Tashkent Challenger 2010 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Shanghai
ATP: Asuncion Challenger
ATP: Rennes Challenger
ATP: Tashkent Challenger
ATP: Tiburon Challenger
ATP: Australia F9
ATP: Belarus F3
ATP: Brazil F28
ATP: France F18
ATP: Germany F18
ATP: Greece F1
ATP: Italy F30
ATP: Japan F9
ATP: Kazakhstan F5
ATP: Kuwait F1
ATP: Turkey F11
ATP: USA F26
ATP: Venezuela F4
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Tashkent Challenger live, $125K+H,
oficiálna stránka
Tashkent Challenger
sety
1
2
3
4
5
17.10.10
finále
Karol Beck
2
6
6
7
H2H
Gilles Muller
1
7
4
4
5
16.10.10
semifinále
Gilles Muller
2
6
6
H2H
Andreas Haider-Maurer
0
3
4
16.10.10
semifinále
Karol Beck
2
6
6
6
H2H
Dustin Brown
1
4
7
4
2
15.10.10
štvrťfinále
Gilles Muller
2
6
1
6
H2H
Farrukh Dustov
1
3
6
3
15.10.10
štvrťfinále
Karol Beck
1
6
1
H2H
Milos Raonic
skreč
0
3
0
15.10.10
štvrťfinále
Dustin Brown
2
7
6
6
H2H
Uladzimir Ignatik
1
5
7
1
4
15.10.10
štvrťfinále
Andreas Haider-Maurer
2
2
6
7
H2H
Rainer Schuettler
1
6
3
5
13.10.10
2. kolo
Rainer Schuettler
2
6
6
H2H
Alexander Peya
0
3
4
13.10.10
2. kolo
Gilles Muller
1
7
3
H2H
Ivan Sergeyev
skreč
0
5
1
13.10.10
2. kolo
Farrukh Dustov
2
6
6
H2H
Frederico Gil
0
4
1
13.10.10
2. kolo
Andreas Haider-Maurer
2
7
6
H2H
Murad Inoyatov
0
6
2
2
14.10.10
2. kolo
Karol Beck
2
6
4
6
H2H
Rameez Junaid
1
4
6
3
14.10.10
2. kolo
Dustin Brown
2
6
6
H2H
Vasek Pospisil
0
4
4
14.10.10
2. kolo
Uladzimir Ignatik
2
7
3
7
H2H
Franko Skugor
1
6
5
6
6
4
14.10.10
2. kolo
Milos Raonic
2
6
7
H2H
Somdev Devvarman
0
4
6
5
11.10.10
1. kolo
Rainer Schuettler
2
6
6
H2H
Marek Semjan
0
1
4
11.10.10
1. kolo
Alexander Peya
2
6
6
H2H
Michael Lammer
0
4
3
11.10.10
1. kolo
Gilles Muller
2
7
7
H2H
Andrey Kuznetsov
0
6
5
5
11.10.10
1. kolo
Murad Inoyatov
2
7
6
H2H
Andrej Martin
0
6
7
4
11.10.10
1. kolo
Andreas Haider-Maurer
2
6
6
H2H
Dusan Lojda
0
3
4
12.10.10
1. kolo
Karol Beck
2
6
6
H2H
Clement Reix
0
1
1
12.10.10
1. kolo
Farrukh Dustov
2
7
6
6
H2H
Laurent Recouderc
1
6
3
7
4
4
12.10.10
1. kolo
Rameez Junaid
2
2
6
6
H2H
Noam Okun
1
6
3
2
12.10.10
1. kolo
Frederico Gil
2
6
7
H2H
Adrian Menendez-Maceiras
0
4
6
6
12.10.10
1. kolo
Dustin Brown
2
7
7
H2H
Simon Stadler
0
6
5
6
4
12.10.10
1. kolo
Somdev Devvarman
2
6
6
H2H
Ante Pavic
0
2
4
12.10.10
1. kolo
Ivan Sergeyev
2
6
6
H2H
Vaja Uzakov
0
2
4
12.10.10
1. kolo
Franko Skugor
2
7
6
H2H
Konstantin Kravchuk
0
6
4
4
12.10.10
1. kolo
Vasek Pospisil
2
6
6
H2H
Alexander Kudryavtsev
0
4
3
12.10.10
1. kolo
Uladzimir Ignatik
2
6
6
H2H
Sergey Shipilov
0
2
2
12.10.10
1. kolo
Milos Raonic
2
6
6
H2H
Evgeny Kirillov
0
2
3
11.10.10
kvalifik.
Rameez Junaid
1
3
H2H
Treat Conrad Huey
skreč
0
1
11.10.10
kvalifik.
Vasek Pospisil
2
7
6
H2H
Sadik Kadir
0
5
4
11.10.10
kvalifik.
Clement Reix
2
6
0
6
H2H
Nikolaus Moser
1
4
6
4
11.10.10
kvalifik.
Ante Pavic
2
6
6
H2H
Pulat Babadjanov
0
0
4
11.10.10
2. kolo kval.
