Romania F10 (Curtea 2018 live score, live výsledky

Romania F10 (Curtea de Arges) live, $15K

muži dvojhra antuka Romania Romania F10 (Curtea sety 1 2 3 4 5
26.08.18
finále
Claudio Fortuna 2 6 3 7
Vasile-Alexandru Ghilea 1 4 6 5
25.08.18
semifinále
Claudio Fortuna 2 6 4 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 2 6 3
25.08.18
semifinále
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 7
Nicolo Turchetti 0 1 65
24.08.18
štvrťfinále
Claudio Fortuna 2 6 4 6
Oleg Prihodko 1 3 6 4
24.08.18
štvrťfinále
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Aziz Dougaz 0 3 0
24.08.18
štvrťfinále
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 7
Mikhail Korovin 0 3 64
24.08.18
štvrťfinále
Nicolo Turchetti 2 2 7 6
Alexandar Lazarov 1 6 5 1
23.08.18
2. kolo
Claudio Fortuna 2 7 6
Dragos Dima 0 62 4
23.08.18
2. kolo
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras 0 2 3
23.08.18
2. kolo
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 3 3
23.08.18
2. kolo
Nicolo Turchetti 2 6 6
Calin Manda 0 1 1
23.08.18
2. kolo
Mikhail Korovin 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 4 2
23.08.18
2. kolo
Aziz Dougaz 2 7 6
Matei Adrian Georgescu 0 65 2
23.08.18
2. kolo
Oleg Prihodko 2 6 6
Alexandru Vasile Manole 0 3 2
23.08.18
2. kolo
Alexandar Lazarov 2 6 6
Riccardo Maiga 0 2 3
21.08.18
1. kolo
Claudio Fortuna 2 6 6
Vadim Alekseenko 0 2 3
21.08.18
1. kolo
Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Edris Fetisleam 0 60 0
21.08.18
1. kolo
Nicolo Turchetti 2 5 6 6
Razvan Marius Codescu 1 7 0 2
21.08.18
1. kolo
Aziz Dougaz 2 6 6
Daniel Cozma 0 1 3
21.08.18
1. kolo
Oleg Prihodko 2 6 6
Vladislav Melnic 0 2 1
21.08.18
1. kolo
Nicholas David Ionel 2 6 6
Gabi Adrian Boitan 0 1 3
22.08.18
1. kolo
Riccardo Maiga 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 4 3
22.08.18
1. kolo
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 4 1
22.08.18
1. kolo
Dragos Dima 2 7 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 5 4
22.08.18
1. kolo
Mikhail Korovin 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 3 0
22.08.18
1. kolo
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Imanol Lopez Morillo 0 3 1
22.08.18
1. kolo
Calin Manda 2 6 6
Vasile Antonescu 0 4 1
22.08.18
1. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 6 4 7
Bogdan Borza 1 4 6 5
22.08.18
1. kolo
Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Valentin Vanta 0 5 3
22.08.18
1. kolo
Alexandar Lazarov 2 6 6
Nicolae Frunza 0 2 3
22.08.18
1. kolo
Matei Adrian Georgescu 2 6 6
Teodor-Dacian Craciun 0 4 4
20.08.18
kvalifik.
Petru-Alexandru Luncanu 1 6 4
Eduard Vlasceanu skreč 0 3 1
20.08.18
kvalifik.
Vadim Alekseenko 2 6 4 6
Samuil Konov 1 1 6 2
20.08.18
kvalifik.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Andi Jianu 0 2 0
20.08.18
kvalifik.
Vlad Andrei Dancu 2 6 5 6
Vlad Victor Cornea 1 4 7 4
20.08.18
kvalifik.
Razvan Marius Codescu 1 6 1
Luca George Tatomir skreč 0 4 0
20.08.18
kvalifik.
Valentin Vanta 2 6 6 6
Roman Boychuk 1 3 74 2
20.08.18
kvalifik.
Carlos Sanchez Jover 2 6 1 6
Vladimir Filip 1 3 6 3
20.08.18
kvalifik.
Imanol Lopez Morillo 2 3 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu 1 6 3 0
19.08.18
2. kolo kval.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Stefan Adrian Andreescu 0 0 2
19.08.18
2. kolo kval.
Vadim Alekseenko 2 6 6
Alexander Simion 0 4 2
19.08.18
2. kolo kval.
Luca George Tatomir 2 6 6
Andrei Oprisor 0 2 1
19.08.18
2. kolo kval.
Vlad Victor Cornea 2 7 7
Cosmin Ontica 0 5 67
19.08.18
2. kolo kval.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Dan Mihai Nastase 0 4 3
19.08.18
2. kolo kval.
Vladimir Filip 2 6 6
Tudor Vlad Vasilache 0 3 3
19.08.18
2. kolo kval.
Roman Boychuk 2 6 6
Radu Mihai Papoe 0 3 4
19.08.18
2. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 6
Alexandru Bobe 0 2 1
19.08.18
2. kolo kval.
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Andrei Marinescu 0 1 2
19.08.18
2. kolo kval.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Ioan Dan Abrudan 0 3 2
19.08.18
2. kolo kval.
Valentin Vanta 2 6 6
George Iulian Dina 0 2 1
19.08.18
2. kolo kval.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Stratton Gilmore 0 0 1
19.08.18
2. kolo kval.
Eduard Vlasceanu 2 6 6
Jacopo Calvani 0 0 0
19.08.18
2. kolo kval.
