Tunisia F38 (Monastir) 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Paris
ATP: Canberra Challenger
ATP: Charlottesville Challenger
ATP: Eckental Challenger
ATP: Guayaquil Challenger
ATP: Shenzhen Challenger
ATP: Argentina F7 (Corrientes)
ATP: Brazil F7 (Sao
ATP: Czech Republic F8
ATP: Egypt F25 (Sharm
ATP: Estonia F2 (Tartu)
ATP: Greece F6 (Heraklion)
ATP: Italy F34 (Santa
ATP: Kuwait F1 (Meshref)
ATP: Thailand F7 (Nonthaburi)
ATP: Tunisia F38 (Monastir)
ATP: Turkey F34 (Antalya)
ATP: USA F29 (Birmingham)
ATP: Vietnam F5 (Tay
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Tunisia F38 (Monastir) live, $15K
Tunisia F38 (Monastir)
sety
1
2
3
4
5
04.11.18
finále
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Ronan Joncour
0
0
1
03.11.18
semifinále
Ronan Joncour
2
6
6
H2H
David Jorda Sanchis
0
3
3
03.11.18
semifinále
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Skander Mansouri
0
3
4
02.11.18
štvrťfinále
David Jorda Sanchis
2
6
7
H2H
Luca Potenza
0
3
5
02.11.18
štvrťfinále
Skander Mansouri
1
7
6
5
H2H
Maxime Mora
skreč
0
6
2
02.11.18
štvrťfinále
Ronan Joncour
2
6
6
H2H
Daniel De Jonge
0
1
4
02.11.18
štvrťfinále
Geoffrey Blancaneaux
2
7
6
H2H
Alexis Klegou
0
6
8
4
01.11.18
2. kolo
Alexis Klegou
2
6
6
H2H
Arthur Bernabe
0
3
0
01.11.18
2. kolo
Skander Mansouri
2
6
3
7
H2H
Petr Arkhipov
1
3
6
5
01.11.18
2. kolo
Maxime Mora
2
7
6
H2H
Albert Roglan
0
6
5
3
01.11.18
2. kolo
Ronan Joncour
2
6
3
6
H2H
Nicolo Turchetti
1
0
6
4
01.11.18
2. kolo
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Anton Desyatnik
0
3
2
01.11.18
2. kolo
Daniel De Jonge
2
6
6
H2H
Jeremy Sonkin
0
1
3
01.11.18
2. kolo
Luca Potenza
2
4
6
6
H2H
Florent Diep
1
6
0
1
02.11.18
2. kolo
David Jorda Sanchis
1
4
6
2
H2H
Loic Ratsaratany
skreč
0
6
2
0
30.10.18
1. kolo
Jeremy Sonkin
2
4
6
6
H2H
Diego Fernandez Flores
1
6
1
4
30.10.18
1. kolo
Anton Desyatnik
2
6
7
7
H2H
Darko Jandric
1
7
4
6
1
6
1
30.10.18
1. kolo
Nicolo Turchetti
2
7
6
H2H
Brian Bencic
0
6
2
4
30.10.18
1. kolo
Maxime Mora
2
6
6
H2H
Andres Fernandez Canovas
0
4
0
30.10.18
1. kolo
Ronan Joncour
2
6
6
H2H
Sergey Dorozhkin
0
2
0
30.10.18
1. kolo
Loic Ratsaratany
2
6
2
6
H2H
Alexey Baryshev
1
3
6
4
30.10.18
1. kolo
Luca Potenza
2
6
6
H2H
Lukas Hellum Lilleengen
0
2
1
30.10.18
1. kolo
Arthur Bernabe
2
6
7
H2H
Aziz Ouakaa
0
4
5
31.10.18
1. kolo
Alexis Klegou
2
6
7
H2H
Quentin Gueydan
0
4
6
5
31.10.18
1. kolo
David Jorda Sanchis
2
2
6
7
H2H
Aziz Dougaz
1
6
1
6
5
31.10.18
1. kolo
Florent Diep
2
6
7
H2H
Oscar Mancineiras Cornella
0
1
6
5
31.10.18
1. kolo
Petr Arkhipov
2
6
6
H2H
Buvaysar Gadamauri
0
4
3
31.10.18
1. kolo
Skander Mansouri
2
6
6
H2H
Gabriel Petit
0
2
2
31.10.18
1. kolo
Albert Roglan
2
6
6
H2H
Ivan Davydov
0
1
1
31.10.18
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Niklas Schell
0
1
2
31.10.18
1. kolo
Daniel De Jonge
2
6
4
7
H2H
Luca Prevosto
1
4
6
6
4
29.10.18
kvalifik.
