St. Petersburg 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Chicago
ATP: Metz
ATP: St. Petersburg
ATP: Biella Challenger
ATP: Columbus Challenger
ATP: Kaohsiung Challenger
ATP: Sibiu Challenger
ATP: Argentina F6 (Buenos
ATP: Australia F5 (Cairns)
ATP: Bolivia F2 (Santa
ATP: Egypt F19 (Cairo)
ATP: France F18 (Plaisir)
ATP: Great Britain F5
ATP: Italy F28 (Santa
ATP: Kazakhstan F7 (Shymkent)
ATP: Portugal F17 (Setubal)
ATP: Spain F28 (Madrid)
ATP: Tunisia F32 (Monastir)
ATP: Turkey F28 (Antalya)
ATP: USA F25 (Laguna
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
St. Petersburg Open - St. Petersburg live, $1.151M,
oficiálna stránka
St. Petersburg
sety
1
2
3
4
5
23.09.18
finále
Dominic Thiem
2
6
6
H2H
Martin Klizan
0
3
1
22.09.18
semifinále
Martin Klizan
2
4
6
7
H2H
Stan Wawrinka
1
6
3
5
22.09.18
semifinále
Dominic Thiem
2
6
6
H2H
Roberto Bautista Agut
0
4
3
21.09.18
štvrťfinále
Stan Wawrinka
2
6
6
H2H
Damir Dzumhur
0
3
4
21.09.18
štvrťfinále
Roberto Bautista Agut
2
7
6
H2H
Marco Cecchinato
0
6
0
3
21.09.18
štvrťfinále
Martin Klizan
2
3
7
6
H2H
Denis Shapovalov
1
6
5
3
21.09.18
štvrťfinále
Dominic Thiem
2
6
3
7
H2H
Daniil Medvedev
1
2
6
6
2
19.09.18
2. kolo
Stan Wawrinka
2
7
7
H2H
Karen Khachanov
0
6
10
6
1
19.09.18
2. kolo
Martin Klizan
2
6
6
H2H
Fabio Fognini
0
3
4
20.09.18
2. kolo
Roberto Bautista Agut
2
7
3
6
H2H
Mikhail Youzhny
1
6
6
6
3
20.09.18
2. kolo
Damir Dzumhur
2
6
6
H2H
Guido Pella
0
4
4
20.09.18
2. kolo
Marco Cecchinato
2
7
7
H2H
Lukas Lacko
0
5
6
6
20.09.18
2. kolo
Dominic Thiem
2
7
6
H2H
Jan-Lennard Struff
0
6
4
4
20.09.18
2. kolo
Daniil Medvedev
2
6
6
H2H
Mikhail Kukushkin
0
3
4
20.09.18
2. kolo
Denis Shapovalov
2
7
4
6
H2H
Matteo Berrettini
1
6
6
6
0
17.09.18
1. kolo
Stan Wawrinka
2
7
7
H2H
Aljaz Bedene
0
5
6
5
17.09.18
1. kolo
Martin Klizan
2
6
6
H2H
Evgeny Donskoy
0
4
4
18.09.18
1. kolo
Lukas Lacko
2
6
4
7
H2H
Ruben Bemelmans
1
2
6
5
18.09.18
1. kolo
Damir Dzumhur
2
7
6
H2H
Lucas Miedler
0
5
3
18.09.18
1. kolo
Jan-Lennard Struff
2
6
7
H2H
Andrey Rublev
0
4
6
6
18.09.18
1. kolo
Daniil Medvedev
2
6
6
H2H
Joao Sousa
0
4
1
18.09.18
1. kolo
Matteo Berrettini
2
7
2
6
H2H
Guillermo Garcia-Lopez
1
6
5
6
3
19.09.18
1. kolo
Mikhail Youzhny
2
7
6
H2H
Mirza Basic
0
6
6
4
19.09.18
1. kolo
Roberto Bautista Agut
2
7
6
H2H
Luca Vanni
0
5
2
19.09.18
1. kolo
Mikhail Kukushkin
1
7
2
H2H
Denis Istomin
skreč
0
5
4
19.09.18
1. kolo
Guido Pella
2
4
6
6
H2H
Ilya Ivashka
1
6
3
4
19.09.18
1. kolo
Denis Shapovalov
2
7
6
H2H
Adrian Menendez-Maceiras
0
6
3
2
17.09.18
kvalifik.
