Roja de 2018 live score, live výsledky

Spain F31 (Riba - Roja de Turia) live, $25K

muži dvojhra antuka Spain Roja de sety 1 2 3 4 5
14.10.18
finále
Germain Gigounon 2 6 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 74 2 1
13.10.18
semifinále
Germain Gigounon 2 3 6 7
Javier Barranco Cosano 1 6 3 5
13.10.18
semifinále
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Marc Giner 0 1 4
12.10.18
štvrťfinále
Germain Gigounon 2 7 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 67 4
12.10.18
štvrťfinále
Marc Giner 2 7 6
Pol Martin Tiffon 0 65 2
12.10.18
štvrťfinále
Javier Barranco Cosano 2 6 2 6
Johan Nikles 1 2 6 0
12.10.18
štvrťfinále
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 3 6
Omar Salman 1 3 6 2
11.10.18
2. kolo
Germain Gigounon 2 6 6
Jakob Johansson-Holm 0 2 1
11.10.18
2. kolo
Marc Giner 2 6 6
Mikhail Korovin 0 3 2
11.10.18
2. kolo
Omar Salman 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 2 2
11.10.18
2. kolo
Johan Nikles 2 6 6
Andrey Chepelev 0 2 1
11.10.18
2. kolo
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Bruno Mardones 0 3 3
11.10.18
2. kolo
Javier Barranco Cosano 2 7 6
Rayane Roumane 0 5 0
11.10.18
2. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 7 6
Maxime Mora 0 5 2
11.10.18
2. kolo
Pol Martin Tiffon 2 6 7
Vullnet Tashi 0 2 65
08.10.18
1. kolo
Omar Salman 2 6 7
Juan Pablo Canas Garcia 0 1 5
08.10.18
1. kolo
Johan Nikles 1 6 3
Alexis Musialek skreč 0 1 0
09.10.18
1. kolo
Andrey Chepelev 2 6 6
Mats Hermans 0 3 2
10.10.18
1. kolo
Germain Gigounon 2 6 7
Xavier Gabarro 0 4 5
10.10.18
1. kolo
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 1 0
10.10.18
1. kolo
Marc Giner 2 5 6 6
Simon Carr 1 7 2 4
10.10.18
1. kolo
Vullnet Tashi 1 2
Eduard Esteve Lobato skreč 0 0
10.10.18
1. kolo
Mikhail Korovin 2 3 6 6
Marc Fornell-Mestres 1 6 3 4
10.10.18
1. kolo
Maxime Mora 2 7 6
Alex Marti Pujolras 0 64 2
10.10.18
1. kolo
Bruno Mardones 2 6 6
Samuel Bothwell 0 1 2
10.10.18
1. kolo
Jakob Johansson-Holm 2 6 7
Carlos Garcia-Villanueva 0 3 5
10.10.18
1. kolo
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 2 2
10.10.18
1. kolo
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Patrick Mayer (GER) 0 4 3
10.10.18
1. kolo
Rayane Roumane 2 6 6
David Estruch 0 1 2
10.10.18
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Oleg Prihodko 0 3 0
10.10.18
1. kolo
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Ignasi De Rueda De Genover 0 1 3
08.10.18
kvalifik.
Bruno Mardones 2 6 4 6
Alejandro Garcia Saez 1 2 6 4
08.10.18
kvalifik.
Sergi Perez Contri 1 4 6 2
Alex Marti Pujolras skreč 0 6 3 1
08.10.18
kvalifik.
Patrick Mayer (GER) 2 6 6
Martins Rocens 0 4 4
08.10.18
kvalifik.
Jakob Johansson-Holm 2 6 3 6
Mats Hermans 1 3 6 3
08.10.18
kvalifik.
Rayane Roumane 2 6 6
Arnau Rodriguez Queralto 0 0 3
08.10.18
kvalifik.
Samuel Bothwell 2 6 6
Carles Batlle 0 2 4
08.10.18
kvalifik.
Xavier Gabarro 1 6 4
John Echeverria skreč 0 1 2
08.10.18
kvalifik.
Pol Martin Tiffon 1 6 3
Francisco Andreu Garcia skreč 0 3 0
07.10.18
2. kolo kval.
Bruno Mardones 2 6 4 6
Alexandru Fernando Radu Teodorescu 1 3 6 3
07.10.18
2. kolo kval.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Maximilian Witthaus 0 1 1
07.10.18
2. kolo kval.
Patrick Mayer (GER) 2 3 6 6
Pablo Montanes Gadea 1 6 1 2
07.10.18
2. kolo kval.
Alejandro Garcia Saez 1 5
Rafael Mazon-Hernandez skreč 0 4
07.10.18
2. kolo kval.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Pol Fernandez 0 0 4
07.10.18
2. kolo kval.
Mats Hermans 2 6 6 7
Julian Alexander Reynolds 1 3 73 61
07.10.18
2. kolo kval.
Rayane Roumane 2 6 6
Hector Talens Serra 0 1 2
07.10.18
2. kolo kval.
Samuel Bothwell 2 6 4 6
Adrian Exposito 1 2 6 3
07.10.18
2. kolo kval.
