Turkey F3 (Antalya) 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Australian Open (juniors)
ATP: Melbourne
ATP: Newport Beach Challenger
ATP: Rennes Challenger
ATP: China F3 (Anning)
ATP: Egypt F2 (Sharm
ATP: France F3 (Veigy
ATP: Germany F2 (Nussloch)
ATP: Spain F2 (Manacor
ATP: Tunisia F3 (Hammamet)
ATP: Turkey F3 (Antalya)
ATP: USA F5 (Weston)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Turkey F3 (Antalya) live, $15K
Turkey F3 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
28.01.18
finále
Dimitar Kuzmanov
2
6
6
H2H
Mate Delic
0
3
4
27.01.18
semifinále
Dimitar Kuzmanov
2
3
7
6
H2H
Vaclav Safranek
1
6
5
3
27.01.18
semifinále
Mate Delic
2
6
5
6
H2H
Cheong-Eui Kim
1
4
7
1
26.01.18
štvrťfinále
Cheong-Eui Kim
2
2
6
6
H2H
Tak Khunn Wang
1
6
4
4
26.01.18
štvrťfinále
Dimitar Kuzmanov
2
2
7
7
H2H
Marc Sieber
1
6
5
5
26.01.18
štvrťfinále
Mate Delic
2
7
6
H2H
Maxim Ratniuk
0
5
2
26.01.18
štvrťfinále
Vaclav Safranek
2
6
6
H2H
Altug Celikbilek
0
3
1
25.01.18
2. kolo
Cheong-Eui Kim
2
6
6
H2H
Muhammet Haylaz
0
3
0
25.01.18
2. kolo
Marc Sieber
2
4
6
6
H2H
Timur Kiuamov
1
6
1
3
25.01.18
2. kolo
Tak Khunn Wang
2
6
6
H2H
Lenny Hampel
0
3
2
25.01.18
2. kolo
Dimitar Kuzmanov
2
6
6
H2H
Gianluca Mager
0
3
1
25.01.18
2. kolo
Mate Delic
2
6
7
H2H
Vitaly Kozyukov
0
3
6
0
25.01.18
2. kolo
Vaclav Safranek
2
6
6
H2H
Fran Zvonimir Zgombic
0
3
4
25.01.18
2. kolo
Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Jung-Woong Na
0
2
3
26.01.18
2. kolo
Maxim Ratniuk
2
7
3
6
H2H
Ergi Kirkin
1
5
6
4
23.01.18
1. kolo
Cheong-Eui Kim
2
6
6
H2H
Maxime Tabatruong
0
2
1
23.01.18
1. kolo
Marc Sieber
2
7
6
H2H
Mubarak Shannan Zayid
0
6
3
1
23.01.18
1. kolo
Mate Delic
2
6
6
H2H
Milan Drinic
0
4
1
23.01.18
1. kolo
Vitaly Kozyukov
2
6
6
H2H
Kento Tagashira
0
2
1
23.01.18
1. kolo
Altug Celikbilek
2
3
6
6
H2H
Anil Yuksel
1
6
4
1
23.01.18
1. kolo
Ergi Kirkin
2
6
6
H2H
Igor Smilansky
0
3
2
24.01.18
1. kolo
Tak Khunn Wang
2
3
6
6
H2H
Benjamin Lock
1
6
4
3
24.01.18
1. kolo
Jung-Woong Na
2
6
6
H2H
Alon Elia
0
2
1
24.01.18
1. kolo
Dimitar Kuzmanov
2
6
6
H2H
Alexander Pavlioutchenkov
0
1
0
24.01.18
1. kolo
Gianluca Mager
2
6
6
H2H
Patrik Niklas-Salminen
0
3
2
24.01.18
1. kolo
Vaclav Safranek
2
6
6
H2H
Nik Razborsek
0
1
3
24.01.18
1. kolo
Muhammet Haylaz
2
6
6
H2H
Mousa Zayed
0
3
3
24.01.18
1. kolo
Timur Kiuamov
2
6
6
H2H
George Tsivadze
0
3
1
24.01.18
1. kolo
Maxim Ratniuk
2
7
1
6
H2H
Antoine Escoffier
1
6
1
6
4
24.01.18
1. kolo
Lenny Hampel
2
6
7
H2H
Nikita Mashtakov
0
4
6
7
24.01.18
1. kolo
Fran Zvonimir Zgombic
2
7
7
H2H
Shahin Khaledan
0
6
5
6
7
23.01.18
kvalifik.
Alexander Pavlioutchenkov
2
7
3
6
H2H
Cengiz Aksu
1
5
6
3
23.01.18
kvalifik.
