Turkey F41 (Antalya) 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Pakistan F3 (Islamabad)
ATP: Qatar F6 (Doha)
ATP: Tunisia F45 (Monastir)
ATP: Turkey F41 (Antalya)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Turkey F41 (Antalya) live, $15K
Turkey F41 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
23.12.18
finále
Ivan Nedelko
2
1
7
6
H2H
Oriol Roca Batalla
1
6
6
3
3
22.12.18
semifinále
Ivan Nedelko
2
6
6
H2H
Pavel Kotov
0
3
4
22.12.18
semifinále
Oriol Roca Batalla
2
6
7
H2H
Sanjar Fayziev
0
3
6
7
21.12.18
štvrťfinále
Ivan Nedelko
2
6
6
H2H
Gorazd Srbljak
0
4
1
21.12.18
štvrťfinále
Sanjar Fayziev
2
6
4
6
H2H
Dejan Katic
1
2
6
2
21.12.18
štvrťfinále
Oriol Roca Batalla
2
6
6
H2H
Markos Kalovelonis
0
1
4
21.12.18
štvrťfinále
Pavel Kotov
2
6
6
6
H2H
Ronald Slobodchikov
1
7
2
1
2
21.12.18
2. kolo
Dejan Katic
2
7
7
H2H
Andras Necz
0
6
7
6
5
21.12.18
2. kolo
Ivan Nedelko
2
6
6
H2H
George Botezan
0
1
2
21.12.18
2. kolo
Sanjar Fayziev
2
6
6
H2H
Paul Woerner
0
2
2
21.12.18
2. kolo
Oriol Roca Batalla
2
6
6
H2H
Gibril Diarra
0
3
1
21.12.18
2. kolo
Markos Kalovelonis
2
6
6
H2H
Alexandru Vasile Manole
0
3
3
21.12.18
2. kolo
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Sabit Suntic
0
3
3
21.12.18
2. kolo
Pavel Kotov
1
3
H2H
Dragos Nicolae Madaras
skreč
0
2
21.12.18
2. kolo
Gorazd Srbljak
2
6
6
7
H2H
Tadeas Paroulek
1
7
4
4
6
7
20.12.18
1. kolo
Dejan Katic
2
6
6
H2H
Burak Bilgin
0
1
1
20.12.18
1. kolo
Ivan Nedelko
2
6
7
H2H
Pavle Daljev
0
2
6
2
20.12.18
1. kolo
Gibril Diarra
2
7
6
H2H
Dan Alexandru Tomescu
0
6
3
4
20.12.18
1. kolo
Sanjar Fayziev
2
6
6
10
H2H
Vincentiu Andrei Niculescu
1
3
7
4
4
20.12.18
1. kolo
Oriol Roca Batalla
2
6
6
H2H
Osmancan Soyler
0
2
0
20.12.18
1. kolo
Markos Kalovelonis
2
7
6
H2H
Mohamed Abdel-Aziz
0
5
1
20.12.18
1. kolo
Ronald Slobodchikov
2
6
7
H2H
Ignacio Carou
0
3
5
20.12.18
1. kolo
Paul Woerner
2
6
6
H2H
Besir Durguti
0
1
0
20.12.18
1. kolo
Alexandru Vasile Manole
2
6
7
H2H
Alexander Weis
0
2
6
6
20.12.18
1. kolo
George Botezan
2
6
6
10
H2H
Oleg Prihodko
1
7
3
3
7
20.12.18
1. kolo
Dragos Nicolae Madaras
2
6
6
H2H
Razvan Marius Codescu
0
1
4
20.12.18
1. kolo
Pavel Kotov
2
6
6
H2H
Luigi Sorrentino
0
3
1
20.12.18
1. kolo
Gorazd Srbljak
2
6
6
H2H
Mick Veldheer
0
4
2
20.12.18
1. kolo
Andras Necz
2
6
6
H2H
Naoki Takeda
0
3
3
20.12.18
1. kolo
Tadeas Paroulek
2
6
6
H2H
Buvaysar Gadamauri
0
2
4
20.12.18
1. kolo
Sabit Suntic
2
3
6
10
H2H
Cengiz Aksu
1
6
4
7
18.12.18
kvalifik.
Andras Necz
1
w/o
H2H
Maximilien Sanson
0
19.12.18
kvalifik.
