Ukraine F2 (Rivne) 2018 live score, live výsledky

Ukraine F2 (Rivne) live, $15K

muži dvojhra antuka Ukraine Ukraine F2 (Rivne) sety 1 2 3 4 5
19.05.18
finále
Jonas Merckx 2 6 6
Oleg Dolgosheyev 0 4 2
18.05.18
semifinále
Oleg Dolgosheyev 2 6 7 6
Oleg Prihodko 1 75 63 2
18.05.18
semifinále
Jonas Merckx 2 6 6
Olexiy Kolisnyk 0 3 3
17.05.18
štvrťfinále
Oleg Dolgosheyev 2 6 6
Alessandro Petrone 0 2 4
17.05.18
štvrťfinále
Jonas Merckx 2 6 6
Claudio Fortuna 0 3 2
17.05.18
štvrťfinále
Olexiy Kolisnyk 2 7 6
Roman Boychuk 0 66 3
17.05.18
štvrťfinále
Oleg Prihodko 2 6 6 6
Vladimir Uzhylovsky 1 76 2 3
16.05.18
2. kolo
Alessandro Petrone 2 7 7
Dmytro Kamynin 0 5 5
16.05.18
2. kolo
Claudio Fortuna 2 3 6 6
Giorgio Ricca 1 6 1 1
16.05.18
2. kolo
Jonas Merckx 2 6 3 7
Luca Giacomini 1 4 6 5
16.05.18
2. kolo
Roman Boychuk 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 4 4
16.05.18
2. kolo
Oleg Prihodko 2 6 6
Nazar Achour 0 3 3
17.05.18
2. kolo
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Artem Smirnov 0 4 2
17.05.18
2. kolo
Oleg Dolgosheyev 1 6 6
Oleg Khotkov skreč 0 3 5
17.05.18
2. kolo
Olexiy Kolisnyk 1 2
Vitaliy Sachko skreč 0 3
14.05.18
1. kolo
Oleg Khotkov 2 6 6
Denys Mylokostov 0 4 1
14.05.18
1. kolo
Vitaliy Sachko 2 6 6
Riccardo Maiga 0 2 2
14.05.18
1. kolo
Oleg Prihodko 2 1 6 6
Georgii Kravchenko 1 6 4 4
15.05.18
1. kolo
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Adrian Exposito 0 1 3
15.05.18
1. kolo
Artem Smirnov 2 4 6 6
Volodymyr Malakhov 1 6 4 2
15.05.18
1. kolo
Dmytro Kamynin 2 6 6
Bogdan Didenko 0 1 0
15.05.18
1. kolo
Oleg Dolgosheyev 2 6 6
Alexander Lebedyn 0 1 0
15.05.18
1. kolo
Alessandro Petrone 2 5 6 6
Nikita Mashtakov 1 7 4 3
15.05.18
1. kolo
Claudio Fortuna 2 6 6
Sagadat Ayap 0 0 3
15.05.18
1. kolo
Jonas Merckx 2 7 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 61 4
15.05.18
1. kolo
Giorgio Ricca 2 2 6 6
Kristian Lozan 1 6 1 2
15.05.18
1. kolo
Luca Giacomini 2 7 6
Yan Bondarevskiy 0 62 2
15.05.18
1. kolo
Olexiy Kolisnyk 2 6 6
Thomas Brechemier 0 2 2
15.05.18
1. kolo
Roman Boychuk 1 6 3
Marat Deviatiarov skreč 0 3 1
15.05.18
1. kolo
Vladyslav Orlov 2 7 5 6
Mykola Leshchynskyy 1 5 7 4
15.05.18
1. kolo
Nazar Achour 2 6 6
Dejan Katic 0 3 4
14.05.18
kvalifik.
Dmytro Kamynin 2 6 6
Svyatoslav Ilnytskyy 0 2 1
14.05.18
kvalifik.
Oleg Dolgosheyev 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 3 3
14.05.18
kvalifik.