Shahin Khaledan
2
7
6
H2H
Koray Kirci
0
5
3
23.01.18
kvalifik.
Jung-Woong Na
2
6
6
H2H
Ki Su Jung
0
1
2
23.01.18
kvalifik.
George Tsivadze
2
6
6
H2H
Ivan Ponomarenko
0
2
1
23.01.18
kvalifik.
Patrik Niklas-Salminen
2
6
6
H2H
Vazha Shubladze
0
2
2
23.01.18
kvalifik.
Maxim Ratniuk
2
6
6
H2H
Roberts Grinvalds
0
3
3
23.01.18
kvalifik.
Fran Zvonimir Zgombic
2
6
6
H2H
Rimpei Kawakami
0
4
1
23.01.18
kvalifik.
Nikita Mashtakov
2
6
5
6
H2H
Muhammet Haylaz
1
4
7
3
21.01.18
2. kolo kval.
Alexander Pavlioutchenkov
2
6
6
H2H
Tamerlan Evloev
0
1
4
21.01.18
2. kolo kval.
Shahin Khaledan
2
6
6
H2H
Anoosha Shahgholi
0
1
2
21.01.18
2. kolo kval.
Jung-Woong Na
2
6
6
H2H
Mohsen Hossein Zade
0
2
0
21.01.18
2. kolo kval.
George Tsivadze
2
6
6
H2H
Jesper Andi Jorgensen
0
4
1
21.01.18
2. kolo kval.
Ki Su Jung
1
w/o
H2H
Patrik Rikl
0
21.01.18
2. kolo kval.
Muhammet Haylaz
2
6
7
H2H
Gustavs Lukstins
0
1
5
21.01.18
2. kolo kval.
Patrik Niklas-Salminen
2
6
6
H2H
Gleb Alekseenko
0
0
0
21.01.18
2. kolo kval.
Maxim Ratniuk
2
6
7
H2H
Danil Spasibo
0
3
5
21.01.18
2. kolo kval.
Koray Kirci
2
6
6
H2H
Ashkan Shokoofi
0
2
1
21.01.18
2. kolo kval.
Cengiz Aksu
2
6
6
H2H
Dmitry Myagkov
0
3
3
21.01.18
2. kolo kval.
Vazha Shubladze
2
6
6
H2H
Nikolay Vylegzhanin
0
4
0
23.01.18
2. kolo kval.
Fran Zvonimir Zgombic
2
4
7
6
H2H
Victor Ouvrard
1
6
5
2
23.01.18
2. kolo kval.
Nikita Mashtakov
2
5
7
6
H2H
Hyeong Don Kim
1
7
5
3
23.01.18
2. kolo kval.
Roberts Grinvalds
2
6
6
H2H
Alexandru Danes
0
3
3
23.01.18
2. kolo kval.
Rimpei Kawakami
2
6
6
H2H
Vadim Alekseenko
0
2
1
23.01.18
2. kolo kval.
Ivan Ponomarenko
2
6
6
H2H
Vincentiu Andrei Niculescu
0
2
3
20.01.18
1. kolo kval.
Alexander Pavlioutchenkov
2
2
7
7
H2H
Mert Naci Turker
1
6
6
4
5
20.01.18
1. kolo kval.
Anoosha Shahgholi
2
6
3
6
H2H
Oezen Usakli
1
4
6
4
20.01.18
1. kolo kval.
Ashkan Shokoofi
2
6
2
6
H2H
Artem Kukharenko
1
2
6
2
20.01.18
1. kolo kval.
Gleb Alekseenko
2
6
6
H2H
Valentin De Carvalho
0
2
4
20.01.18
1. kolo kval.
Vadim Alekseenko
2
6
6
H2H
Bulut Ozcelik
0
1
3
20.01.18
1. kolo kval.
Mohsen Hossein Zade
2
7
6
H2H
Joshua Rose
0
5
3
20.01.18
1. kolo kval.
Shahin Khaledan
1
3
H2H
Cristian Florentin Voinea
skreč
0
1
20.01.18
1. kolo kval.
Jung-Woong Na
2
6
6
H2H
Thomas Macleod
0
0
0
20.01.18
1. kolo kval.
Victor Ouvrard
2
6
6
H2H
Felix Morck
0
3
2
20.01.18
1. kolo kval.
Hyeong Don Kim
2
6
4
6
H2H
Mohamed Adnaoui
1
2
6
1
20.01.18
1. kolo kval.
Ki Su Jung
1
5
H2H
Anze Loviscek
skreč
0
0
20.01.18
1. kolo kval.
