kolo
Marcelo Zormann [4]  
Igor Sao Thiago [q]  
19:30
1. kolo
Gabriel Tumasonis  
Alexandre Tsuchiya [PR]  
21:00
1. kolo
Carlos Eduardo Severino  
Tiago Lopes  
21:00
1. kolo
Petr Arkhipov [q]  
Orlando Luz [2]  
22:30
1. kolo
Asdrubal Gobernate  
Thales Turini [8]  
muži dvojhra tvrdý Mexico Mexico F6 (Monterrey) sety 1 2 3 4 5
18:40
1. kolo
Felipe Martinez Sarrasague  
Tristan Meraut  
20:00
1. kolo
Connor Farren  
Shane Vinsant  
muži dvojhra antuka Brazil Rio De Janeiro sety 1 2 3 4 5
20:00
1. kolo
Guilherme Clezar  
Goncalo Oliveira [7]  
20:00
1. kolo
Juan Ignacio Londero  
Hernan Casanova  
20:00
1. kolo
Jaume Antoni Munar Clar [8]  
Federico Coria  
22:30
1. kolo
Javier Marti  
Christian Lindell  
muži dvojhra tvrdý I. USA USA F38 (Columbus) sety 1 2 3 4 5
19:00
1. kolo
Luke Bambridge [8]  
Alexander Brown [q]  
19:00
1. kolo
Christian Harrison [1]  
Matthew Mendez [WC]  
19:00
1. kolo
Alex Kobelt [WC]  
Julian Zlobinsky  
ženy dvojhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Veronika Erjavec  
Giorgia Marchetti  
ženy dvojhra tvrdý USA Honolulu sety 1 2 3 4 5
23:00
1. kolo
Lesley Kerkhove  
Michaela Gordon  
23:00
1. kolo
Miharu Imanishi  
Ayano Shimizu  
ženy dvojhra tvrdý I. Belarus Minsk sety 1 2 3 4 5
10:40
1. kolo
Angelina Zhuravleva  
Daria Kruzhkova  
11:10
1. kolo
Lizaveta Artsiomenka  
Manon Arcangioli  
ženy dvojhra antuka Spain Valencia sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Martina Di Giuseppe  
Nicoleta Dascalu  
15:10
1. kolo
Eva Guerrero Alvarez  
Guiomar Zuleta De Reales  
17:00
1. kolo
Guillermina Naya  
Miriam Bianca Bulgaru  
muži štvorhra tvrdý India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan [3]  
Pedja Krstin/Tsung-Hua Yang  
muži štvorhra antuka Brazil Rio De Janeiro sety 1 2 3 4 5
18:00
1. kolo
Jose Hernandez-Fernandez/Joao Souza  
Pedro Cachin/Joao Pedro Sorgi  
20:00
1. kolo
Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild [WC]  
Romain Arneodo/Fernando Romboli [4]  
21:00
1. kolo
Fabiano De Paula/Marcelo Demoliner [1]  
Andre Ghem/Eduardo Russi Assumpcao [WC]