Turkey F38 (Antalya) 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Australian Open (Asia
ATP: Cameroon F1 (Yaounde)
ATP: Chile F3 (Antofagasta)
ATP: Czech Republic F12
ATP: Dominican Republic F1
ATP: Egypt F29 (Cairo)
ATP: South Africa F2
ATP: Tunisia F42 (Monastir)
ATP: Turkey F38 (Antalya)
ATP: USA F34 (Waco)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Turkey F38 (Antalya) live, $15K
Turkey F38 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
02.12.18
finále
Ronald Slobodchikov
2
6
7
H2H
Edris Fetisleam
0
2
5
02.12.18
semifinále
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Geronimo Espin Busleiman
0
2
1
02.12.18
semifinále
Edris Fetisleam
2
6
6
H2H
Vladimir Korolev
0
1
0
01.12.18
štvrťfinále
Ronald Slobodchikov
2
7
6
H2H
Maciej Rajski
0
6
4
1
01.12.18
štvrťfinále
Geronimo Espin Busleiman
2
2
6
6
H2H
Benjamin Dhoe
1
6
1
4
01.12.18
štvrťfinále
Vladimir Korolev
2
6
6
H2H
Jeroen Vanneste
0
3
4
01.12.18
štvrťfinále
Edris Fetisleam
1
3
H2H
Dejan Katic
skreč
0
6
30.11.18
2. kolo
Maciej Rajski
1
w/o
H2H
Franco Capalbo
0
30.11.18
2. kolo
Jeroen Vanneste
2
3
6
6
H2H
Yeongseok Jeong
1
6
4
3
30.11.18
2. kolo
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Andrey Uvarov
0
4
1
30.11.18
2. kolo
Vladimir Korolev
2
3
6
6
H2H
Wilson Leite
1
6
1
1
30.11.18
2. kolo
Edris Fetisleam
2
6
6
H2H
Ivan Marrero Curbelo
0
1
1
01.12.18
2. kolo
Dejan Katic
2
3
6
6
H2H
Lucas Hellfritsch
1
6
1
2
01.12.18
2. kolo
Geronimo Espin Busleiman
2
6
6
H2H
Bogdan Ionut Apostol
0
2
1
01.12.18
2. kolo
Benjamin Dhoe
2
6
3
7
H2H
Shalva Dzhanashia
1
2
6
5
27.11.18
1. kolo
Dejan Katic
2
6
6
H2H
Alexander Boborykin
0
2
0
27.11.18
1. kolo
Maciej Rajski
1
3
H2H
Gabriel Donev
skreč
0
2
27.11.18
1. kolo
Shalva Dzhanashia
2
7
6
H2H
Cing-Yang Meng
0
6
2
2
27.11.18
1. kolo
Franco Capalbo
2
6
6
H2H
Arjun Mehrotra
0
0
2
27.11.18
1. kolo
Benjamin Dhoe
2
6
4
7
H2H
Federico Lucini
1
2
6
5
27.11.18
1. kolo
Ivan Marrero Curbelo
2
6
6
H2H
Runyu Zhao
0
2
1
27.11.18
1. kolo
Lucas Hellfritsch
2
6
6
H2H
Vlad Cristian Niculae
0
0
0
27.11.18
1. kolo
Edris Fetisleam
2
6
4
6
H2H
Milan Drinic
1
3
6
0
28.11.18
1. kolo
Wilson Leite
2
6
6
H2H
Uisung Park
0
3
1
28.11.18
1. kolo
Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Oscar Mancineiras Cornella
0
4
2
28.11.18
1. kolo
Ronald Slobodchikov
2
7
6
6
H2H
Corrado Summaria
1
5
7
7
4
28.11.18
1. kolo
Bogdan Ionut Apostol
2
6
6
H2H
Nabi Kustepe
0
2
1
28.11.18
1. kolo
Vladimir Korolev
2
7
6
H2H
Matyas Fuele
0
5
4
28.11.18
1. kolo
Yeongseok Jeong
2
4
6
6
H2H
Vladislav Melnic
1
6
3
2
28.11.18
1. kolo
Andrey Uvarov
1
7
4
4
H2H
Grigoriy Lomakin
skreč
0
6
3
30.11.18
1. kolo
Geronimo Espin Busleiman
2
4
6
6
H2H
Karlo Cubelic
1
6
3
0
26.11.18
kvalifik.
Maciej Rajski
1
5
6
3
H2H
Plamen Milushev
skreč
0
7
3
0
26.11.18
kvalifik.
Vladimir Korolev
2
6
6
H2H
Ivan Zaytsev
0
0
1
26.11.18
kvalifik.
Ivan Marrero Curbelo
2
6
6
H2H
Hristo Valeov
0
1
1
26.11.18
kvalifik.
Lucas Hellfritsch
2
4
7
6
H2H
Runyu Zhao
1
6
6
6
3
26.11.18
kvalifik.
Matyas Fuele
2
6
4
6
H2H
Oscar Mancineiras Cornella
1
2
6
4
26.11.18
kvalifik.
Yeongseok Jeong
2
6
6
H2H
Senne Braun
0
4
0
26.11.18
kvalifik.
Federico Lucini
2
1
7
6
H2H
Shao-Fan Liu
1
6
5
3
26.11.18
kvalifik.
Andrey Uvarov
2
7
6
H2H
Karlo Cubelic
0
5
2
25.11.18
2. kolo kval.
Maciej Rajski
2
6
6
H2H
Cihan Akay
0
0
1
25.11.18
2. kolo kval.
