ženy dvojhra tvrdý Portugal Amarante sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Caroline Romeo [5] 0 5 15
Lou Brouleau Lou Brouleau podáva 0 6 0
11:00
2. kolo
Snehadevi S Reddy 1 6 2 15
Zeel Desai [6] Zeel Desai podáva 0 0 2 30
12:30
2. kolo
Theo Gravouil Theo Gravouil podáva 0 1 40
Angeles Moreno Barranquero [q] 0 1 0
muži dvojhra antuka Belgium Belgium F1 (Havre) sety 1 2 3 4 5
09:10
2. kolo
Paul Woerner [8] 1 6 1 0 15
Jaume Pla Malfeito Jaume Pla Malfeito podáva 1 2 6 1 40
09:10
2. kolo
Marc Giner [1] Marc Giner podáva 0 6 3
Marvin Netuschil 0 6 6
muži dvojhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Pedro Cachin 0 6 1 0
Harri Heliovaara [LL] Harri Heliovaara podáva 1 79 2 30
muži štvorhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
10:20
štvrťfinále
Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero podáva 0 0 0
Corentin Denolly/Alexandre Muller [WC] 0 0 0
muži dvojhra tvrdý Uzbekistan Fergana Challenger sety 1 2 3 4 5
09:50
2. kolo
Goncalo Oliveira [3] 0 2 40
Cem Ilkel Cem Ilkel podáva 0 4 A
10:20
2. kolo
Tung-Lin Wu [q] 1 7 2 1 15
Yosuke Watanuki [8] Yosuke Watanuki podáva 1 65 6 1 15
muži dvojhra antuka France France F10 (Toulouse) sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Matteo Martineau 0 1 0
Axel Michon [4] Axel Michon podáva 0 2 0
12:00
2. kolo
Maxence Broville [WC] Maxence Broville podáva 0 2 40
Antoine Cornut-Chauvinc [WC] 0 3 15
muži dvojhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Matthew Ebden [SE] 0 2 40
Philipp Kohlschreiber [6] Philipp Kohlschreiber podáva 0 1 A
ženy dvojhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
09:10
2. kolo
Anna Siskova 0 4 0
Fernanda Brito [2] Fernanda Brito podáva 2 6 6
11:00
2. kolo
Nadia Echeverria Alam Nadia Echeverria Alam podáva 0 3 2 30
Claudia Hoste Ferrer [6] 1 6 4 40
11:00
2. kolo
Yuka Hosoki [q] 0 6 0 15
Ines Ibbou [5] Ines Ibbou podáva 1 75 2 30
muži dvojhra antuka Hungary Hungary F5 (Budapest) sety 1 2 3 4 5
09:20
štvrťfinále
Zsombor Piros 1 6 1 0
Tadeas Paroulek [q] Tadeas Paroulek podáva 0 4 2 0
10:00
štvrťfinále
Wilson Leite [q] 1 1 6 2 15
Dragos Dima [2] Dragos Dima podáva 1 6 4 5 40
ženy dvojhra tráva United Kingdom Ilkley sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Harriet Dart [WC] Harriet Dart podáva 0 3 0
Anna Kalinskaya 0 2 0
12:00
2. kolo
Jamie Loeb Jamie Loeb podáva 0 2 15
Ekaterina Alexandrova [7] 0 3 30
12:00
2. kolo
Kaia Kanepi [1] Kaia Kanepi podáva 0 1 40
Irina Falconi 0 2 15
muži dvojhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Jason Murray Kubler 0 4 15
Noah Rubin [q] Noah Rubin podáva 0 1 30
muži dvojhra tvrdý Izrael Israel F10 (Kiryat sety 1 2 3 4 5
10:20
štvrťfinále
Alon Elia [5] 0 3 1 40
Or Ram-Harel [2] Or Ram-Harel podáva 1 6 4 40
10:20
štvrťfinále
Luca Castelnuovo Luca Castelnuovo podáva 0 3 4 A
Cameron Green [q] 1 6 2 40
muži dvojhra antuka Italy Italy F15 (Sassuolo) sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Alessandro Ceppellini [q] 0 4 5 30
Martins Podzus [6] Martins Podzus podáva 1 6 4 30
ženy dvojhra antuka Switzerland Klosters sety 1 2 3 4 5
10:00
štvrťfinále
Miriam Kolodziejova [7] 1 4 7 2 40
Yuki Naito [q] Yuki Naito podáva 1 6 65 1 30