Quentin Gueydan
2
6
6
H2H
Vladislav Ivanov
0
4
2
29.10.18
kvalifik.
Anton Desyatnik
2
1
6
6
H2H
Vito Dell'Elba
1
6
2
3
29.10.18
kvalifik.
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Kaya Arinc
0
0
0
29.10.18
kvalifik.
Brian Bencic
2
6
7
H2H
Roman Blokhin
0
3
5
29.10.18
kvalifik.
Buvaysar Gadamauri
2
4
6
7
H2H
Loic Ratsaratany
1
6
4
5
29.10.18
kvalifik.
Luca Potenza
2
7
6
H2H
Harry David Meehan
0
5
2
29.10.18
kvalifik.
Lukas Hellum Lilleengen
2
7
6
H2H
Daniel De Jonge
0
6
8
3
29.10.18
kvalifik.
Arthur Bernabe
2
7
6
H2H
Albert Roglan
0
6
5
3
28.10.18
2. kolo kval.
Quentin Gueydan
2
6
7
H2H
Edoardo Lavagno
0
3
5
28.10.18
2. kolo kval.
Harry David Meehan
2
6
6
H2H
Andrea Cardella
0
3
3
28.10.18
2. kolo kval.
Anton Desyatnik
2
6
6
H2H
Anas Abdelouahid
0
0
1
28.10.18
2. kolo kval.
Albert Roglan
2
6
6
H2H
Ervin Haris Eminefendic
0
1
2
28.10.18
2. kolo kval.
Roman Blokhin
2
6
6
H2H
Pedro Munafo
0
0
3
28.10.18
2. kolo kval.
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Alexander Kotzen
0
0
2
28.10.18
2. kolo kval.
Loic Ratsaratany
2
6
6
6
H2H
Niccolo Inserra
1
7
7
3
2
28.10.18
2. kolo kval.
Daniel De Jonge
2
7
6
H2H
Maurizio Speziali
0
5
1
28.10.18
2. kolo kval.
Vladislav Ivanov
2
7
3
6
H2H
Michael Weindl
1
6
5
6
3
28.10.18
2. kolo kval.
Vito Dell'Elba
2
7
6
H2H
Gregorio Cordonnier
0
6
8
3
28.10.18
2. kolo kval.
Brian Bencic
2
6
6
H2H
Maxime Joris
0
4
4
28.10.18
2. kolo kval.
Buvaysar Gadamauri
2
6
6
H2H
Giuliano Benedetti
0
2
4
28.10.18
2. kolo kval.
Luca Potenza
2
6
6
H2H
Ameur Ben Hassen
0
0
2
28.10.18
2. kolo kval.
Lukas Hellum Lilleengen
2
6
6
H2H
Vitalii Shcherba
0
2
1
28.10.18
2. kolo kval.
Arthur Bernabe
2
6
6
H2H
Daniele Catini
0
1
3
28.10.18
2. kolo kval.
Kaya Arinc
2
6
6
H2H
Sami Achour
0
2
2
27.10.18
1. kolo kval.
Ameur Ben Hassen
2
7
7
H2H
Jose Joaquin Miranda Cisneros
0
5
5
27.10.18
1. kolo kval.
Harry David Meehan
2
7
6
H2H
Skander Ben Fraj
0
5
4
27.10.18
1. kolo kval.
Anton Desyatnik
2
6
6
H2H
Bayrem Frigui
0
0
0
27.10.18
1. kolo kval.
Vitalii Shcherba
2
7
6
H2H
Simon Musset
0
6
6
0
27.10.18
1. kolo kval.
Daniele Catini
2
6
6
H2H
Rayen Zribi
0
0
3
27.10.18
1. kolo kval.