Naoki Takeda
2
7
6
H2H
Igor Shrolik
0
6
1
3
19.12.18
kvalifik.
Vincentiu Andrei Niculescu
2
6
6
H2H
Pavle Daljev
0
3
3
19.12.18
kvalifik.
Razvan Marius Codescu
2
4
6
10
H2H
Mert Alkaya
1
6
1
7
19.12.18
kvalifik.
Luigi Sorrentino
2
6
6
H2H
Mateusz Terczynski
0
2
3
19.12.18
kvalifik.
Pavel Kotov
2
6
6
H2H
Federico Lucini
0
4
4
19.12.18
kvalifik.
Buvaysar Gadamauri
2
6
6
H2H
Gokberk Ergeneman
0
3
3
19.12.18
kvalifik.
Sabit Suntic
2
1
6
10
H2H
Lorenzo Vatteroni
1
6
4
8
17.12.18
2. kolo kval.
Naoki Takeda
2
6
6
H2H
Michael Jalpota
0
1
0
17.12.18
2. kolo kval.
Razvan Marius Codescu
2
6
6
H2H
Chukang Wang
0
1
2
17.12.18
2. kolo kval.
Mert Alkaya
2
6
6
H2H
Enrico Becuzzi
0
0
0
18.12.18
2. kolo kval.
Pavle Daljev
2
6
6
H2H
Augusto Virgili
0
2
1
18.12.18
2. kolo kval.
Maximilien Sanson
2
7
3
10
H2H
Vlad Stoica
1
6
5
6
8
18.12.18
2. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu
2
6
6
H2H
Oscar Tejera Ecenarro
0
1
2
18.12.18
2. kolo kval.
Pavel Kotov
2
6
6
H2H
Caspar Schuetze
0
3
4
18.12.18
2. kolo kval.
Andras Necz
2
6
6
H2H
Dennis Uspensky
0
2
3
18.12.18
2. kolo kval.
Buvaysar Gadamauri
2
7
6
H2H
Can Kaya
0
6
5
0
18.12.18
2. kolo kval.
Lorenzo Vatteroni
2
3
7
10
H2H
Martins Rocens
1
6
6
3
5
18.12.18
2. kolo kval.
Federico Lucini
2
6
6
H2H
Paolo Dagnino
0
2
1
18.12.18
2. kolo kval.
Igor Shrolik
2
6
3
10
H2H
Igor Straatsma
1
4
6
4
19.12.18
2. kolo kval.
Gokberk Ergeneman
2
3
6
10
H2H
Ibrokhimjon Urinov
1
6
4
6
19.12.18
2. kolo kval.
Mateusz Terczynski
2
6
6
H2H
Can Zorlu
0
0
0
19.12.18
2. kolo kval.
Luigi Sorrentino
2
6
6
H2H
Marco Saffratti
0
3
0
19.12.18
2. kolo kval.
Sabit Suntic
1
7
6
1
H2H
Mihnea Lorin Stefan Turcu
skreč
0
6
0
16.12.18
1. kolo kval.
Gokberk Ergeneman
2
6
3
6
H2H
Mark Burgos
1
4
6
4
16.12.18
1. kolo kval.
Paolo Dagnino
2
6
6
H2H
Alex Zuckerman
0
1
4
16.12.18
1. kolo kval.
Mihnea Lorin Stefan Turcu
2
6
6
H2H
Amar Avdovic
0
2
0
16.12.18
1. kolo kval.
Caspar Schuetze
2
6
7
H2H
Luigi Castelletti
0
2
5
16.12.18
1. kolo kval.
Can Kaya
2
6
6
H2H
Egor Matvievici
0
1
0
16.12.18
1. kolo kval.
Razvan Marius Codescu
2
2
6
6
H2H
Horst Rieder
1
6
3
3
16.12.18
1. kolo kval.
Mert Alkaya
2
6
6
H2H
Vlad Cristian Niculae
0
2
3
16.12.18
1. kolo kval.
Buvaysar Gadamauri
2
6
6
H2H
Daniil Strelchenko
0
1
1
16.12.18
1. kolo kval.
Ibrokhimjon Urinov
2
6
6
H2H
Umut Akkoyun
0
2
0
16.12.18
1. kolo kval.
Martins Rocens
2
6
6
H2H
Marcel Hornung
0
2
4
16.12.18
1. kolo kval.