Sadik Kadir
2
6
6
H2H
Matthias Wolf
0
3
3
11.10.10
2. kolo kval.
Rameez Junaid
2
6
6
H2H
Sarvar Ikramov
0
3
4
11.10.10
2. kolo kval.
Treat Conrad Huey
2
6
7
H2H
Andrei Gorban
0
4
6
2
11.10.10
2. kolo kval.
Vasek Pospisil
2
6
6
H2H
Dmitri Sitak
0
3
1
11.10.10
2. kolo kval.
Clement Reix
2
6
6
H2H
Divij Sharan
0
4
4
11.10.10
2. kolo kval.
Ante Pavic
2
6
6
H2H
Jakhongir Khaydarov
0
3
1
11.10.10
2. kolo kval.
Nikolaus Moser
2
6
6
H2H
Temur Ismailov
0
3
2
11.10.10
2. kolo kval.
Pulat Babadjanov
1
w/o
H2H
Noam Okun
0
11.10.10
1. kolo kval.
Dmitri Sitak
2
0
6
7
H2H
Deniss Pavlovs
1
6
4
6
3
11.10.10
1. kolo kval.
Sarvar Ikramov
2
6
6
H2H
Bobur Kamiljanov
0
2
0
11.10.10
1. kolo kval.
Sadik Kadir
2
6
6
H2H
Akhmed Djamal Mukhamed
0
4
0
11.10.10
1. kolo kval.
Andrei Gorban
2
6
6
H2H
Shonigmatjon Shofayziyev
0
1
2
11.10.10
1. kolo kval.
Divij Sharan
2
6
6
H2H
Sardor Pulatov
0
3
2
11.10.10
1. kolo kval.
Treat Conrad Huey
2
6
6
H2H
Dominic Inglot
0
4
3
11.10.10
1. kolo kval.
Ante Pavic
2
6
4
6
H2H
Abduvoris Saitmukhamedov
1
2
6
2
11.10.10
1. kolo kval.
Jakhongir Khaydarov
2
7
6
H2H
Shukhrat Gizatulin
0
5
3
11.10.10
1. kolo kval.
Pulat Babadjanov
2
7
6
H2H
Sanjar Fayziev
0
5
3
11.10.10
1. kolo kval.
Temur Ismailov
2
6
6
H2H
Aziz Yuldashev
0
2
4
11.10.10
1. kolo kval.
Matthias Wolf
2
6
6
H2H
Pavel Tsoy
0
3
1
Tashkent Challenger
sety
1
2
3
4
5
11.10.10
finále
Ross Hutchins/Jamie Murray
2
2
6
10
H2H
Karol Beck/Filip Polasek
1
6
4
8
11.10.10
semifinále
Ross Hutchins/Jamie Murray
2
7
6
H2H
Treat Conrad Huey/Dominic Inglot
0
6
5
4
11.10.10
semifinále
Karol Beck/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Dustin Brown/Rogier Wassen
0
4
2
11.10.10
štvrťfinále
Ross Hutchins/Jamie Murray
2
6
6
H2H
Nikolaus Moser/Alexander Peya
0
4
3
11.10.10
štvrťfinále
Karol Beck/Filip Polasek
2
7
6
H2H
Murad Inoyatov/Dmitri Sitak
0
5
4
11.10.10
štvrťfinále
Treat Conrad Huey/Dominic Inglot
2
3
6
10
H2H
Sadik Kadir/Purav Raja
1
6
1
8
11.10.10
štvrťfinále
Dustin Brown/Rogier Wassen
2
6
6
H2H
Marek Semjan/Vaja Uzakov
0
4
2
11.10.10
1. kolo
Ross Hutchins/Jamie Murray
2
6
3
12
H2H
Mikhail Elgin/Alexander Kudryavtsev
1
3
6
10
11.10.10
1. kolo
Karol Beck/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Evgeny Kirillov/Konstantin Kravchuk
0
3
1
11.10.10
1. kolo
Sadik Kadir/Purav Raja
2
6
3
10
H2H
Frederico Gil/Dusan Lojda
1
1
6
3
11.10.10
1. kolo
Treat Conrad Huey/Dominic Inglot
2
7
6
H2H
Rameez Junaid/Frank Moser
0
5
3
11.10.10
1. kolo
Dustin Brown/Rogier Wassen
2
4
6
10
H2H
Uladzimir Ignatik/Andrej Martin
1
6
4
7
11.10.10
1. kolo
Marek Semjan/Vaja Uzakov
2
3
7
10
H2H
Vasek Pospisil/Adil Shamasdin
1
6
5
6
11.10.10
1. kolo
Murad Inoyatov/Dmitri Sitak
2
5
7
10
H2H
Farrukh Dustov/Sander Groen
1
7
6
5
3
11.10.10
1. kolo
Nikolaus Moser/Alexander Peya
2
6
7
H2H
Michael Lammer/Franko Skugor
0
4
5
<