Turkey F13 (Antalya) 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Alicante Challenger
ATP: Panama City Challenger
ATP: Egypt F12 (Sharm
ATP: Italy F6 (Santa
ATP: Japan F5 (Kashiwa)
ATP: Tunisia F13 (Jerba)
ATP: Turkey F13 (Antalya)
ATP: USA F9 (Memphis)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Turkey F13 (Antalya) live, $15K
Turkey F13 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
08.04.18
finále
Thomas Statzberger
2
6
1
7
H2H
Marsel Ilhan
1
4
6
5
07.04.18
semifinále
Marsel Ilhan
2
6
6
H2H
Roberto Marcora
0
4
2
07.04.18
semifinále
Thomas Statzberger
2
7
6
H2H
Juan Pablo Paz
0
6
5
4
06.04.18
štvrťfinále
Marsel Ilhan
2
6
6
H2H
Gilbert Klier Junior
0
1
1
06.04.18
štvrťfinále
Roberto Marcora
2
6
6
6
H2H
Alexis Musialek
1
3
7
2
1
06.04.18
štvrťfinále
Juan Pablo Paz
2
6
2
6
H2H
Genaro Alberto Olivieri
1
4
6
4
06.04.18
štvrťfinále
Thomas Statzberger
2
6
5
6
H2H
Ryan James Storrie
1
1
7
4
05.04.18
2. kolo
Marsel Ilhan
2
6
6
6
H2H
Ivan Davydov
1
7
5
4
4
05.04.18
2. kolo
Roberto Marcora
2
7
1
6
H2H
Orlando Luz
1
6
2
6
3
05.04.18
2. kolo
Alexis Musialek
2
5
7
6
H2H
Jeroen Vanneste
1
7
6
6
4
05.04.18
2. kolo
Juan Pablo Paz
2
2
7
6
H2H
Hugo Gaston
1
6
6
5
4
05.04.18
2. kolo
Thomas Statzberger
2
4
6
7
H2H
Felipe Meligeni Alves
1
6
1
6
2
05.04.18
2. kolo
Genaro Alberto Olivieri
2
3
6
6
H2H
Thiago Seyboth Wild
1
6
0
1
05.04.18
2. kolo
Ryan James Storrie
2
6
6
H2H
Olexiy Kolisnyk
0
1
2
05.04.18
2. kolo
Gilbert Klier Junior
2
4
7
7
H2H
Jaroslav Pospisil
1
6
6
5
5
03.04.18
1. kolo
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Andrey Chepelev
0
3
4
03.04.18
1. kolo
Jeroen Vanneste
2
6
6
6
H2H
Sebastian Baez
1
1
7
8
4
03.04.18
1. kolo
Juan Pablo Paz
2
7
4
6
H2H
Tomas Liska
1
5
6
0
03.04.18
1. kolo
Olexiy Kolisnyk
2
6
6
H2H
Vit Kopriva
0
0
1
03.04.18
1. kolo
Thiago Seyboth Wild
2
6
6
H2H
Benjamin Niv
0
1
0
03.04.18
1. kolo
Ryan James Storrie
2
6
6
H2H
Riccardo Bellotti
0
2
2
03.04.18
1. kolo
Gilbert Klier Junior
2
6
6
H2H
Clement Geens
0
2
2
04.04.18
1. kolo
Jaroslav Pospisil
2
3
6
6
H2H
Christian Oliveira
1
6
0
1
04.04.18
1. kolo
Marsel Ilhan
2
6
6
H2H
Aaron Cortes Alcaraz
0
0
4
04.04.18
1. kolo
Alexis Musialek
2
6
6
H2H
Vasile Antonescu
0
2
0
04.04.18
1. kolo
Thomas Statzberger
2
6
6
H2H
Santiago Besada
0
2
1
04.04.18
1. kolo
Orlando Luz
2
6
6
H2H
Jonas Merckx
0
4
4
04.04.18
1. kolo
Ivan Davydov
2
3
6
6
H2H
Denys Klok
1
6
2
3
04.04.18
1. kolo
Felipe Meligeni Alves
2
3
6
7
H2H
Marvin Netuschil
1
6
1
6
7
04.04.18
1. kolo
Genaro Alberto Olivieri
2
4
7
6
H2H
Pietro Rondoni
1
6
5
2
04.04.18
1. kolo
Hugo Gaston
1
6
4
H2H
Koray Kirci
skreč
0
2
2
02.04.18
kvalifik.
Denys Klok
2
6
6
H2H
Ignacio Monzon
0
4
1
02.04.18
kvalifik.
Ivan Davydov
2
4
6
7
H2H
Francisco Cerundolo
1
6
4
6
5
02.04.18
kvalifik.
