St. Brieuc Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Marbella Challenger
ATP: St. Brieuc Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Mornington
ATP: M15 Opatija
ATP: M15 Pinamar
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M15 Tel Aviv
ATP: M15 Tsukuba
ATP: M25 Santa Margherita
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
St. Brieuc Challenger live, ˆ46K+H,
oficiálna stránka
St. Brieuc Challenger
sety
1
2
3
4
5
31.03.19
finále
Kamil Majchrzak
2
6
7
H2H
Maxime Janvier
0
3
6
1
30.03.19
semifinále
Maxime Janvier
2
6
7
6
H2H
Corentin Moutet
1
7
3
5
3
30.03.19
semifinále
Kamil Majchrzak
2
7
6
H2H
Ricardas Berankis
0
6
3
4
29.03.19
štvrťfinále
Ricardas Berankis
2
6
6
H2H
Antoine Hoang
0
2
3
29.03.19
štvrťfinále
Maxime Janvier
2
6
6
H2H
Nicolas Mahut
0
3
4
29.03.19
štvrťfinále
Kamil Majchrzak
2
7
1
6
H2H
Gregoire Barrere
1
6
5
6
1
29.03.19
štvrťfinále
Corentin Moutet
2
7
6
H2H
Evgeny Donskoy
0
6
2
4
28.03.19
3. kolo
Nicolas Mahut
2
7
6
H2H
Mirza Basic
0
6
7
4
28.03.19
3. kolo
Ricardas Berankis
2
6
6
H2H
Sebastian Ofner
0
3
4
28.03.19
3. kolo
Evgeny Donskoy
2
6
3
7
H2H
Roman Safiullin
1
3
6
5
28.03.19
3. kolo
Gregoire Barrere
2
6
6
H2H
Matteo Viola
0
1
1
28.03.19
3. kolo
Antoine Hoang
2
6
7
H2H
Dennis Novak
0
4
6
2
28.03.19
3. kolo
Maxime Janvier
2
7
6
H2H
Filip Horansky
0
5
4
28.03.19
3. kolo
Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Mikael Torpegaard
0
3
4
28.03.19
3. kolo
Corentin Moutet
2
6
6
H2H
Aslan Karatsev
0
3
4
26.03.19
2. kolo
Ricardas Berankis
2
6
6
H2H
Gregoire Jacq
0
1
3
26.03.19
2. kolo
Filip Horansky
2
7
4
7
H2H
Johan Sebastien Tatlot
1
5
6
6
6
26.03.19
2. kolo
Dennis Novak
2
6
7
H2H
Lucas Miedler
0
4
6
9
26.03.19
2. kolo
Sebastian Ofner
2
6
6
6
H2H
Tomislav Brkic
1
7
3
2
2
26.03.19
2. kolo
Antoine Hoang
2
3
6
6
H2H
Alexandre Muller
1
6
3
2
26.03.19
2. kolo
Maxime Janvier
2
6
7
H2H
Sergiy Stakhovsky
0
3
6
5
26.03.19
2. kolo
Kamil Majchrzak
2
6
7
H2H
Baptiste Crepatte
0
3
6
6
26.03.19
2. kolo
Corentin Moutet
2
6
4
6
H2H
Cem Ilkel
1
2
6
1
27.03.19
2. kolo
Nicolas Mahut
2
6
6
6
H2H
Stefano Travaglia
1
7
6
4
3
27.03.19
2. kolo
Matteo Viola
2
6
7
H2H
Daniel Brands
0
3
6
4
27.03.19
2. kolo
Mirza Basic
2
6
2
6
H2H
Viktor Troicki
1
4
6
3
27.03.19
2. kolo
Evgeny Donskoy
2
3
7
6
H2H
Manuel Guinard
1
6
6
5
3
27.03.19
2. kolo
Aslan Karatsev
2
6
4
6
H2H
Quentin Halys
1
3
6
3
27.03.19
2. kolo
Gregoire Barrere
2
6
6
H2H
Jelle Sels
0
4
4
27.03.19
2. kolo
Mikael Torpegaard
2
2
6
6
H2H
Jurgen Zopp
1
6
1
1
27.03.19
2. kolo
Roman Safiullin
1
6
3
H2H
Aleksandr Nedovyesov
skreč
0
4
1
25.03.19
1. kolo
Viktor Troicki
2
6
6
H2H
Hugo Grenier
0
3
1
25.03.19
1. kolo
Matteo Viola
2
6
6
H2H
Stephane Robert
0
4
1
25.03.19
1. kolo
Tomislav Brkic
2
7
7
H2H
Laurynas Grigelis
