Szczecin Challenger 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Banja Luka Challenger
ATP: Cary Challenger
ATP: Istanbul Challenger
ATP: Shanghai Challenger
ATP: Szczecin Challenger
ATP: Argentina F5 (Villa
ATP: Bolivia F1 (Santa
ATP: Canada F7 (Toronto)
ATP: Egypt F18 (Cairo)
ATP: France F17 (Mulhouse)
ATP: Great Britain F4
ATP: Italy F27 (Santa
ATP: Kazakhstan F6 (Almaty)
ATP: Romania F13 (Iasi)
ATP: Spain F27 (Seville)
ATP: Tunisia F31 (Monastir)
ATP: USA F24 (Claremont)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Szczecin Challenger live, ˆ127K+H,
oficiálna stránka
Szczecin Challenger
sety
1
2
3
4
5
16.09.18
finále
Guido Andreozzi
2
6
4
6
H2H
Alejandro Davidovich Fokina
1
4
6
3
15.09.18
semifinále
Guido Andreozzi
2
3
7
6
H2H
Facundo Arguello
1
6
6
4
4
15.09.18
semifinále
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
2
6
H2H
Rudolf Molleker
1
1
6
2
14.09.18
štvrťfinále
Guido Andreozzi
2
7
1
6
H2H
Alexey Vatutin
1
5
6
1
14.09.18
štvrťfinále
Facundo Arguello
2
4
6
6
H2H
Rogerio Dutra Da Silva
1
6
3
2
14.09.18
štvrťfinále
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
0
6
H2H
Gianluigi Quinzi
1
6
3
6
4
14.09.18
štvrťfinále
Rudolf Molleker
2
6
6
H2H
Roberto Marcora
0
2
4
12.09.18
2. kolo
Rogerio Dutra Da Silva
2
6
6
H2H
Simone Bolelli
0
2
4
12.09.18
2. kolo
Facundo Arguello
2
7
6
H2H
Roberto Carballes Baena
0
6
4
3
12.09.18
2. kolo
Gianluigi Quinzi
2
6
6
H2H
Tomas Barrios Vera
0
1
3
12.09.18
2. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
7
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol
0
5
6
0
13.09.18
2. kolo
Guido Andreozzi
2
6
6
H2H
Mario Vilella Martinez
0
4
3
13.09.18
2. kolo
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Andrea Arnaboldi
0
2
4
13.09.18
2. kolo
Alexey Vatutin
2
6
6
6
H2H
Lorenzo Giustino
1
7
10
1
0
13.09.18
2. kolo
Rudolf Molleker
2
6
7
H2H
Thiago Moura Monteiro
0
3
5
10.09.18
1. kolo
Rogerio Dutra Da Silva
2
7
6
H2H
Pawel Juszczak
0
5
3
10.09.18
1. kolo
Simone Bolelli
2
7
4
6
H2H
Kenny de Schepper
1
5
6
2
10.09.18
1. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol
2
6
3
7
H2H
Paolo Lorenzi
1
4
6
5
10.09.18
1. kolo
Gianluigi Quinzi
2
6
6
H2H
Karol Drzewiecki
0
3
4
11.09.18
1. kolo
Andrea Arnaboldi
2
6
7
H2H
Ivan Gakhov
0
2
6
5
11.09.18
1. kolo
Lorenzo Giustino
2
6
6
7
H2H
Dustin Brown
1
7
10
1
6
6
11.09.18
1. kolo
Guido Andreozzi
2
6
6
H2H
Jan Satral
0
4
2
11.09.18
1. kolo
Facundo Arguello
1
7
2
H2H
Nicolas Almagro
skreč
0
5
1
11.09.18
1. kolo
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
3
2
11.09.18
1. kolo
Thiago Moura Monteiro
2
6
6
H2H
Alex Molcan
0
0
2
11.09.18
1. kolo
Alexey Vatutin
2
6
1
6
H2H
Lorenzo Sonego
1
2
6
4
11.09.18
1. kolo
Roberto Carballes Baena
2
7
7
H2H
Tommy Robredo
0
6
4
6
5
11.09.18
1. kolo
Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Gian Marco Moroni
0
2
2
11.09.18
1. kolo
Tomas Barrios Vera
2
7
7
H2H
Casper Ruud
0
6
3
6
5
11.09.18
1. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Salvatore Caruso
0
4
2
11.09.18
1. kolo
Rudolf Molleker
2
6
6
H2H
Maciej Rajski
0
3
2
10.09.18
kvalifik.
Jan Satral
2
6
6
H2H
Julian Lenz
0
2
3
10.09.18
kvalifik.
Facundo Arguello
2
3
6
6
H2H
Roberto Marcora
1
6
2
1
10.09.18
kvalifik.
Tomas Barrios Vera
2
6
6
6
H2H
Guillermo Duran
1
7
4
1
3
10.09.18
kvalifik.