muži dvojhra antuka Italy L'Aquila Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Gianluca Mager [LL] Gianluca Mager podáva 0 4 3 0
Facundo Bagnis [ALT] 1 6 5 15
11:30
2. kolo
Roberto Carballes Baena [1] Roberto Carballes Baena podáva 0 4 15
Daniel Elahi Galan 0 3 15
ženy dvojhra antuka Spain Madrid sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Aliona Bolsova 0 3 1 30
Xiyu Wang Xiyu Wang podáva 1 6 2 30
11:00
2. kolo
Montserrat Gonzalez 2 6 6
Jessica Ho [q] Jessica Ho podáva 0 1 4
11:00
2. kolo
Nadia Podoroska Nadia Podoroska podáva 0 5 0 40
Cristina Bucsa [q] 1 7 0 A
11:00
2. kolo
Silvia Soler-Espinosa [1] 0 3 3 15
Olga Saez Larra Olga Saez Larra podáva 1 6 1 15
ženy dvojhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
12:00
2. kolo
Polona Hercog Polona Hercog podáva 0 1 40
Alison Riske [q] 0 1 40
ženy štvorhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava [3] Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava podáva 0 2 0
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova [2] 0 3 0
ženy dvojhra antuka France Montpellier sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Jade Suvrijn [WC] 1 6 5 40
Elixane Lechemia Elixane Lechemia podáva 0 1 4 A
muži dvojhra antuka Slovakia Poprad Tatry Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
štvrťfinále
Zdenek Kolar Zdenek Kolar podáva 0 3 15
Dennis Novak [7] 0 0 30
muži štvorhra antuka Slovakia Poprad Tatry Challenger sety 1 2 3 4 5
20.06.18
15:00
štvrťfinále
Tomislav Brkic/Ante Pavic Tomislav Brkic/Ante Pavic podáva 0 0 0
Niels Desein/Gerald Melzer 0 0 0
muži dvojhra tvrdý Portugal Portugal F9 (Povoa sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Benjamin Lock [3] Benjamin Lock podáva 1 6 2 0
Hugo Voljacques 0 3 4 0
ženy dvojhra antuka Italy Sassuolo sety 1 2 3 4 5
11:00
štvrťfinále
Anne Schaefer 1 6 4 30
Giorgia Marchetti [4] Giorgia Marchetti podáva 0 3 1 30
11:00
štvrťfinále
Vanda Lukacs [8] Vanda Lukacs podáva 0 2 3 15
Gabriela Ce [2] 1 6 1 15
ženy dvojhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
12:30
2. kolo
Daria Gavrilova Daria Gavrilova podáva 0 0 0
Petra Kvitova [4] 0 0 0
muži dvojhra antuka Tunisia Tunisia F24 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
09:10
2. kolo
Diego Hidalgo 2 6 6
Andrey Chepelev Andrey Chepelev podáva 0 1 1
09:10
2. kolo
Oriol Roca Batalla [1] Oriol Roca Batalla podáva 1 7 2 A
Vasile-Alexandru Ghilea [q] 0 5 0 40
muži dvojhra antuka Germany Germany F4 (Kaltenkirchen) sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
prerušené
Dominik Boehler Dominik Boehler podáva 1 6 1 30
Valentin Guenther 0 4 0 40
ženy dvojhra antuka Germany Kaltenkirchen sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
prerušené
Lucie Wargnier [q] 0 2 2 0
Jule Niemeier Jule Niemeier podáva 1 6 3 0
10:30
2. kolo
prerušené
Mina Hodzic Mina Hodzic podáva 1 6 1 1 15
Bojana Marinkovic [5] 1 1 6 1 40
10:30
2. kolo
prerušené
Shaline-Doreen Pipa [q] Shaline-Doreen Pipa podáva 0 2 0
Yulia Kulikova 0 5 0
muži dvojhra tvrdý Republic of Korea Korea F3 (Daegu) sety 1 2 3 4 5
03:00
2. kolo
prerušené
Ji Sung Nam [7] Ji Sung Nam podáva 0 2 0
Jea Moon Lee 0 1 0