Sagadat Ayap 2 6 6
Vladyslav Gorodynskyi 0 4 3
14.05.18
kvalifik.
Roman Boychuk 2 6 6
Andrea Bessire 0 1 4
14.05.18
kvalifik.
Mykola Leshchynskyy 2 7 6
Cristopher Kohl 0 61 4
14.05.18
kvalifik.
Nazar Achour 1 7 6 2
Oleg Besednikov skreč 0 6 0
14.05.18
kvalifik.
Adrian Exposito 2 6 5 7
Dmitry Myagkov 1 2 7 5
14.05.18
kvalifik.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Oleksandr Varichenko 0 2 2
13.05.18
2. kolo kval.
Dmytro Kamynin 2 6 6
Anatoliy Voloshyn 0 2 2
13.05.18
2. kolo kval.
Oleg Dolgosheyev 2 6 6
Denis Parshutin 0 2 3
13.05.18
2. kolo kval.
Sagadat Ayap 2 6 6
Vadim Kontseba 0 3 0
13.05.18
2. kolo kval.
Vitalii Shcherba 2 6 6
Egor Matvievici 0 4 1
13.05.18
2. kolo kval.
Cristopher Kohl 2 3 6 6
Ivan Liutarevich 1 6 3 4
13.05.18
2. kolo kval.
Oleksandr Varichenko 2 6 6
Aleksandr Braynin 0 4 4
13.05.18
2. kolo kval.
Oleg Besednikov 2 1 6 7
Oleksiy Shyanovskyy 1 6 3 5
13.05.18
2. kolo kval.
Roman Boychuk 2 7 6
Dmytro Shkitov 0 5 1
13.05.18
2. kolo kval.
Mykola Leshchynskyy 2 6 6
Egor Baklanov 0 1 0
13.05.18
2. kolo kval.
Nazar Achour 2 6 7
Yaroslav Sokyrka 0 4 5
13.05.18
2. kolo kval.
Adrian Exposito 1 6 4
Philipp Sikorski skreč 0 1 0
13.05.18
2. kolo kval.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 4 2
13.05.18
2. kolo kval.
Vladyslav Gorodynskyi 1 4 6 5
Ramazan Nureev skreč 0 6 2 1
13.05.18
2. kolo kval.
Andrea Bessire 2 6 6
Maksym Kolb 0 0 0
13.05.18
2. kolo kval.
Dmitry Myagkov 2 6 6
Semen Burlachenko 0 0 0
13.05.18
2. kolo kval.
Svyatoslav Ilnytskyy 2 6 6
Daniil Strelchenko 0 1 4
12.05.18
1. kolo kval.
Oleg Dolgosheyev 2 6 6
Vasil Yehorov 0 2 2
12.05.18
1. kolo kval.
Ramazan Nureev 2 6 6 6
Javier Araya 1 74 4 1
12.05.18
1. kolo kval.
Cristopher Kohl 2 6 7
Andrej Wawrzyczek 0 4 64
12.05.18
1. kolo kval.
Oleksandr Varichenko 2 7 6
Mauricio Alvarez-Guzman 0 64 1
12.05.18
1. kolo kval.
Oleksiy Shyanovskyy 2 6 6
Taras Ivasyshyn 0 0 1
12.05.18
1. kolo kval.
Egor Matvievici 2 6 6
Vsevolod Oliynyk 0 4 1
12.05.18
1. kolo kval.
Mykola Leshchynskyy 2 6 6
Ivan Derepa 0 2 1
12.05.18
1. kolo kval.
Nazar Achour 2 6 6
Andrii Gryniuk 0 0 0
12.05.18
1. kolo kval.
Vladyslav Gorodynskyi 2 6 6
Razvan Baiant 0 2 0
12.05.18
1. kolo kval.
Egor Baklanov 2 6 6
Illya Malyarchuk 0 2 4
12.05.18
1. kolo kval.
Aleksandr Braynin 1 6 4
Juraj Pivoluska skreč 0 1 0
12.05.18
1. kolo kval.
