Romania F12 (Brasov) 2018 live score, live výsledky

Romania F12 (Brasov) live, $15K

muži dvojhra antuka Romania Romania F12 (Brasov) sety 1 2 3 4 5
09.09.18
finále
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 2 6
Claudio Fortuna 1 3 6 2
08.09.18
semifinále
Claudio Fortuna 2 6 6
Dan Alexandru Tomescu 0 3 1
08.09.18
semifinále
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Oleg Prihodko 0 2 2
07.09.18
štvrťfinále
Claudio Fortuna 2 7 6
Maxime Pauwels 0 64 2
07.09.18
štvrťfinále
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Mikhail Korovin 0 1 3
07.09.18
štvrťfinále
Oleg Prihodko 2 7 6
Vasile Antonescu 0 66 1
07.09.18
štvrťfinále
Dan Alexandru Tomescu 1 6 2
Nicolae Frunza skreč 0 2 0
07.09.18
2. kolo
Vasile Antonescu 2 7 4 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 1 65 6 3
07.09.18
2. kolo
Claudio Fortuna 2 7 6
Marco Miceli 0 5 0
07.09.18
2. kolo
Vasile-Alexandru Ghilea 1 5 def.
Dragos Nicolae Madaras 1 5
07.09.18
2. kolo
Nicolae Frunza 2 6 6
Gabi Adrian Boitan 0 0 1
07.09.18
2. kolo
Mikhail Korovin 1 6 3
Bogdan Ionut Apostol skreč 0 4 0
07.09.18
2. kolo
Oleg Prihodko 2 6 6
Samuele Ramazzotti 0 4 4
07.09.18
2. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 7 6
Calin Manda 0 5 3
07.09.18
2. kolo
Maxime Pauwels 2 6 6 6
Vladislav Melnic 1 3 75 2
04.09.18
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Franco Emanuel Egea 0 3 2
04.09.18
1. kolo
Claudio Fortuna 2 6 6
Bogdan Borza 0 4 3
04.09.18
1. kolo
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Riccardo Maiga 0 3 2
04.09.18
1. kolo
Calin Manda 2 6 3 6
Dante Gennaro 1 3 6 4
04.09.18
1. kolo
Oleg Prihodko 2 6 4 6
Andrei Stefan Apostol 1 2 6 3
04.09.18
1. kolo
Samuele Ramazzotti 2 4 6 6
Alexandru Vasile Manole 1 6 1 4
06.09.18
1. kolo
Vasile Antonescu 2 6 6
Daniel Cozma 0 2 1
06.09.18
1. kolo
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Giovanni Calvano 0 1 4
06.09.18
1. kolo
Nicolae Frunza 2 6 6
Lucas Gerch 0 4 4
06.09.18
1. kolo
Mikhail Korovin 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 0 4
06.09.18
1. kolo
Vladislav Melnic 2 3 6 7
Vlad Andrei Dumitru 1 6 4 5
06.09.18
1. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 6 7
Edris Fetisleam 0 1 5
06.09.18
1. kolo
Marco Miceli 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 2 4
06.09.18
1. kolo
Dragos Nicolae Madaras 2 6 7
Vlad Victor Cornea 0 1 63
06.09.18
1. kolo
Maxime Pauwels 2 6 6
Valentin Vanta 0 2 2
06.09.18
1. kolo
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 4 3
03.09.18
kvalifik.
Dante Gennaro 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 3 3
03.09.18
kvalifik.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Edoardo Lavagno 0 3 4
03.09.18
kvalifik.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Kenta Kurita 0 4 3
03.09.18
kvalifik.
Giovanni Calvano 2 6 6 6
Jeremias Lima-Perez 1 74 0 1
03.09.18
kvalifik.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Emilien Burnel 0 3 2
03.09.18
kvalifik.
Samuele Ramazzotti 2 1 7 6
Luca George Tatomir 1 6 65 3
03.09.18
kvalifik.
Valentin Vanta 2 6 6
Vladimir Filip 0 3 4
03.09.18
kvalifik.
Gabi Adrian Boitan 2 6 3 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 1 4 6 4
02.09.18
2. kolo kval.
Jeremias Lima-Perez 1 6 3
Ioan Dan Abrudan skreč 0 0 1
02.09.18
2. kolo kval.
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Leonhard Gerch 0 1 3
02.09.18
2. kolo kval.
Dante Gennaro 2 6 6
Tommaso Vescovi 0 0 2
02.09.18
2. kolo kval.
Luca George Tatomir 2 6 6
Bogdan Pavel 0 4 2
02.09.18
2. kolo kval.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Andi Jianu 0 3 2
02.09.18
2. kolo kval.
Alexandru Vasile Manole 2 4 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu 1 6 1 1
02.09.18
2. kolo kval.
Vladimir Filip 2 6 6
George Iulian Dina 0 0 3
02.09.18
2. kolo kval.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 3 6 6
Stepan Rinko 1 6 3 3
02.09.18
2. kolo kval.
Giovanni Calvano 2 6 6
Andrej Wawrzyczek 0 0 1
02.09.18
2. kolo kval.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Alexander Simion 0 1 4
02.09.18
2. kolo kval.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Mihai Razvan Marinescu 0 2 2
02.09.18
2. kolo kval.
Kenta Kurita 2 7 7
Neil Oberleitner 0 5 5
02.09.18
2. kolo kval.
Samuele Ramazzotti 2 6 6
Radu Mihai Papoe 0 3 4
02.09.18
2. kolo kval.
Valentin Vanta 2 6 6
Andrei Afilipoaei 0 0 2
02.09.18
2. kolo kval.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Francesco Trepla 0 0 2
02.09.18
2. kolo kval.