Oscar Mancineiras Cornella
2
6
6
H2H
Jung Hoon Kim
0
3
2
25.11.18
2. kolo kval.
Plamen Milushev
2
6
7
H2H
Bjorn Nareyka
0
0
6
2
25.11.18
2. kolo kval.
Vladimir Korolev
2
6
6
H2H
Gabriel Sanchez
0
1
2
25.11.18
2. kolo kval.
Shao-Fan Liu
2
6
6
H2H
Klim Ivanov
0
0
0
25.11.18
2. kolo kval.
Ivan Marrero Curbelo
2
6
6
H2H
Demetris Azoides
0
2
2
25.11.18
2. kolo kval.
Runyu Zhao
2
6
6
H2H
Hans Albert Schubert
0
4
2
25.11.18
2. kolo kval.
Karlo Cubelic
2
6
6
H2H
Ruslan Khunarikov
0
3
4
25.11.18
2. kolo kval.
Lucas Hellfritsch
2
6
6
H2H
Carles Batlle
0
1
1
25.11.18
2. kolo kval.
Matyas Fuele
2
6
7
6
H2H
Viktor Nikitin
1
7
4
6
7
2
25.11.18
2. kolo kval.
Yeongseok Jeong
2
6
6
H2H
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata
0
0
0
25.11.18
2. kolo kval.
Hristo Valeov
2
6
6
H2H
Andrej Duric
0
1
1
25.11.18
2. kolo kval.
Federico Lucini
2
6
6
H2H
Sharvil Nawghare
0
2
3
25.11.18
2. kolo kval.
Ivan Zaytsev
2
6
6
H2H
Max Van Wijk
0
3
3
25.11.18
2. kolo kval.
Andrey Uvarov
2
7
7
H2H
Vincentiu Andrei Niculescu
0
5
6
5
25.11.18
2. kolo kval.
Senne Braun
2
4
6
7
H2H
Egor Matvievici
1
6
4
6
5
24.11.18
1. kolo kval.
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata
2
6
6
H2H
Gorkem Yuksel Inan
0
1
0
24.11.18
1. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu
2
6
6
H2H
Cesar Carmona
0
0
3
24.11.18
1. kolo kval.
Ruslan Khunarikov
2
6
6
6
H2H
Michael Jalpota
1
2
7
3
0
24.11.18
1. kolo kval.
Matyas Fuele
2
6
6
H2H
Damir Khalilov
0
4
2
24.11.18
1. kolo kval.
Hans Albert Schubert
2
7
4
6
H2H
Sergey Bolotov
1
6
5
6
4
24.11.18
1. kolo kval.
Bjorn Nareyka
2
6
6
H2H
Louis Truong
0
0
0
24.11.18
1. kolo kval.
Carles Batlle
2
6
6
H2H
Artsiom Dabryian
0
1
1
24.11.18
1. kolo kval.
Hristo Valeov
2
6
6
H2H
Ilia Liamkin
0
0
0
24.11.18
1. kolo kval.
Federico Lucini
2
6
6
H2H
Robert Gurtler
0
0
2
24.11.18
1. kolo kval.
Ivan Zaytsev
2
1
7
7
H2H
Constantinos Papavasiliou
1
6
5
6
2
24.11.18
1. kolo kval.
Senne Braun
2
6
6
H2H
Kerim Esiev
0
3
2
Turkey F38 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
26.11.18
finále
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Yeongseok Jeong/Uisung Park
0
2
2
26.11.18
semifinále
Yeongseok Jeong/Uisung Park
1
w/o
H2H
Cing-Yang Meng/Corrado Summaria
0
26.11.18
semifinále
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
2
6
2
10
H2H
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov
1
4
6
7
26.11.18
štvrťfinále
Yeongseok Jeong/Uisung Park
1
w/o
H2H
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman
0
26.11.18
štvrťfinále
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov
2
6
6
10
H2H
Alexander Boborykin/Sergey Bolotov
1
1
7
6
5
26.11.18
štvrťfinále
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Benjamin Dhoe/Lucas Hellfritsch
0
1
3
26.11.18
štvrťfinále
Cing-Yang Meng/Corrado Summaria
1
w/o
H2H
Grigoriy Lomakin/Maciej Rajski
0
26.11.18
1. kolo
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman
2
6
2
13
H2H
Edris Fetisleam/Vladislav Melnic
1
4
6
11
26.11.18
1. kolo
Yeongseok Jeong/Uisung Park
2
6
6
H2H
Klim Ivanov/Dejan Katic
0
1
4
26.11.18
1. kolo
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov
2
6
6
H2H
Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir
0
1
3
26.11.18
1. kolo
Benjamin Dhoe/Lucas Hellfritsch
1
w/o
H2H
Shalva Dzhanashia/Ronald Slobodchikov
0
26.11.18
1. kolo
Wilson Leite/Jeroen Vanneste
1
w/o
H2H
Oscar Mancineiras Cornella/Ivan Marrero Curbelo
0
26.11.18
1. kolo
Alexander Boborykin/Sergey Bolotov
2
7
6
H2H
Cesar Carmona/Egor Matvievici
0
5
0
26.11.18
1. kolo
Cing-Yang Meng/Corrado Summaria
2
6
6
H2H
Cihan Akay/Nabi Kustepe
0
2
1
26.11.18
1. kolo
Grigoriy Lomakin/Maciej Rajski
2
6
6
H2H
Milan Drinic/Runyu Zhao
0
2
2
<