Andrea Bessire 2 6 6
Grygorii Kysilov 0 1 0
12.05.18
1. kolo kval.
Oleksii Krutykh 2 6 6
Philipp Dittmer 0 2 3
12.05.18
1. kolo kval.
Daniil Strelchenko 2 6 6
Nikita Pilshchikov 0 0 0
12.05.18
1. kolo kval.
Denis Parshutin 2 7 6
Nikita Alosha Ushakov 0 5 1
12.05.18
1. kolo kval.
Dmitry Myagkov 2 6 6
Yurii Yost 0 0 0
12.05.18
1. kolo kval.
Vadim Kontseba 2 6 6
Klim Ivanov 0 3 4
12.05.18
1. kolo kval.
Philipp Sikorski 2 6 2 6
Yuriy Kryvoy 1 4 6 4
12.05.18
1. kolo kval.
Semen Burlachenko 2 6 6
Alexander Grekul 0 4 1
12.05.18
1. kolo kval.
Yaroslav Sokyrka 1 6 4 6 5
Nikita Repkin skreč 0 7 4 2
12.05.18
1. kolo kval.
Svyatoslav Ilnytskyy 2 6 6
Danylo Shevchuk 0 2 3
12.05.18
1. kolo kval.
Dmytro Shkitov 2 6 6
Vitalii Kotelianets 0 2 3
12.05.18
1. kolo kval.
Maksym Kolb 2 6 6
Ostap Yost 0 0 0
12.05.18
1. kolo kval.
Anatoliy Voloshyn 2 7 6
Mykola Vaskul 0 65 4
muži štvorhra antuka Ukraine Ukraine F2 (Rivne) sety 1 2 3 4 5
14.05.18
finále
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 4 7 10
Oleg Dolgosheyev/Dmytro Kamynin 1 6 65 4
14.05.18
semifinále
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Claudio Fortuna/Riccardo Maiga 0 3 1
14.05.18
semifinále
Oleg Dolgosheyev/Dmytro Kamynin 2 6 6
Vladyslav Orlov/Oleg Prihodko 0 4 2
14.05.18
štvrťfinále
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 7 6
Roman Boychuk/Oleg Khotkov 0 5 1
14.05.18
štvrťfinále
Oleg Dolgosheyev/Dmytro Kamynin 2 6 6
Marat Deviatiarov/Ivan Liutarevich 0 1 4
14.05.18
štvrťfinále
Claudio Fortuna/Riccardo Maiga 2 6 6
Andrea Bessire/Luca Giacomini 0 2 4
14.05.18
štvrťfinále
Vladyslav Orlov/Oleg Prihodko 2 3 6 10
Nikita Mashtakov/Giorgio Ricca 1 6 3 8
14.05.18
1. kolo
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Yan Bondarevskiy/Kristian Lozan 0 2 1
14.05.18
1. kolo
Oleg Dolgosheyev/Dmytro Kamynin 2 6 6
Sagadat Ayap/Vitalii Shcherba 0 3 3
14.05.18
1. kolo
Claudio Fortuna/Riccardo Maiga 2 7 6
Jordan Correia Passos Do Carmo/Adrian Exposito 0 64 2
14.05.18
1. kolo
Roman Boychuk/Oleg Khotkov 2 6 4 10
Andrii Gryniuk/Denys Mylokostov 1 3 6 8
14.05.18
1. kolo
Vladyslav Orlov/Oleg Prihodko 2 6 6
Georgii Kravchenko/Oleksii Krutykh 0 1 3
14.05.18
1. kolo
Andrea Bessire/Luca Giacomini 2 6 5 10
Olexiy Kolisnyk/Alexander Lebedyn 1 2 7 8
14.05.18
1. kolo
Marat Deviatiarov/Ivan Liutarevich 2 6 6
Thomas Brechemier/Vitaliy Sachko 0 0 3
14.05.18
1. kolo
Nikita Mashtakov/Giorgio Ricca 2 6 6
Oleg Besednikov/Dmitry Myagkov 0 3 4
<