Xavier Gabarro 2 6 6
Zakhar Trapeznikov 0 4 1
07.10.18
2. kolo kval.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Carles Anton Talaya 0 0 3
07.10.18
2. kolo kval.
Pol Martin Tiffon 2 6 7
Antonio Amurrio Fradejas 0 4 5
07.10.18
2. kolo kval.
John Echeverria 2 6 6
Aaron Cabo Chapa 0 4 2
07.10.18
2. kolo kval.
Martins Rocens 2 6 6
Jeremias Lima-Perez 0 3 3
07.10.18
2. kolo kval.
Carles Batlle 2 7 6
Chanon Phunsawat 0 63 2
07.10.18
2. kolo kval.
Francisco Andreu Garcia 2 7 7
Axel Vila Antuna 0 60 64
08.10.18
2. kolo kval.
Arnau Rodriguez Queralto 2 4 7 6
Jose Daniel Bendeck 1 6 5 2
06.10.18
1. kolo kval.
Jeremias Lima-Perez 2 6 6
Borja Roger Quinta 0 0 0
06.10.18
1. kolo kval.
Alejandro Garcia Saez 2 7 6
Nicolas Ramirez Ribes 0 5 3
06.10.18
1. kolo kval.
Samuel Bothwell 2 6 6
Guillem Arno Blasi 0 2 0
06.10.18
1. kolo kval.
Julian Alexander Reynolds 2 7 6
Jose Vicent Monsonis Uso 0 65 3
06.10.18
1. kolo kval.
Pol Fernandez 2 6 6
Luca Sanchez 0 4 3
06.10.18
1. kolo kval.
Xavier Gabarro 2 6 6
Samuel Martinez Arjona 0 2 3
06.10.18
1. kolo kval.
Arnau Rodriguez Queralto 2 6 7
Chinmaya Dev Chauhan 0 3 65
06.10.18
1. kolo kval.
Antonio Amurrio Fradejas 2 6 5 7
Ramiro Laguna 1 4 7 5
06.10.18
1. kolo kval.
Carles Batlle 2 6 7
Marc Monclus Matamala 0 1 5
06.10.18
1. kolo kval.
Carles Anton Talaya 2 6 1 7
Samuel Ribeiro Navarrete 1 3 6 65
06.10.18
1. kolo kval.
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Josh Hublitz 0 1 3
06.10.18
1. kolo kval.
Alexandru Fernando Radu Teodorescu 2 7 6
Felipe Stepanov Zyabtchenko 0 5 4
06.10.18
1. kolo kval.
Pablo Montanes Gadea 2 1 6 6
Pablo Jimenez Martinez 1 6 4 3
06.10.18
1. kolo kval.
Maximilian Witthaus 2 6 6
Oscar Traviesa Mola 0 2 3
06.10.18
1. kolo kval.
Aaron Cabo Chapa 2 7 6 6
Jordi Ribera 1 67 76 0
06.10.18
1. kolo kval.
Hector Talens Serra 2 7 6
Javier Llinares Pellicer 0 5 3
muži štvorhra antuka Spain Roja de sety 1 2 3 4 5
08.10.18
finále
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner 2 6 6
Javier Barranco Cosano/Bruno Mardones 0 3 1
08.10.18
semifinále
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner 2 6 7
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 0 4 64
08.10.18
semifinále
Javier Barranco Cosano/Bruno Mardones 2 6 7
Carles Anton Talaya/Carlos Sanchez Jover 0 3 64
08.10.18
štvrťfinále
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner 2 7 6 10
Maxime Mora/Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 64 71 4
08.10.18
štvrťfinále
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 2 6 6 10
Adrian Exposito/Zakhar Trapeznikov 1 1 75 5
08.10.18
štvrťfinále
Carles Anton Talaya/Carlos Sanchez Jover 1 w/o
Eduard Esteve Lobato/Germain Gigounon 0
08.10.18
štvrťfinále
Javier Barranco Cosano/Bruno Mardones 2 6 6
Jose Daniel Bendeck/Pol Fernandez 0 0 4
08.10.18
1. kolo
Adrian Exposito/Zakhar Trapeznikov 2 6 6
Carles Batlle/Arnau Rodriguez Queralto 0 4 1
08.10.18
1. kolo
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner 2 6 6
Ignasi De Rueda De Genover/Pol Martin Tiffon 0 4 4
08.10.18
1. kolo
Eduard Esteve Lobato/Germain Gigounon 2 6 6
Samuel Bothwell/Mats Hermans 0 2 3
08.10.18
1. kolo
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 2 6 6
Aaron Cabo Chapa/Hector Talens Serra 0 4 1
08.10.18
1. kolo
Carles Anton Talaya/Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Carlos Garcia-Villanueva/Borja Roger Quinta 0 1 2
08.10.18
1. kolo
Javier Barranco Cosano/Bruno Mardones 2 6 6
Simon Carr/Andrey Chepelev 0 3 1
08.10.18
1. kolo
Jose Daniel Bendeck/Pol Fernandez 2 3 6 10
Pablo Montanes Gadea/Alexandru Fernando Radu Teodorescu 1 6 1 8
08.10.18
1. kolo
Maxime Mora/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Javier Llinares Pellicer/Pietro Martinetti 0 3 4
<