Roman Blokhin
2
6
6
H2H
Victor Lochmann
0
3
1
27.10.18
1. kolo kval.
Edoardo Lavagno
2
6
6
H2H
Strahinja Pjeranovic
0
2
1
27.10.18
1. kolo kval.
Daniel De Jonge
2
6
7
H2H
Mathis Moysan
0
2
5
27.10.18
1. kolo kval.
Vladislav Ivanov
2
6
6
H2H
David Kciuk
0
0
0
27.10.18
1. kolo kval.
Niccolo Inserra
2
6
6
H2H
Anthony Lambert
0
2
2
27.10.18
1. kolo kval.
Vito Dell'Elba
2
6
6
H2H
Taieb Raboudi
0
0
3
27.10.18
1. kolo kval.
Buvaysar Gadamauri
2
6
6
H2H
Alvaro Saez-Royuela Ariza
0
3
0
27.10.18
1. kolo kval.
Ervin Haris Eminefendic
2
6
6
H2H
Timo Schildknecht
0
1
1
27.10.18
1. kolo kval.
Arthur Bernabe
2
6
6
H2H
Skander Ben Abdallah
0
2
1
27.10.18
1. kolo kval.
Alexander Kotzen
2
6
6
H2H
Ronald Gabas
0
3
1
27.10.18
1. kolo kval.
Sami Achour
2
6
1
6
H2H
Luke Issajenko
1
4
6
3
27.10.18
1. kolo kval.
Anas Abdelouahid
2
6
6
H2H
Maxime Leclercq
0
0
0
27.10.18
1. kolo kval.
Maxime Joris
2
6
6
H2H
Mohamed Selim Ben Ali
0
4
2
Tunisia F38 (Monastir)
sety
1
2
3
4
5
29.10.18
finále
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin
2
7
7
H2H
Ivan Davydov/Niklas Schell
0
6
6
6
3
29.10.18
semifinále
Ivan Davydov/Niklas Schell
2
6
4
10
H2H
Darko Jandric/Nicolo Turchetti
1
3
6
7
29.10.18
semifinále
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin
2
4
7
10
H2H
Florent Diep/Skander Mansouri
1
6
5
7
29.10.18
štvrťfinále
Darko Jandric/Nicolo Turchetti
1
w/o
H2H
Matteo Civarolo/Luca Prevosto
0
29.10.18
štvrťfinále
Ivan Davydov/Niklas Schell
2
6
4
11
H2H
Alexis Klegou/Gabriel Petit
1
3
6
9
29.10.18
štvrťfinále
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin
2
6
6
H2H
Gregorio Cordonnier/Maxime Mora
0
4
1
29.10.18
štvrťfinále
Florent Diep/Skander Mansouri
2
3
6
10
H2H
Andres Fernandez Canovas/Oscar Mancineiras Cornella
1
6
3
3
29.10.18
1. kolo
Darko Jandric/Nicolo Turchetti
2
7
6
H2H
Anas Abdelouahid/Vito Dell'Elba
0
6
1
3
29.10.18
1. kolo
Matteo Civarolo/Luca Prevosto
2
6
4
10
H2H
Roman Blokhin/Sergey Dorozhkin
1
2
6
7
29.10.18
1. kolo
Alexis Klegou/Gabriel Petit
2
6
6
H2H
Quentin Gueydan/Loic Ratsaratany
0
2
4
29.10.18
1. kolo
Ivan Davydov/Niklas Schell
2
6
6
H2H
Giuliano Benedetti/Luca Potenza
0
3
0
29.10.18
1. kolo
Gregorio Cordonnier/Maxime Mora
1
2
H2H
Ronald Gabas/Vladislav Ivanov
skreč
0
3
29.10.18
1. kolo
Petr Arkhipov/Jeremy Sonkin
2
3
7
10
H2H
Geoffrey Blancaneaux/Ronan Joncour
1
6
5
7
29.10.18
1. kolo
Andres Fernandez Canovas/Oscar Mancineiras Cornella
2
6
7
H2H
Pedro Munafo/Vitalii Shcherba
0
3
5
29.10.18
1. kolo
Florent Diep/Skander Mansouri
2
6
6
H2H
Diego Fernandez Flores/David Jorda Sanchis
0
2
4
<