Adrian Menendez-Maceiras
2
4
6
6
H2H
Ruben Bemelmans
1
6
2
3
17.09.18
kvalifik.
Luca Vanni
2
6
6
H2H
Roman Safiullin
0
4
4
17.09.18
kvalifik.
Lucas Miedler
2
7
6
H2H
Uladzimir Ignatik
0
5
2
17.09.18
kvalifik.
Ilya Ivashka
2
7
7
H2H
Evgenii Tiurnev
0
6
4
6
3
16.09.18
1. kolo kval.
Adrian Menendez-Maceiras
2
6
6
H2H
Ivan Nedelko
0
2
3
16.09.18
1. kolo kval.
Ruben Bemelmans
2
6
4
7
H2H
Egor Gerasimov
1
2
6
6
4
16.09.18
1. kolo kval.
Luca Vanni
2
6
4
7
H2H
Daniel Brands
1
4
6
5
16.09.18
1. kolo kval.
Uladzimir Ignatik
2
7
6
H2H
Alexey Vatutin
0
5
4
16.09.18
1. kolo kval.
Lucas Miedler
2
6
6
H2H
Viktor Troicki
0
2
3
16.09.18
1. kolo kval.
Ilya Ivashka
2
2
7
6
H2H
Evgeny Karlovskiy
1
6
6
6
4
16.09.18
1. kolo kval.
Roman Safiullin
2
3
6
7
H2H
Lorenzo Sonego
1
6
4
5
16.09.18
1. kolo kval.
Evgenii Tiurnev
2
6
6
H2H
Stephane Robert
0
3
4
St. Petersburg
sety
1
2
3
4
5
23.09.18
finále
Matteo Berrettini/Fabio Fognini
2
7
7
H2H
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop
0
6
6
6
4
21.09.18
semifinále
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop
2
7
1
10
H2H
Julio Peralta/Horacio Zeballos
1
6
4
6
8
22.09.18
semifinále
Matteo Berrettini/Fabio Fognini
2
7
6
H2H
Max Mirnyi/Philipp Oswald
0
6
5
3
20.09.18
štvrťfinále
Julio Peralta/Horacio Zeballos
1
w/o
H2H
Mikhail Elgin/Denis Istomin
0
20.09.18
štvrťfinále
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop
2
6
6
H2H
Philipp Petzschner/Tim Puetz
0
1
4
20.09.18
štvrťfinále
Matteo Berrettini/Fabio Fognini
2
7
6
H2H
Leander Paes/Miguel-Angel Reyes-Varela
0
6
4
3
21.09.18
štvrťfinále
Max Mirnyi/Philipp Oswald
2
7
7
H2H
Evgeny Donskoy/Karen Khachanov
0
6
2
6
1
17.09.18
1. kolo
Philipp Petzschner/Tim Puetz
2
6
6
H2H
Daniele Bracciali/Marco Cecchinato
0
2
0
18.09.18
1. kolo
Mikhail Elgin/Denis Istomin
2
6
6
H2H
Teimuraz Gabashvili/Evgeny Karlovskiy
0
3
3
18.09.18
1. kolo
Max Mirnyi/Philipp Oswald
2
6
7
H2H
Mirza Basic/Damir Dzumhur
0
3
6
1
18.09.18
1. kolo
Matteo Berrettini/Fabio Fognini
2
2
6
10
H2H
Andrey Rublev/Denis Shapovalov
1
6
2
5
19.09.18
1. kolo
Julio Peralta/Horacio Zeballos
2
4
7
10
H2H
Andre Begemann/Jan-Lennard Struff
1
6
5
8
19.09.18
1. kolo
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop
2
6
6
H2H
Marcin Matkowski/Nicholas Monroe
0
4
4
19.09.18
1. kolo
Leander Paes/Miguel-Angel Reyes-Varela
2
7
7
H2H
Dominic Inglot/Franko Skugor
0
6
5
6
5
20.09.18
1. kolo
Evgeny Donskoy/Karen Khachanov
2
6
1
10
H2H
Robert Lindstedt/Rajeev Ram
1
3
6
6
<