Lorenzo Vatteroni
2
6
6
H2H
Riccardo Tomassetti
0
2
1
16.12.18
1. kolo kval.
Federico Lucini
2
6
6
H2H
Andrea Artieri
0
0
1
17.12.18
1. kolo kval.
Enrico Becuzzi
2
6
6
H2H
Tyrone Barrett
0
1
3
17.12.18
1. kolo kval.
Augusto Virgili
2
6
6
H2H
Daniil Savelev
0
1
1
17.12.18
1. kolo kval.
Maximilien Sanson
1
w/o
H2H
Constantinos Papavasiliou
0
17.12.18
1. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu
2
6
6
H2H
Mingyuan Yang
0
3
1
17.12.18
1. kolo kval.
Luigi Sorrentino
2
6
6
H2H
Davide Guerra
0
3
1
17.12.18
1. kolo kval.
Vlad Stoica
2
6
6
H2H
Klim Ivanov
0
2
2
17.12.18
1. kolo kval.
Andras Necz
2
6
6
H2H
Cesar Carmona
0
0
0
17.12.18
1. kolo kval.
Igor Straatsma
2
6
6
H2H
Davide Gabrielli
0
3
2
17.12.18
1. kolo kval.
Michael Jalpota
2
6
6
H2H
Kayra Kargin
0
2
2
17.12.18
1. kolo kval.
Marco Saffratti
2
6
7
H2H
Eric Tudor Adochitei Pandelea
0
4
5
17.12.18
1. kolo kval.
Sabit Suntic
2
6
5
6
H2H
Guerra Yuri Guerra Yuri
1
1
7
1
17.12.18
1. kolo kval.
Igor Shrolik
2
6
6
H2H
Thomas Schwencke Lindqvist
0
1
1
17.12.18
1. kolo kval.
Can Zorlu
2
3
6
6
H2H
Kerim Esiev
1
6
0
1
17.12.18
1. kolo kval.
Oscar Tejera Ecenarro
2
6
6
H2H
Olimjon Nabiev
0
1
2
Turkey F41 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
17.12.18
finále
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis
2
7
3
10
H2H
Tadeas Paroulek/Oleg Prihodko
1
5
6
6
17.12.18
semifinále
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis
2
6
6
H2H
Cengiz Aksu/Can Kaya
0
4
4
17.12.18
semifinále
Tadeas Paroulek/Oleg Prihodko
1
w/o
H2H
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu
0
17.12.18
štvrťfinále
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis
2
6
6
H2H
Igor Straatsma/Mick Veldheer
0
2
4
17.12.18
štvrťfinále
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu
1
w/o
H2H
George Botezan/Razvan Marius Codescu
0
17.12.18
štvrťfinále
Cengiz Aksu/Can Kaya
2
6
6
H2H
Enrico Becuzzi/Augusto Virgili
0
2
2
17.12.18
štvrťfinále
Tadeas Paroulek/Oleg Prihodko
2
6
6
H2H
Pavel Kotov/Daniil Strelchenko
0
4
3
17.12.18
1. kolo
Enrico Becuzzi/Augusto Virgili
2
6
6
H2H
Olimjon Nabiev/Ibrokhimjon Urinov
0
3
2
17.12.18
1. kolo
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis
2
6
6
H2H
Gokberk Ergeneman/Dragos Nicolae Madaras
0
3
1
17.12.18
1. kolo
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu
2
6
6
H2H
Mert Alkaya/Osmancan Soyler
0
3
4
17.12.18
1. kolo
Igor Straatsma/Mick Veldheer
2
6
6
H2H
Andras Necz/Thomas Schwencke Lindqvist
0
0
3
17.12.18
1. kolo
Cengiz Aksu/Can Kaya
2
6
6
H2H
Vincentiu Andrei Niculescu/Caspar Schuetze
0
1
1
17.12.18
1. kolo
George Botezan/Razvan Marius Codescu
2
6
6
H2H
Klim Ivanov/Dejan Katic
0
2
0
17.12.18
1. kolo
Pavel Kotov/Daniil Strelchenko
2
6
6
H2H
Kayra Kargin/Can Zorlu
0
1
4
17.12.18
1. kolo
Tadeas Paroulek/Oleg Prihodko
2
6
6
H2H
Gibril Diarra/Mateusz Terczynski
0
2
3
<