muži dvojhra antuka France Bordeaux Challenger sety 1 2 3 4 5
15:00
finále
Gregoire Barrere [WC]  
Reilly Opelka  
muži dvojhra antuka Bosnia and Herzeg. Bosnia & Herzegovina sety 1 2 3 4 5
13:00
finále
Manuel Guinard [4]  
Nerman Fatic [8]  
muži dvojhra antuka Brazil Brazil F4 (Curitiba) sety 1 2 3 4 5
16:00
finále
Thiago Seyboth Wild [8]  
Joao Lucas Reis Da Silva [WC]  
muži dvojhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
12:20
kvalifik.
Pablo Andujar  
Dominik Koepfer  
12:20
kvalifik.
Jeremy Jahn  
Lukas Rosol  
15:00
1. kolo
Andreas Seppi [7]  
Marco Cecchinato  
17:00
1. kolo
Mischa Zverev [8]  
Mirza Basic  
muži dvojhra antuka Germany Heilbronn Challenger sety 1 2 3 4 5
15:00
finále
Rudolf Molleker [WC]  
Jiri Vesely [2]  
muži dvojhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
16:00
finále
Rafael Nadal [1]  
Alexander Zverev [2]  
muži dvojhra antuka Portugal Lisbon Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Christian Garin  
Tommy Robredo  
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom Loughborough Challenger sety 1 2 3 4 5
12:50
2. kolo kval.
Tobias Simon  
Alexis Canter  
13:00
2. kolo kval.
Daniel Evans  
Sam Barry  
14:10
2. kolo kval.
Robin Kern  
Andrea Vavassori  
14:20
2. kolo kval.
Joshua Paris  
Emil Ruusuvuori  
15:30
2. kolo kval.
Igor Sijsling  
Peter Bothwell  
15:40
2. kolo kval.
George Houghton  
Jurij Rodionov  
muži dvojhra antuka Italy Mestre Challenger sety 1 2 3 4 5
11:50
2. kolo kval.
Roberto Marcora  
Omar Giacalone  
11:50
2. kolo kval.
Juan Ignacio Galarza  
Zhizhen Zhang  
11:50
2. kolo kval.
Adrian Bodmer  
Juan Pablo Ficovich  
13:00
2. kolo kval.
Federico Gaio  
Zsombor Piros  
13:00
2. kolo kval.
Riccardo Bonadio  
Kimmer Coppejans  
muži dvojhra tvrdý Mexico Mexico F2 (Mexico sety 1 2 3 4 5
18:00
finále
Gerardo Lopez Villasenor  
Harrison Adams  
muži dvojhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
11:50
kvalifik.
Jose Hernandez-Fernandez  
Federico Coria  
11:50
kvalifik.
Filip Horansky  
Antoine Cornut-Chauvinc  
14:30
1. kolo
Federico Delbonis  
Radu Albot  
16:30
1. kolo
Corentin Moutet [WC]  
Calvin Hemery  
ženy dvojhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
09:30
1. kolo kval.
Francesca Segarelli  
Marie-Charlot Lonnemann  
09:30
1. kolo kval.
Yulia Kulikova  
Annabelle Lammas  
09:30
1. kolo kval.
Ena Kajevic  
Anna Kalabukhova  
09:30
1. kolo kval.
Jennifer Luikham  
Maileen Nuudi  
09:30
1. kolo kval.
Dariya Detkovskaya  
Anamarija Spoljaric  
09:30
1. kolo
Viktoriya Gogol  
Shou Na Mu  
09:30
1. kolo kval.
Mi Zhuoma You  
Andreea Velcea  
09:30
1. kolo kval.
Shou Na Mu  
Viktoriya Gogol  
09:30
1. kolo kval.
Irina Lapustina  
Larissa Ravanini De Souza  
09:30
1. kolo kval.
Merle Herold  
Anne-Sophie Morandais  
09:30
1. kolo kval.
Anastasiya Khrustaleva  
Daniela Cozzi  
09:30
1. kolo kval.
Keira Blackbeard  
Erika Drozd Pereira  
09:30
1. kolo kval.
