muži dvojhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
08:50
1. kolo
Jose Hernandez-Fernandez Jose Hernandez-Fernandez podáva 1 4 6 1 A
Marvin Netuschil 1 6 4 1 40
11:30
1. kolo
Arthur Rinderknech [ITF] 1 6 4 0
Renzo Olivo Renzo Olivo podáva 0 4 4 0
13:30
1. kolo
Facundo Mena Facundo Mena podáva 0 0 0
Scott Griekspoor 0 0 0
muži dvojhra antuka Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Sebastian Fanselow Sebastian Fanselow podáva 1 7 5 15
Alex Molcan 0 65 3 15
11:30
1. kolo
Peter Heller [ITF] 0 4 4 0
Jeroen Vanneste [ITF] Jeroen Vanneste podáva 1 6 5 15
11:00
1. kolo
Marcelo Arevalo Marcelo Arevalo podáva 1 4 6 3 0
Borna Gojo 1 6 3 0 0
muži dvojhra tvrdý Uzbekistan Fergana Challenger sety 1 2 3 4 5
10:10
1. kolo
Karim-Mohamed Maamoun [ITF] Karim-Mohamed Maamoun podáva 0 4 0 30
Saida'Lo Saidkarimov [WC] 1 6 0 40
10:10
1. kolo
Alexander Zhurbin [ITF] 0 5 0
Sergey Fomin [ALT] Sergey Fomin podáva 0 5 0
muži dvojhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Fernando Verdasco Fernando Verdasco podáva 0 0 0
Daniil Medvedev [4] 0 0 0
muži dvojhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Matthew Ebden Matthew Ebden podáva 0 4 40
Radu Albot 0 5 40
12:00
1. kolo
Steve Johnson Steve Johnson podáva 1 6 3 40
Philipp Kohlschreiber 0 3 2 30
muži dvojhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
kvalifik.
Evgeny Karlovskiy Evgeny Karlovskiy podáva 0 0 0
Brydan Klein 0 0 0
12:00
kvalifik.
Viktor Galovic Viktor Galovic podáva 0 0 0
Andrew Watson 0 0 0
muži dvojhra antuka France M25+H Toulouse sety 1 2 3 4 5
12:30
1. kolo kval.
Mathys Erhard 0 2 2 0
Quentin Folliot Quentin Folliot podáva 1 6 3 30
12:30
1. kolo kval.
Mohamed Nazim Makhlouf Mohamed Nazim Makhlouf podáva 0 2 1 40
Alejo Vilaro 1 6 2 40
14:00
1. kolo kval.
Jose Daniel Bendeck 0 3 0
Federico Moreno Federico Moreno podáva 0 2 0
14:00
1. kolo kval.
Benjamin Pietri 0 0 40
Theo Arribage Theo Arribage podáva 0 0 40
ženy dvojhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
11:00
kvalifik.
Sabine Lisicki Sabine Lisicki podáva 1 7 4 3 30
Kaja Juvan 1 5 6 3 30
12:00
kvalifik.
Fiona Ferro 1 6 2 A
Shelby Rogers Shelby Rogers podáva 0 1 4 40
12:00
kvalifik.
Kurumi Nara Kurumi Nara podáva 0 4 0
Varvara Lepchenko 0 4 0
ženy dvojhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
12:30
kvalifik.
Anna Kalinskaya Anna Kalinskaya podáva 0 3 0
Viktoriya Tomova 0 3 0
12:30
1. kolo
Elina Svitolina [4] 0 3 0
Margarita Gasparyan Margarita Gasparyan podáva 0 4 0
12:30
kvalifik.
Iga Swiatek 0 1 0
Bernarda Pera Bernarda Pera podáva 0 4 30
12:30
kvalifik.
Kristyna Pliskova 0 2 30
Marie Bouzkova Marie Bouzkova podáva 0 3 15
muži dvojhra antuka Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
10:40
1. kolo
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva 0 0 30
Gonzalo Escobar 0 0 40
10:50
1. kolo
Andrea Collarini Andrea Collarini podáva 0 0 0
Carlos Boluda-Purkiss 0 0 0
11:00
1. kolo
Christopher Heyman [ITF] 0 6 1
Jacob Grills Jacob Grills podáva 2 73 6
ženy dvojhra antuka Italy W25 Padova sety 1 2 3 4 5
11:30
1. kolo kval.
Beatrice Lombardo Beatrice Lombardo podáva 1 6 5 15
Federica Prati 0 3 3 30
11:30
1. kolo kval.
Giulia Carbonaro 0 5 2 30
Sara Gambogi Sara Gambogi podáva 1 7 3 40
13:10
1. kolo kval.
Lara Escauriza Lara Escauriza podáva 1 6 0 0
Veronika Erjavec 0 1 0 0
13:10
1. kolo kval.
Rasheeda Mcadoo 0 1 30
Valentina Losciale Valentina Losciale podáva 0 1 15
ženy dvojhra antuka Sweden W25 Ystad sety 1 2 3 4 5
11:50
1. kolo kval.
Rosalie Van Der Hoek Rosalie Van Der Hoek podáva 1 6 4 40
Fanny Norin 0 2 1 40
12:30
1. kolo kval.
Maria Zotova 0 0 1 30
Emily Arbuthnott Emily Arbuthnott podáva 1 6 3 15
12:20
1. kolo kval.
Julia Lovqvist 0 5 0
Alexandra Viktorovitch Alexandra Viktorovitch podáva 0 5 0
ženy dvojhra antuka France W25+H Montpellier sety 1 2 3 4 5
11:40
1. kolo kval.
Gabriella Da Silva Fick Gabriella Da Silva Fick podáva 1 6 3 30
Evita Ramirez 0 4 1 0
12:20
1. kolo kval.
Ekaterina Kazionova Ekaterina Kazionova podáva 1 6 1 0
Isabella Kruger 0 1 0 0
12:20
1. kolo kval.
Marie Villet 0 2 30
Vinciane Remy Vinciane Remy podáva 0 3 40
ženy dvojhra antuka Czech Republic W60+H Stare Splavy sety 1 2 3 4 5
12:40
1. kolo kval.
Denisa Hindova 0 4 30
Johana Markova Johana Markova podáva 0 3 30
13:10
1. kolo kval.
Kristina Milenkovic Kristina Milenkovic podáva 0 0 15
Nikola Tomanova 0 0 15
12:40
1. kolo kval.
Petra Csabi 0 0 30
Ani Vangelova Ani Vangelova podáva 0 0 40
muži dvojhra tvrdý Republic of Korea M15 Gimcheon sety 1 2 3 4 5
03:00
1. kolo kval.
prerušené
Geun Jun Kim 0 5 3 0
Minjong Park Minjong Park podáva 1 7 3 0
04:00
1. kolo kval.
prerušené
David Barclay David Barclay podáva 0 1 0 15
Seita Watanabe 1 6 3 40
muži dvojhra antuka France M25+H Toulouse sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo kval.
prerušené
Tomas Gerini Tomas Gerini podáva 0 0 0
Amaury Delmas 0 5 30
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea W15 Gimcheon sety 1 2 3 4 5
04:40
1. kolo kval.
prerušené
Yu Shan Yu Shan podáva 1 6 6 0 8
Heejin Han 1 1 75 0 9