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Ivan Gakhov
0
3
3
09.09.18
2. kolo kval.
Guillermo Duran
2
6
6
H2H
Jeroen Vanneste
0
1
2
09.09.18
2. kolo kval.
Jan Satral
2
6
6
H2H
Andrea Pellegrino
0
1
2
09.09.18
2. kolo kval.
Facundo Arguello
2
2
6
6
H2H
Jorge Montero
1
6
3
2
09.09.18
2. kolo kval.
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Andres Molteni
0
4
0
09.09.18
2. kolo kval.
Julian Lenz
2
6
7
H2H
Gonzalo Lama
0
4
6
6
09.09.18
2. kolo kval.
Ivan Gakhov
2
7
6
H2H
Jonathan Eysseric
0
6
3
3
09.09.18
2. kolo kval.
Tomas Barrios Vera
2
6
6
H2H
Ronald Slobodchikov
0
0
1
09.09.18
2. kolo kval.
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Yann Wojcik
0
3
2
08.09.18
1. kolo kval.
Andres Molteni
2
3
7
7
H2H
Joao Souza
1
6
5
6
5
08.09.18
1. kolo kval.
Jonathan Eysseric
2
6
6
H2H
Aleksander Woznicki
0
1
2
08.09.18
1. kolo kval.
Guillermo Duran
2
7
5
7
H2H
Nikita Mashtakov
1
5
7
6
5
08.09.18
1. kolo kval.
Jorge Montero
2
6
6
H2H
Vladimir Uzhylovsky
0
2
0
08.09.18
1. kolo kval.
Jan Satral
2
7
6
H2H
Grzegorz Panfil
0
5
0
08.09.18
1. kolo kval.
Facundo Arguello
2
6
6
H2H
Alexander Bury
0
2
3
08.09.18
1. kolo kval.
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Adrian Andrzejczuk
0
3
2
08.09.18
1. kolo kval.
Gonzalo Lama
2
6
6
H2H
Sumit Nagal
0
4
4
08.09.18
1. kolo kval.
Julian Lenz
2
6
6
H2H
Fernando Romboli
0
1
1
08.09.18
1. kolo kval.
Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Tomasz Bednarek
0
0
2
08.09.18
1. kolo kval.
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Georgii Kravchenko
0
1
2
08.09.18
1. kolo kval.
Ivan Gakhov
2
6
6
H2H
Piotr Galus
0
1
3
08.09.18
1. kolo kval.
Andrea Pellegrino
2
6
6
H2H
Kacper Zuk
0
3
2
08.09.18
1. kolo kval.
Tomas Barrios Vera
2
6
6
H2H
Krzysztof Wetoszka
0
1
1
08.09.18
1. kolo kval.
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
7
H2H
Michal Dembek
0
5
6
3
08.09.18
1. kolo kval.
Yann Wojcik
2
6
6
H2H
Patryk Kosinski
0
3
2
Szczecin Challenger
sety
1
2
3
4
5
15.09.18
finále
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
0
3
4
14.09.18
semifinále
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
2
7
6
H2H
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
0
6
3
4
14.09.18
semifinále
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
6
3
10
H2H
Romain Arneodo/Jonathan Eysseric
1
4
6
6
12.09.18
štvrťfinále
Romain Arneodo/Jonathan Eysseric
2
7
7
H2H
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov
0
6
5
5
13.09.18
štvrťfinále
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
2
7
1
10
H2H
Andres Molteni/Igor Zelenay
1
5
6
8
13.09.18
štvrťfinále
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
2
7
7
H2H
Sander Gille/Joran Vliegen
0
5
6
6
13.09.18
štvrťfinále
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Grzegorz Panfil/Vladimir Uzhylovsky
0
3
1
10.09.18
1. kolo
Grzegorz Panfil/Vladimir Uzhylovsky
2
6
6
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol/Mario Vilella Martinez
0
3
4
10.09.18
1. kolo
Romain Arneodo/Jonathan Eysseric
2
6
7
H2H
Andrea Arnaboldi/Andrea Pellegrino
0
1
5
11.09.18
1. kolo
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov
2
4
6
10
H2H
Ariel Behar/Fernando Romboli
1
6
3
7
11.09.18
1. kolo
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
2
7
2
10
H2H
Rogerio Dutra Da Silva/Paolo Lorenzi
1
5
6
6
11.09.18
1. kolo
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
2
6
10
H2H
Simone Bolelli/Daniele Bracciali
1
6
2
4
12.09.18
1. kolo
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
2
6
2
10
H2H
Andre Begemann/Dustin Brown
1
4
6
5
12.09.18
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen
2
6
6
H2H
Yann Wojcik/Kacper Zuk
0
1
3
12.09.18
1. kolo
Andres Molteni/Igor Zelenay
2
7
6
H2H
Tomasz Bednarek/Alexander Bury
0
5
2
<