Alina Kozaeva  
Yekaterina Dmitrichenko  
09:30
1. kolo kval.
Alisa Rastegaeva  
Alina Michalitsch  
11:00
1. kolo kval.
Vivien Sandberg  
Anna Laguza  
11:00
1. kolo kval.
Marie Mettraux  
Justine Pysson  
ženy dvojhra antuka Italy Caserta sety 1 2 3 4 5
12:00
kvalifik.
Maria Marfutina  
Carolina M. Alves [4]  
12:00
kvalifik.
Thaisa Grana Pedretti  
Manca Pislak  
13:30
kvalifik.
Lisa Sabino  
Gabriela Pantuckova  
13:30
kvalifik.
Sviatlana Pirazhenka  
Barbara Gatica  
15:00
kvalifik.
Laura Schaeder  
Andreea Ghitescu  
15:00
kvalifik.
Lisa Matviyenko  
Giorgia Marchetti  
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea Changwon sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Soomin Kim  
Han Gyeol Jeong  
03:00
1. kolo kval.
So Hee Jung  
Se-Hyun Kim  
03:00
1. kolo kval.
Eun Se Jang  
Jeong Yeon Choi  
03:00
1. kolo kval.
Eunji Lee (2001)  
Hyojung Yea  
03:00
1. kolo kval.
Soojin Han  
Qianxin Kong  
03:00
1. kolo kval.
Sakura Hosogi  
Sol Hee Sim  
03:00
1. kolo kval.
Su Min An  
Alana Parnaby  
03:30
1. kolo kval.
Yu Ju Lee  
Yuqi Sheng  
04:00
1. kolo kval.
So-Ra Lee  
Funa Kozaki  
04:00
1. kolo kval.
Alicia Barnett  
Hyebin Kim  
04:00
1. kolo kval.
Madison Frahn  
Eunseo Kim  
04:00
1. kolo kval.
Yu Jin Ahn  
Da Hye Kim  
04:00
1. kolo kval.
Mijeong Park  
Dabin Oh  
04:00
1. kolo kval.
Eunyeong Park  
Isabella Bozicevic  
04:30
1. kolo kval.
Sang Ha Lee  
Da Ye Kim  
05:00
1. kolo kval.
Jin Yoo  
Eunhye Lee (2000)  
05:00
1. kolo kval.
Sowjanya Bavisetti  
Han Byeol Lee  
05:00
1. kolo kval.
Erin Routliffe  
Yeong Won Jeong  
05:00
1. kolo kval.
Linnea Malmqvist  
Ji-Eun Kim  
05:00
1. kolo kval.
Sumin Kim  
Zhibek Kulambayeva  
05:30
1. kolo kval.
Cheon Seog Hui  
Subin Park  
06:30
1. kolo kval.
Nadja Gilchrist  
Seohyeon Kim  
06:30
1. kolo kval.
Chang Liu  
Hwui Won Wi  
06:30
1. kolo kval.
Sinhee Kim  
Jooyeon Jeong  
06:30
1. kolo kval.
Hyojin Kong  
Ayumi Koshiishi  
06:30
1. kolo kval.
Min-Seo Jeong  
Chin-Wei Chan  
06:30
1. kolo kval.
Jeong Moon  
Seunghyun Lee  
08:00
1. kolo kval.
Hyeran Yun  
Ji Min Park  
08:00
1. kolo kval.
Ryeong Gyeong Park  
Sang Hee Park  
08:00
1. kolo kval.
Chae Hyun Sim  
Minseo Kim  
ženy dvojhra antuka Sweden Gothenburg sety 1 2 3 4 5
13:00
finále
Raveena Kingsley  
Mirjam Bjorklund  
ženy dvojhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
14:30
1. kolo
Magda Linette  
Mihaela Buzarnescu  
14:30
1. kolo
Sachia Vickery  
Reka-Luca Jani  
16:00
1. kolo
Amandine Hesse  
Danielle Rose Collins  
16:00
1. kolo
Zarina Diyas  
Katarzyna Piter  
17:30
1. kolo
Marina Melnikova  
Lucie Safarova  
17:30
1. kolo
Andrea Gamiz  
Elena Rybakina  
ženy dvojhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
14:00
finále
Simona Halep  
Elina Svitolina  
ženy dvojhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
13:00
kvalifik.