Koray Kirci
2
6
6
H2H
Aleksandre Metreveli
0
4
4
20.01.18
1. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu
2
3
6
6
H2H
Yusei Fukuoka
1
6
2
3
20.01.18
1. kolo kval.
Nikita Mashtakov
2
6
6
6
H2H
Masayoshi Ono
1
7
4
3
4
20.01.18
1. kolo kval.
Jesper Andi Jorgensen
2
6
6
H2H
Christopher Traut
0
3
4
20.01.18
1. kolo kval.
Tamerlan Evloev
2
6
6
H2H
Vladimir Senchuk
0
1
4
20.01.18
1. kolo kval.
Cengiz Aksu
2
6
6
H2H
Tolunay Sumer
0
0
4
20.01.18
1. kolo kval.
Vazha Shubladze
2
6
6
H2H
Ran Amar
0
2
1
20.01.18
1. kolo kval.
Roberts Grinvalds
2
6
6
H2H
Nikolaj Katic
0
0
4
20.01.18
1. kolo kval.
Rimpei Kawakami
2
6
6
H2H
Igor Solomatin
0
0
1
20.01.18
1. kolo kval.
Nikolay Vylegzhanin
2
6
6
H2H
Vladislav Melnic
0
1
4
20.01.18
1. kolo kval.
Ivan Ponomarenko
2
6
6
H2H
Nedret Atakan Sezgin
0
0
0
20.01.18
1. kolo kval.
Dmitry Myagkov
2
6
0
7
H2H
Amal Sultanbekov
1
4
6
5
20.01.18
1. kolo kval.
Danil Spasibo
2
6
6
H2H
Nabi Kustepe
0
1
0
21.01.18
1. kolo kval.
Alexandru Danes
2
7
4
6
H2H
Neil Oberleitner
1
6
1
6
4
21.01.18
1. kolo kval.
Gustavs Lukstins
2
6
2
6
H2H
Amir Hossein Badi
1
3
6
2
Turkey F3 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
22.01.18
finále
Timur Kiuamov/Alexander Pavlioutchenkov
2
6
6
H2H
Benjamin Lock/Nik Razborsek
0
2
1
22.01.18
semifinále
Benjamin Lock/Nik Razborsek
2
7
6
H2H
Altug Celikbilek/Koray Kirci
0
5
2
22.01.18
semifinále
Timur Kiuamov/Alexander Pavlioutchenkov
2
6
6
H2H
Cheong-Eui Kim/Jung-Woong Na
0
4
4
22.01.18
štvrťfinále
Cheong-Eui Kim/Jung-Woong Na
2
6
6
H2H
Vitaly Kozyukov/Maxim Ratniuk
0
0
2
22.01.18
štvrťfinále
Benjamin Lock/Nik Razborsek
2
6
6
H2H
Vadim Alekseenko/George Tsivadze
0
1
2
22.01.18
štvrťfinále
Altug Celikbilek/Koray Kirci
2
6
6
H2H
Dmitry Myagkov/Ivan Ponomarenko
0
2
4
22.01.18
štvrťfinále
Timur Kiuamov/Alexander Pavlioutchenkov
1
w/o
H2H
Muhammet Haylaz/Nikita Mashtakov
0
22.01.18
1. kolo
Cheong-Eui Kim/Jung-Woong Na
2
6
6
H2H
Mubarak Shannan Zayid/Mousa Zayed
0
1
0
22.01.18
1. kolo
Vitaly Kozyukov/Maxim Ratniuk
1
w/o
H2H
Antoine Escoffier/Fran Zvonimir Zgombic
0
22.01.18
1. kolo
Dmitry Myagkov/Ivan Ponomarenko
2
6
6
H2H
Tamerlan Evloev/Vladimir Senchuk
0
4
3
22.01.18
1. kolo
Benjamin Lock/Nik Razborsek
2
1
6
10
H2H
Ergi Kirkin/Anil Yuksel
1
6
4
6
22.01.18
1. kolo
Vadim Alekseenko/George Tsivadze
2
6
7
H2H
Gleb Alekseenko/Nikolay Vylegzhanin
0
3
6
2
22.01.18
1. kolo
Altug Celikbilek/Koray Kirci
1
w/o
H2H
Alon Elia/Igor Smilansky
0
22.01.18
1. kolo
Muhammet Haylaz/Nikita Mashtakov
2
6
3
10
H2H
Lenny Hampel/Tak Khunn Wang
1
3
6
8
22.01.18
1. kolo
Timur Kiuamov/Alexander Pavlioutchenkov
2
7
7
H2H
Cengiz Aksu/Mert Naci Turker
0
5
6
4
<