Emilien Burnel 2 6 6
Razvan Cosmin Enescu 0 0 2
01.09.18
1. kolo kval.
Jeremias Lima-Perez 2 6 6
Alexandru Ionel Stroe 0 1 2
01.09.18
1. kolo kval.
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Alexandru-Andrei Sumanaru 0 1 0
01.09.18
1. kolo kval.
Dante Gennaro 2 6 6
Tiberiu Tudoran 0 1 0
01.09.18
1. kolo kval.
Luca George Tatomir 2 6 6
Andrei Oprisor 0 0 2
01.09.18
1. kolo kval.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Andrei Perlitz Vladu 0 1 0
01.09.18
1. kolo kval.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Tudor Stefan Gheorghita 0 1 1
01.09.18
1. kolo kval.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 1 6 3 6
Eduard Vlasceanu skreč 0 7 4
01.09.18
1. kolo kval.
Leonhard Gerch 2 7 6
Alexander Gima 0 65 2
01.09.18
1. kolo kval.
Andrej Wawrzyczek 2 6 7
Ioan Luca Vidan 0 2 62
01.09.18
1. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 6
Razvan Pasca 0 0 4
01.09.18
1. kolo kval.
Giovanni Calvano 2 6 6
Vlad Cristian Niculae 0 1 1
01.09.18
1. kolo kval.
Ioan Dan Abrudan 2 6 6
Vlad-Andreeas Dumitrescu 0 4 1
01.09.18
1. kolo kval.
Bogdan Pavel 2 6 6
Michal Skonieczny 0 1 0
01.09.18
1. kolo kval.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Dan Radu Munteanu 0 0 2
01.09.18
1. kolo kval.
Dan Alexandru Tomescu 2 4 6 6
Cristian Stefan Moldovan 1 6 4 3
01.09.18
1. kolo kval.
Kenta Kurita 2 6 6
Cosmin Ontica 0 4 4
01.09.18
1. kolo kval.
Samuele Ramazzotti 2 6 6
Razvan Marius Codescu 0 3 4
01.09.18
1. kolo kval.
Valentin Vanta 2 6 6
Laurentiu Mandocescu 0 0 4
01.09.18
1. kolo kval.
Stepan Rinko 2 6 6
Petru Octavian Berdila 0 1 4
01.09.18
1. kolo kval.
Andi Jianu 2 6 6
Dan Mihai Nastase 0 3 2
01.09.18
1. kolo kval.
Andrei Afilipoaei 2 6 6
Matei Fotea 0 0 0
01.09.18
1. kolo kval.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Marshall Tutu 0 2 3
01.09.18
1. kolo kval.
Neil Oberleitner 2 6 7
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 0 0 5
01.09.18
1. kolo kval.
Francesco Trepla 2 6 6
Daniel Marian Vasile 0 0 2
01.09.18
1. kolo kval.
George Iulian Dina 1 6
Razvan Bobleaga skreč 0 3
01.09.18
1. kolo kval.
Alexander Simion 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 1 1
01.09.18
1. kolo kval.
Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Vilmos Nandor Santa 0 0 0
01.09.18
1. kolo kval.
Razvan Cosmin Enescu 2 6 6
Dacian Simion 0 2 0
01.09.18
1. kolo kval.
Tommaso Vescovi 2 5 6 6
George David Ilie 1 7 0 2
01.09.18
1. kolo kval.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Stefan Octavian Samoila 0 0 0
01.09.18
1. kolo kval.
Emilien Burnel 2 6 6
Mihnea Bara 0 1 2
02.09.18
1. kolo kval.
Vladimir Filip 2 3 6 7
Alexandru Cristian Bodnariuk 1 6 1 5
muži štvorhra antuka Romania Romania F12 (Brasov) sety 1 2 3 4 5
03.09.18
finále
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo 2 7 6
Petru-Alexandru Luncanu/Calin Manda 0 5 4
03.09.18
semifinále
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo 1 w/o
Patrick Grigoriu/Dragos Nicolae Madaras 0
03.09.18
semifinále
Petru-Alexandru Luncanu/Calin Manda 1 w/o
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 0
03.09.18
štvrťfinále
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 6 7
Alexandru Cristian Bodnariuk/Victor Crivoi 0 4 68
03.09.18
štvrťfinále
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo 2 7 6
Vasile-Alexandru Ghilea/Vladislav Melnic 0 63 3
03.09.18
štvrťfinále
Patrick Grigoriu/Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Ioan Dan Abrudan/Andrei Marinescu 0 5 1
03.09.18
štvrťfinále
Petru-Alexandru Luncanu/Calin Manda 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir 0 1 4
03.09.18
1. kolo
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 6 6
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu 0 4 1
03.09.18
1. kolo
Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir 2 1 6 10
Vlad Victor Cornea/Vlad Andrei Dumitru 1 6 3 6
03.09.18
1. kolo
Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 7
Razvan Marius Codescu/Vladimir Filip 0 2 5
03.09.18
1. kolo
Vasile-Alexandru Ghilea/Vladislav Melnic 2 6 6
Vasile Antonescu/Matei Adrian Georgescu 0 2 3
03.09.18
1. kolo
Patrick Grigoriu/Dragos Nicolae Madaras 2 6 7
Vlad Andrei Dancu/Edris Fetisleam 0 3 65
03.09.18
1. kolo
Alexandru Cristian Bodnariuk/Victor Crivoi 2 6 6
Razvan Cosmin Enescu/Kevin Johansson 0 1 2
03.09.18
1. kolo
Ioan Dan Abrudan/Andrei Marinescu 2 7 6
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 0 64 3
03.09.18
1. kolo
Petru-Alexandru Luncanu/Calin Manda 2 5 6 10
Leonhard Gerch/Lucas Gerch 1 7 1 5
<