0
6
7
6
5
25.03.19
1. kolo
Cem Ilkel
2
6
6
H2H
Andres Artunedo Martinavarr
0
4
4
25.03.19
1. kolo
Mikael Torpegaard
2
6
6
H2H
Pavel Kotov
0
1
2
25.03.19
1. kolo
Johan Sebastien Tatlot
2
6
6
H2H
Alexey Vatutin
0
4
4
25.03.19
1. kolo
Lucas Miedler
2
6
6
H2H
Collin Altamirano
0
3
3
25.03.19
1. kolo
Gregoire Jacq
2
6
6
H2H
Tristan Lamasine
0
4
3
25.03.19
1. kolo
Alexandre Muller
2
6
3
6
H2H
Daniel Masur
1
3
6
4
25.03.19
1. kolo
Maxime Janvier
2
6
6
H2H
Norbert Gombos
0
2
4
25.03.19
1. kolo
Roman Safiullin
2
7
6
H2H
Benjamin Bonzi
0
6
3
1
25.03.19
1. kolo
Baptiste Crepatte
2
6
6
H2H
Evan Furness
0
4
3
26.03.19
1. kolo
Nicolas Mahut
2
6
6
H2H
Matteo Martineau
0
4
4
26.03.19
1. kolo
Aslan Karatsev
2
6
6
H2H
Roberto Ortega-Olmedo
0
4
2
26.03.19
1. kolo
Jelle Sels
2
6
6
H2H
Kenny de Schepper
0
4
4
26.03.19
1. kolo
Manuel Guinard
2
7
6
H2H
Goncalo Oliveira
0
5
1
25.03.19
kvalifik.
Sergiy Stakhovsky
2
6
6
H2H
Yannick Mertens
0
3
4
25.03.19
kvalifik.
Aslan Karatsev
2
3
6
6
H2H
Jelle Sels
1
6
3
4
St. Brieuc Challenger
sety
1
2
3
4
5
31.03.19
finále
Jonathan Erlich/Fabrice Martin
2
7
7
H2H
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic
0
6
2
6
2
29.03.19
semifinále
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic
2
6
7
H2H
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
0
3
5
30.03.19
semifinále
Jonathan Erlich/Fabrice Martin
2
6
6
H2H
Andres Artunedo Martinavarr/Sergio Martos Gornes
0
3
4
28.03.19
štvrťfinále
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
7
H2H
Dan Added/Albano Olivetti
0
4
6
5
28.03.19
štvrťfinále
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic
2
7
6
H2H
Romain Arneodo/Hugo Nys
0
6
4
4
28.03.19
štvrťfinále
Andres Artunedo Martinavarr/Sergio Martos Gornes
2
6
6
H2H
James Cerretani/Marc-Andrea Huesler
0
4
4
28.03.19
štvrťfinále
Jonathan Erlich/Fabrice Martin
2
7
6
10
H2H
Rameez Junaid/David Pel
1
6
6
7
7
6
26.03.19
1. kolo
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
2
7
7
H2H
Quentin Halys/Gregoire Jacq
0
6
3
6
2
26.03.19
1. kolo
Dan Added/Albano Olivetti
2
6
6
10
H2H
Robert Galloway/Nathaniel Lammons
1
7
4
4
8
27.03.19
1. kolo
Romain Arneodo/Hugo Nys
2
6
6
H2H
Matteo Martineau/Corentin Moutet
0
4
4
27.03.19
1. kolo
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic
2
6
6
H2H
Sergiy Stakhovsky/Szymon Walkow
0
3
1
27.03.19
1. kolo
Rameez Junaid/David Pel
2
6
6
H2H
Evan Furness/Manuel Guinard
0
4
2
27.03.19
1. kolo
Andres Artunedo Martinavarr/Sergio Martos Gornes
2
7
6
H2H
Luis David Martinez/Goncalo Oliveira
0
6
2
4
27.03.19
1. kolo
Jonathan Erlich/Fabrice Martin
2
6
7
H2H
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori
0
3
6
4
27.03.19
1. kolo
James Cerretani/Marc-Andrea Huesler
2
4
6
10
H2H
Philipp Oswald/Leander Paes
1
6
2
8
<