Tashkent Challenger 2016 live score, live výsledky

Tashkent Challenger live, $125K+H, oficiálna stránka

muži dvojhra tvrdý Uzbekistan Tashkent Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.16
finále
Konstantin Kravchuk 2 7 6
Denis Istomin 0 5 4
14.10.16
semifinále
Denis Istomin 2 6 6
Lukas Lacko 0 4 4
14.10.16
semifinále
Konstantin Kravchuk 2 7 6
Mirza Basic 0 5 3
13.10.16
štvrťfinále
Konstantin Kravchuk 2 6 7
Sanjar Fayziev 0 4 5
13.10.16
štvrťfinále
Mirza Basic 2 6 6
Alexander Bublik 0 0 1
14.10.16
štvrťfinále
Denis Istomin 2 6 7
Ivan Dodig 0 4 613
14.10.16
štvrťfinále
Lukas Lacko 2 4 7 6
Jeremy Chardy 1 6 63 4
12.10.16
2. kolo
Denis Istomin 2 4 6 6
Denys Molchanov 1 6 3 2
12.10.16
2. kolo
Ivan Dodig 1 2
Richard Berankis skreč 0 1
12.10.16
2. kolo
Konstantin Kravchuk 2 6 6
Yannick Mertens 0 2 4
12.10.16
2. kolo
Lukas Lacko 2 6 6
Ilya Ivashka 0 1 3
12.10.16
2. kolo
Jeremy Chardy 1 w/o
Amir Weintraub 0
12.10.16
2. kolo
Mirza Basic 1 7
Blaz Kavcic skreč 0 5
12.10.16
2. kolo
Sanjar Fayziev 2 0 7 6
Aleksandr Nedovesov 1 6 65 3
12.10.16
2. kolo
Alexander Bublik 1 6 5 3
Jiri Vesely skreč 0 7 0
10.10.16
1. kolo
Lukas Lacko 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 4 3
10.10.16
1. kolo
Blaz Kavcic 1 6 3
Ivan Nedelko skreč 0 1 0
10.10.16
1. kolo
Yannick Mertens 2 6 6
Shonigmatjon Shofayziyev 0 4 2
10.10.16
1. kolo
Mirza Basic 2 6 6
Djurabeck Karimov 0 4 3
10.10.16
1. kolo
Ilya Ivashka 2 4 7 6
Egor Gerasimov 1 6 62 1
11.10.16
1. kolo
Denis Istomin 2 6 6
Gleb Sakharov 0 3 3
11.10.16
1. kolo
Ivan Dodig 2 6 6
Aldin Setkic 0 4 4
11.10.16
1. kolo
Konstantin Kravchuk 2 6 6
Mikhail Elgin 0 4 4
11.10.16
1. kolo
Jeremy Chardy 2 6 6
Evgeny Tyurnev 0 4 2
11.10.16
1. kolo
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Alexander Kudryavtsev 0 2 3
11.10.16
1. kolo
Amir Weintraub 2 6 6
Federico Gaio 0 1 2
11.10.16
1. kolo
Denys Molchanov 2 7 7
Alexander Vasilenko 0 61 65
11.10.16
1. kolo
Richard Berankis 2 6 6
Michal Konecny 0 2 4
11.10.16
1. kolo
Jiri Vesely 2 3 6 6
Vishnu Vardhan 1 6 3 4
11.10.16
1. kolo
Sanjar Fayziev 2 4 6 7
Evgeny Donskoy 1 6 3 65
11.10.16
1. kolo
Alexander Bublik 2 2 6 6
Anton Zaitcev 1 6 3 4
10.10.16
kvalifik.
Mikhail Elgin 2 6 6
Dmitry Surchenko 0 0 4
10.10.16
kvalifik.
Ivan Dodig 2 6 6
Yaraslav Shyla 0 1 4
10.10.16
kvalifik.
Anton Zaitcev 2 3 6 6
Markos Kalovelonis 1 6 3 2
10.10.16
kvalifik.
Alexander Vasilenko 2 6 6
Marcelo Demoliner 0 4 4
09.10.16
2. kolo kval.
Mikhail Elgin 2 4 6 6
Vitaly Kozyukov 1 6 4 4
09.10.16
2. kolo kval.
Ivan Dodig 2 6 6
Roman Khassanov 0 1 2
09.10.16
2. kolo kval.