Felipe Meligeni Alves
2
2
6
7
H2H
Nicolas Xiviller
1
6
3
5
02.04.18
kvalifik.
Santiago Besada
2
6
5
6
H2H
Boris Butulija
1
2
7
3
02.04.18
kvalifik.
Andrey Chepelev
2
6
6
H2H
Jakob Johansson-Holm
0
4
2
02.04.18
kvalifik.
Hugo Gaston
2
6
6
H2H
Mikhail Korovin
0
3
1
02.04.18
kvalifik.
Christian Oliveira
2
7
6
6
H2H
Maxence Broville
1
5
7
5
4
02.04.18
kvalifik.
Gilbert Klier Junior
2
6
6
H2H
Santiago Maresca
0
1
1
01.04.18
2. kolo kval.
Santiago Maresca
1
6
2
H2H
Felix Morck
skreč
0
2
0
01.04.18
2. kolo kval.
Mikhail Korovin
2
6
6
H2H
James Allemby
0
4
4
01.04.18
2. kolo kval.
Denys Klok
2
6
6
H2H
Niklas Schell
0
1
1
01.04.18
2. kolo kval.
Ignacio Monzon
2
6
6
H2H
Jackson Varney
0
0
1
01.04.18
2. kolo kval.
Jakob Johansson-Holm
2
6
6
H2H
Tomas Charlos
0
2
2
01.04.18
2. kolo kval.
Ivan Davydov
2
6
6
H2H
Sabit Suntic
0
1
1
01.04.18
2. kolo kval.
Felipe Meligeni Alves
2
6
6
H2H
Gleb Alekseenko
0
0
3
01.04.18
2. kolo kval.
Boris Butulija
2
6
6
H2H
Philip Wilbert Major
0
2
4
01.04.18
2. kolo kval.
Santiago Besada
2
6
6
H2H
Arklon Huertas Del Pino
0
1
2
01.04.18
2. kolo kval.
Maxence Broville
2
6
6
H2H
Sergi Perez Contri
0
1
1
01.04.18
2. kolo kval.
Nicolas Xiviller
2
6
6
H2H
Aliaksandr Prudnikau
0
1
2
01.04.18
2. kolo kval.
Andrey Chepelev
2
6
7
H2H
Joel Link
0
4
6
0
01.04.18
2. kolo kval.
Hugo Gaston
2
6
6
H2H
Francisco Comesana
0
2
2
01.04.18
2. kolo kval.
Christian Oliveira
2
6
7
H2H
Marcelo Zormann
0
3
5
01.04.18
2. kolo kval.
Francisco Cerundolo
2
6
6
H2H
Tomas Gerini
0
3
1
01.04.18
2. kolo kval.
Gilbert Klier Junior
2
6
7
H2H
Ken Onishi
0
3
6
5
31.03.18
1. kolo kval.
Gleb Alekseenko
2
7
7
H2H
Felix Hutt
0
5
5
31.03.18
1. kolo kval.
James Allemby
1
7
4
2
H2H
Aria Harajchi
skreč
0
6
0
31.03.18
1. kolo kval.
Santiago Maresca
2
5
6
6
H2H
Leonard Von Hindte
1
7
2
4
31.03.18
1. kolo kval.
Marcelo Zormann
2
4
7
7
H2H
Grigoriy Lomakin
1
6
6
2
6
4
31.03.18
1. kolo kval.
Ken Onishi
2
6
6
H2H
Phongsapak Kerdlaphee
0
4
2
31.03.18
1. kolo kval.
Joel Link
2
6
6
H2H
Togan Makzume
0
0
2
31.03.18
1. kolo kval.
Mikhail Korovin
2
6
3
6
H2H
Nicolas Zaidman
1
3
6
1
31.03.18
1. kolo kval.
Aliaksandr Prudnikau
2
7
6
H2H
Lucas Gessner
0
6
0
4
31.03.18
1. kolo kval.
Denys Klok
2
6
6
H2H
Yuri Khachatryan
0
0
1
31.03.18
1. kolo kval.
Philip Wilbert Major
2
6
6
H2H
Muhammet Haylaz
0
4
2
31.03.18
1. kolo kval.
Tomas Charlos
2
6
6
7
H2H
Alexandru Ionel Stroe
1
0
7
5
5
31.03.18
1. kolo kval.
Tomas Gerini
2
6
6
H2H
Jim Walder
0
2
1
31.03.18
1. kolo kval.
Ignacio Monzon
2
6
6
H2H
Philipp Sikorski
0
3
0
31.03.18
1. kolo kval.
Sergi Perez Contri
2
6
6
H2H
Alper Kulturel
0
1
0
31.03.18
1. kolo kval.