Mandy Minella  
Olga Ianchuk  
13:00
kvalifik.
Tereza Smitkova  
Nadia Podoroska  
13:00
kvalifik.
Anastasia Zarycka  
Anna Zaja  
15:00
1. kolo
Christina Mchale  
Saisai Zheng  
15:00
1. kolo
Lara Arruabarrena  
Katharina Hobgarski  
16:30
1. kolo
Madison Brengle  
Varvara Lepchenko  
ženy dvojhra antuka Portugal Oeiras sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo kval.
Ana Filipa Santos  
Paula Ortega Redondo  
11:30
2. kolo kval.
Noelia Bouzo Zanotti [WC]  
Elizabet Hamaliy  
11:30
2. kolo kval.
Alicia Herrero Linana  
Sashi Kempster  
11:30
2. kolo kval.
Lucie Wargnier  
Lara Marco Mas  
11:30
2. kolo kval.
Luisa Pelayo  
Yesica De Lucas  
11:30
2. kolo kval.
Rebeca C Silva  
Kamilla Kokeladze  
11:30
2. kolo kval.
Maria Ryshchina  
Chiara Quattrone  
11:30
2. kolo kval.
Charlotte Chavatipon  
Catarina Zheng  
14:00
2. kolo kval.
Kelly Williford  
Isabel Adrover Gallego  
14:00
2. kolo kval.
Ines Teixeira  
Pauline Wuarin  
14:00
2. kolo kval.
Daniella Silva  
Francesca M. Fanchin  
14:00
2. kolo kval.
Angeles Moreno Barranquero  
Aimee Tarun  
14:00
2. kolo kval.
Sara Lanca  
Joana Baptista  
14:00
2. kolo kval.
Eva Beyebach Munoz  
Mariana Campino  
14:00
2. kolo kval.
Luniuska Delgado  
Yvette Erika Krauss  
14:00
2. kolo kval.
Beatriz Neves  
Raquel Fernandes  
ženy dvojhra antuka France Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
15:30
finále
Vera Lapko  
Quirine Lemoine  
ženy dvojhra antuka Slovakia Trnava sety 1 2 3 4 5
13:30
finále
Viktoria Kuzmova  
Veronica Cepede Royg  
muži štvorhra antuka France Bordeaux Challenger sety 1 2 3 4 5
12:40
finále
Bradley Klahn/Peter Polansky  
Guillermo Duran/Maximo Gonzalez  
muži štvorhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
15:00
1. kolo
Steve Johnson/Sam Querrey  
Peter Gojowczyk/Andreas Haider-Maurer [PR]  
17:00
1. kolo
Max Mirnyi/Philipp Oswald [3]  
Antoine Bellier/Johan Nikles [WC]  
muži štvorhra antuka Germany Heilbronn Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
finále
Rameez Junaid/David Pel  
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
muži štvorhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
14:00
finále
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [6]  
Pablo Carreno-Busta/Joao Sousa [ALT]  
muži štvorhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
14:30
1. kolo
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop  
Jonathan Eysseric/Hugo Nys [WC]  
16:30
1. kolo
Aisam Qureshi/Jean-Julien Rojer [1]  
Guillermo Garcia-Lopez/Divij Sharan  
ženy štvorhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Makoto Ninomiya/Yana Sizikova  
Shuko Aoyama/Renata Voracova  
14:30
1. kolo
Qiang Wang/Yafan Wang  
Monique Adamczak/Prarthana Thombare  
16:00
1. kolo
Hao-Ching Chan/Zhaoxuan Yang  
Mihaela Buzarnescu/Raluca Olaru  
ženy štvorhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
16:30
1. kolo
Chanel Simmonds/Julia Wachaczyk  
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson  
18:30
1. kolo
Rika Fujiwara/Ipek Soylu  
Chantal Skamlova/Barbora Stefkova