Marcelo Demoliner 2 7 7
Temur Ismailov 0 64 65
09.10.16
2. kolo kval.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Andrei Vasilevski 0 2 2
09.10.16
2. kolo kval.
Dmitry Surchenko 2 6 6
Sergey Betov 0 3 2
09.10.16
2. kolo kval.
Markos Kalovelonis 2 6 7
Timur Khabibulin 0 3 61
09.10.16
2. kolo kval.
Anton Zaitcev 2 6 7
Sardor Pulatov 0 2 5
09.10.16
2. kolo kval.
Alexander Vasilenko 2 7 6
Vladimir Ivanov 0 65 4
08.10.16
1. kolo kval.
Mikhail Elgin 2 6 6
Batyr Sapaev 0 4 0
08.10.16
1. kolo kval.
Vladimir Ivanov 2 7 6
Pavel Petrov 0 5 2
08.10.16
1. kolo kval.
Sardor Pulatov 2 6 6
Azizbek Akhmadjonov 0 2 1
08.10.16
1. kolo kval.
Marcelo Demoliner 2 6 5 6
Kristian Lozan 1 3 7 1
08.10.16
1. kolo kval.
Andrei Vasilevski 2 6 6 6
Saida'Lo Saidkarimov 1 4 74 2
08.10.16
1. kolo kval.
Yaraslav Shyla 2 2 6 6
Denis Matsukevitch 1 6 4 2
08.10.16
1. kolo kval.
Dmitry Surchenko 2 6 4 7
Sharobiddin Abzalov 1 1 6 5
08.10.16
1. kolo kval.
Timur Khabibulin 2 6 6
Shokhrukh Abdumalikov 0 2 2
08.10.16
1. kolo kval.
Anton Zaitcev 2 6 6
Sagadat Ayap 0 1 4
08.10.16
1. kolo kval.
Roman Khassanov 2 6 7
Sanetulla Kutybaev 0 4 5
08.10.16
1. kolo kval.
Vitaly Kozyukov 2 6 6
Pavel Tsoy 0 3 2
08.10.16
1. kolo kval.
Alexander Vasilenko 2 7 6
Gero Kretschmer 0 62 3
muži štvorhra tvrdý Uzbekistan Tashkent Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.16
finále
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 6 6
Andre Begemann/Leander Paes 0 4 2
13.10.16
semifinále
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 3 6 10
Alexander Bury/Andreas Siljestrom 1 6 4 8
13.10.16
semifinále
Andre Begemann/Leander Paes 2 6 6
Sanjar Fayziev/Djurabeck Karimov 0 2 0
12.10.16
štvrťfinále
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 6 6
Egor Gerasimov/Ilya Ivashka 0 1 1
12.10.16
štvrťfinále
Sanjar Fayziev/Djurabeck Karimov 1 w/o
Mirza Basic/Blaz Kavcic 0
12.10.16
štvrťfinále
Alexander Bury/Andreas Siljestrom 2 6 6
Richard Berankis/Denis Matsukevitch 0 3 3
12.10.16
štvrťfinále
Andre Begemann/Leander Paes 2 4 6 10
Denys Molchanov/Aleksandr Nedovesov 1 6 4 8
10.10.16
1. kolo
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 6 6
Shonigmatjon Shofayziyev/Khumoun Sultanov 0 2 4
10.10.16
1. kolo
Richard Berankis/Denis Matsukevitch 2 6 6
Saida'Lo Saidkarimov/Pavel Tsoy 0 2 2
10.10.16
1. kolo
Denys Molchanov/Aleksandr Nedovesov 2 3 6 10
Yaraslav Shyla/Andrei Vasilevski 1 6 3 5
11.10.16
1. kolo
Sanjar Fayziev/Djurabeck Karimov 2 6 6
Nicholas Monroe/Artem Sitak 0 2 4
11.10.16
1. kolo
Alexander Bury/Andreas Siljestrom 2 6 7
Michal Konecny/Jiri Vesely 0 1 5
11.10.16
1. kolo
Egor Gerasimov/Ilya Ivashka 2 7 7
Purav Raja/Divij Sharan 0 63 65
11.10.16
1. kolo
Andre Begemann/Leander Paes 2 6 6
Marcelo Demoliner/Gero Kretschmer 0 4 2
11.10.16
1. kolo
Mirza Basic/Blaz Kavcic 2 6 7
Sergey Betov/Alexander Kudryavtsev 0 1 63
<