Jakob Johansson-Holm
2
6
6
H2H
Jody Turnquest
0
0
1
31.03.18
1. kolo kval.
Ivan Davydov
2
6
6
H2H
Pelle Boerma
0
4
3
31.03.18
1. kolo kval.
Felipe Meligeni Alves
2
6
6
H2H
Niklas Guttau
0
3
1
31.03.18
1. kolo kval.
Boris Butulija
2
5
6
6
H2H
Marco Saffratti
1
7
2
1
31.03.18
1. kolo kval.
Santiago Besada
2
6
6
H2H
Benjamin Winter Lopez
0
1
1
31.03.18
1. kolo kval.
Maxence Broville
2
6
6
H2H
Francisco Vittar
0
4
1
31.03.18
1. kolo kval.
Nicolas Xiviller
2
6
6
H2H
Gokalp Ayar
0
0
1
31.03.18
1. kolo kval.
Andrey Chepelev
2
6
6
H2H
Lars Hoischen
0
4
2
31.03.18
1. kolo kval.
Felix Morck
2
6
6
H2H
Maksim Zubkou
0
3
4
31.03.18
1. kolo kval.
Niklas Schell
2
6
6
H2H
Nikita Valentsev
0
4
1
31.03.18
1. kolo kval.
Hugo Gaston
2
6
6
H2H
Fabian Roensdorf
0
0
2
31.03.18
1. kolo kval.
Christian Oliveira
2
6
7
H2H
Franco Ribero
0
3
6
3
31.03.18
1. kolo kval.
Francisco Cerundolo
2
6
6
H2H
Lucas Hellfritsch
0
4
2
31.03.18
1. kolo kval.
Gilbert Klier Junior
2
6
6
H2H
Juan Pablo Canas Garcia
0
2
1
31.03.18
1. kolo kval.
Francisco Comesana
2
6
6
H2H
Leonardo Sprovieri
0
2
3
31.03.18
1. kolo kval.
Jackson Varney
2
7
6
H2H
Kittirat Kerdlaphee
0
5
4
31.03.18
1. kolo kval.
Arklon Huertas Del Pino
2
6
6
H2H
Felipe Assuncao Garla
0
4
1
31.03.18
1. kolo kval.
Sabit Suntic
2
7
7
H2H
Aleksa Djerkovic
0
6
5
5
Turkey F13 (Antalya)
sety
1
2
3
4
5
02.04.18
finále
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil
2
6
6
H2H
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz
0
2
0
02.04.18
semifinále
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil
2
6
5
10
H2H
Orlando Luz/Marcelo Zormann
1
4
7
6
02.04.18
semifinále
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz
2
7
5
10
H2H
Roberto Marcora/Pietro Rondoni
1
6
7
7
6
02.04.18
štvrťfinále
Orlando Luz/Marcelo Zormann
2
2
6
10
H2H
Santiago Besada/Genaro Alberto Olivieri
1
6
4
8
02.04.18
štvrťfinále
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil
2
6
6
H2H
Clement Geens/Marvin Netuschil
0
3
3
02.04.18
štvrťfinále
Roberto Marcora/Pietro Rondoni
2
7
6
H2H
Jonas Merckx/Jeroen Vanneste
0
6
5
3
02.04.18
štvrťfinále
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz
2
6
6
H2H
Ivan Davydov/Olexiy Kolisnyk
0
4
4
02.04.18
1. kolo
Orlando Luz/Marcelo Zormann
2
6
6
H2H
Grigoriy Lomakin/Amal Sultanbekov
0
2
4
02.04.18
1. kolo
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil
2
6
6
H2H
Riccardo Bellotti/Thomas Statzberger
0
3
1
02.04.18
1. kolo
Jonas Merckx/Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Yuri Khachatryan/Benjamin Niv
0
0
4
02.04.18
1. kolo
Santiago Besada/Genaro Alberto Olivieri
2
3
6
10
H2H
Felipe Meligeni Alves/Ken Onishi
1
6
4
4
02.04.18
1. kolo
Roberto Marcora/Pietro Rondoni
2
6
6
H2H
Andrey Chepelev/Mikhail Korovin
0
1
2
02.04.18
1. kolo
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz
2
6
7
H2H
Vasile Antonescu/Santiago Maresca
0
3
5
02.04.18
1. kolo
Ivan Davydov/Olexiy Kolisnyk
2
6
6
H2H
Maxence Broville/Alexis Musialek
0
4
4
02.04.18
1. kolo
Clement Geens/Marvin Netuschil
2
6
6
H2H
Felipe Assuncao Garla/Christian Oliveira
0
3
4
<