Andi Jianu 2 7 6
Cristian Stefan Moldovan 0 5 4
19.08.18
2. kolo kval.
Imanol Lopez Morillo 2 3 7 6
Stefan Palosi 1 6 63 4
19.08.18
2. kolo kval.
Samuil Konov 2 4 6 6
Kenta Kurita 1 6 3 4
18.08.18
1. kolo kval.
Luca George Tatomir 2 6 6
Eugen Durnescu 0 1 2
18.08.18
1. kolo kval.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Laurentiu Mandocescu 0 1 1
18.08.18
1. kolo kval.
Cosmin Ontica 2 6 6
Alexandru Ionel Stroe 0 1 1
18.08.18
1. kolo kval.
Andrei Marinescu 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 2 4
18.08.18
1. kolo kval.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 6
Alexander Gima 0 4 1
18.08.18
1. kolo kval.
Ioan Dan Abrudan 2 6 1 7
Mihai Razvan Marinescu 1 1 6 66
18.08.18
1. kolo kval.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Bogdan Pavel 0 2 2
18.08.18
1. kolo kval.
Cristian Stefan Moldovan 2 6 7
Alexandru Cristian Bodnariuk 0 1 5
18.08.18
1. kolo kval.
Kenta Kurita 2 6 6
Tiberiu Tudoran 0 1 1
18.08.18
1. kolo kval.
Valentin Vanta 2 4 6 6
Cristian Alexandru Andreescu 1 6 3 2
18.08.18
1. kolo kval.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Dacian Simion 0 1 1
18.08.18
1. kolo kval.
Eduard Vlasceanu 2 6 6
Egor Matvievici 0 2 1
18.08.18
1. kolo kval.
Andi Jianu 2 6 6
Dan Radu Munteanu 0 4 2
18.08.18
1. kolo kval.
Stefan Palosi 2 6 6
Vlad Cristian Niculae 0 0 0
18.08.18
1. kolo kval.
Stratton Gilmore 2 6 6 6
Mihai Ducu 1 1 73 1
18.08.18
1. kolo kval.
George Iulian Dina 2 6 6
Takumi Kobayashi 0 1 0
18.08.18
1. kolo kval.
Alexander Simion 2 6 6
Andrei Afilipoaei 0 2 2
18.08.18
1. kolo kval.
Andrei Oprisor 2 6 6 6
Teodor Ionut Chioveanu 1 72 3 3
18.08.18
1. kolo kval.
Dan Mihai Nastase 2 4 6 6
Ian O'Jon 1 6 3 4
18.08.18
1. kolo kval.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Andrei Perlitz Vladu 0 0 1
18.08.18
1. kolo kval.
Jacopo Calvani 2 6 6
Robert Damian Savin 0 4 1
18.08.18
1. kolo kval.
Samuil Konov 2 6 6
Gabriel Cristian Liahovici 0 2 4
18.08.18
1. kolo kval.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 7
Emilien Burnel 0 2 5
18.08.18
1. kolo kval.
Alexandru Bobe 2 6 6
Theodor Cristian Miriuta 0 2 0
19.08.18
1. kolo kval.
Vladimir Filip 2 6 6
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 0 2 4
19.08.18
1. kolo kval.
Tudor Vlad Vasilache 2 6 6
Vlad-Andreeas Dumitrescu 0 1 2
muži štvorhra antuka Romania Romania F10 (Curtea sety 1 2 3 4 5
20.08.18
finále
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel 0 1 3
20.08.18
semifinále
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Claudio Fortuna/Riccardo Maiga 0 1 1
20.08.18
semifinále
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel 2 6 6
Andrei Marinescu/Luca George Tatomir 0 4 3
20.08.18
štvrťfinále
Claudio Fortuna/Riccardo Maiga 2 4 6 10
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 1 6 3 6
20.08.18
štvrťfinále
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 5 10
Vlad Andrei Dancu/Matei Adrian Georgescu 1 2 7 7
20.08.18
štvrťfinále
Andrei Marinescu/Luca George Tatomir 2 6 2 10
Alexandar Lazarov/Calin Manda 1 3 6 8
20.08.18
štvrťfinále
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel 2 0 6 10
Vlad Victor Cornea/Patrick Grigoriu 1 6 3 7
20.08.18
1. kolo
Claudio Fortuna/Riccardo Maiga 2 7 6
Razvan Marius Codescu/Alexandru Vasile Manole 0 63 4
20.08.18
1. kolo
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru/Dragos Nicolae Madaras 0 3 2
20.08.18
1. kolo
Vlad Victor Cornea/Patrick Grigoriu 2 6 3 10
Vasile-Alexandru Ghilea/Vladislav Melnic 1 1 6 5
20.08.18
1. kolo
Andrei Marinescu/Luca George Tatomir 2 6 7
Daniel Cozma/Cristian Stefan Moldovan 0 2 5
20.08.18
1. kolo
Alexandar Lazarov/Calin Manda 2 6 6
Imanol Lopez Morillo/Nicolo Turchetti 0 1 3
20.08.18
1. kolo
Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel 2 7 3 10
Edris Fetisleam/Vladimir Filip 1 67 6 4
20.08.18
1. kolo
Mikhail Korovin/Oleg Prihodko 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu/Stefan Palosi 0 4 4
20.08.18
1. kolo
Vlad Andrei Dancu/Matei Adrian Georgescu 2 6 6
Vadim Alekseenko/Roman Boychuk 0 2 2
<