Rhodes Challenger 2010 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Rome
ATP: Manta Challenger
ATP: Ostrava Challenger
ATP: Rhodes Challenger
ATP: Tunis Challenger
ATP: Argentina F4
ATP: Australia F3
ATP: Brazil F4
ATP: Great Britain F5
ATP: Italy F6
ATP: Korea F4
ATP: Mexico F2
ATP: Spain F14
ATP: Usa F10
ATP: Uzbekistan F2
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Rhodes Challenger live, $30K+H,
oficiálna stránka
Rhodes Challenger
sety
1
2
3
4
5
02.05.10
finále
Dudi Sela
2
7
6
H2H
Rainer Schuettler
0
6
3
3
01.05.10
semifinále
Rainer Schuettler
2
6
6
6
H2H
Igor Sijsling
1
7
4
2
4
01.05.10
semifinále
Dudi Sela
2
6
3
6
H2H
Yen-Hsun Lu
1
2
6
4
30.04.10
štvrťfinále
Rainer Schuettler
2
6
6
H2H
Henri Kontinen
0
2
4
30.04.10
štvrťfinále
Yen-Hsun Lu
2
7
6
H2H
Simon Stadler
0
5
1
30.04.10
štvrťfinále
Dudi Sela
2
6
6
H2H
Gilles Muller
0
4
2
30.04.10
štvrťfinále
Igor Sijsling
2
6
4
7
H2H
Nicolas Mahut
1
3
6
6
6
28.04.10
2. kolo
Rainer Schuettler
2
6
6
H2H
Andis Juska
0
2
1
28.04.10
2. kolo
Gilles Muller
2
7
6
H2H
Samuel Groth
0
5
3
28.04.10
2. kolo
Dudi Sela
2
6
7
H2H
Raemon Sluiter
0
4
6
3
28.04.10
2. kolo
Henri Kontinen
2
6
6
H2H
Adrian Mannarino
0
4
1
29.04.10
2. kolo
Nicolas Mahut
2
6
6
H2H
Daniel King-Turner
0
1
4
29.04.10
2. kolo
Simon Stadler
2
6
2
6
H2H
Dustin Brown
1
3
6
3
29.04.10
2. kolo
Yen-Hsun Lu
2
6
6
H2H
Mikhail Ledovskikh
0
1
0
29.04.10
2. kolo
Igor Sijsling
2
6
6
H2H
Andrej Martin
0
4
4
26.04.10
1. kolo
Raemon Sluiter
2
7
7
H2H
Theodoros Angelinos
0
6
7
5
26.04.10
1. kolo
Adrian Mannarino
2
6
6
H2H
Paris Gemouchidis
0
3
2
26.04.10
1. kolo
Samuel Groth
2
6
3
6
H2H
Michael Lammer
1
4
6
2
26.04.10
1. kolo
Henri Kontinen
2
6
6
H2H
Bjorn Phau
0
3
1
27.04.10
1. kolo
Rainer Schuettler
2
4
6
6
H2H
Ricardas Berankis
1
6
4
1
27.04.10
1. kolo
Nicolas Mahut
2
4
7
6
H2H
Rik de Voest
1
6
6
5
3
27.04.10
1. kolo
Gilles Muller
2
6
6
H2H
Alex Bogdanovic
0
3
1
27.04.10
1. kolo
Simon Stadler
2
6
6
H2H
Konstantinos Economidis
0
4
2
27.04.10
1. kolo
Yen-Hsun Lu
2
4
7
6
H2H
Denis Gremelmayr
1
6
5
3
27.04.10
1. kolo
Dudi Sela
2
6
6
H2H
Alexander Jakupovic
0
4
3
27.04.10
1. kolo
Mikhail Ledovskikh
2
6
7
7
H2H
Ruben Bemelmans
1
7
4
6
6
6
2
27.04.10
1. kolo
Daniel King-Turner
2
6
3
7
H2H
Marco Chiudinelli
1
2
6
6
5
27.04.10
1. kolo
Dustin Brown
2
6
6
H2H
Robin Haase
0
1
4
27.04.10
1. kolo
Andis Juska
2
7
7
H2H
Filip Prpic
0
5
5
27.04.10
1. kolo
Igor Sijsling
2
6
6
H2H
Konstantin Kravchuk
0
4
3
27.04.10
1. kolo
Andrej Martin
2
5
6
6
H2H
Harel Levy
1
7
3
0
26.04.10
kvalifik.
Denis Gremelmayr
2
6
6
H2H
Juho Paukku
0
1
4
26.04.10
kvalifik.
Mikhail Ledovskikh
2
6
6
H2H
Filip Prpic
0
4
2
26.04.10
kvalifik.
Andis Juska
2
7
6
H2H
Jonathan Marray
0
6
5
4
26.04.10
kvalifik.
Andrej Martin
2
6
6
6
H2H
Ante Pavic
1
3
7
1
3
26.04.10
2. kolo kval.
Denis Gremelmayr
2
7
6
H2H
Sean Thornley
0
6
4
3
26.04.10
2. kolo kval.
Filip Prpic
2
7
6
H2H
Miloslav Mecir
0
5
2
26.04.10
2. kolo kval.
Jonathan Marray
2
6
6
H2H
Minos Marinakis
0
0
0
26.04.10
2. kolo kval.
Mikhail Ledovskikh
2
6
6
H2H
Dimitris Tzortzis
0
0
1
26.04.10
2. kolo kval.
Juho Paukku
2
6
6
H2H
Konstantinos Mikos
0
0
2
26.04.10
2. kolo kval.
Andis Juska
2
6
6
H2H
Iasson Vlavianos
0
0
0
26.04.10
2. kolo kval.
Andrej Martin
2
6
6
H2H
Fotis Triantis
0
1
3
26.04.10
2. kolo kval.
Ante Pavic
2
3
6
6
H2H
Grigor Dimitrov
1
6
3
2
26.04.10
1. kolo kval.
Jonathan Marray
2
7
7
H2H
Amir Weintraub
0
5
6
2
26.04.10
1. kolo kval.
Mikhail Ledovskikh
2
6
6
H2H
Raphael Gerasklis
0
0
0
26.04.10
1. kolo kval.
Juho Paukku
2
6
7
H2H
Dovydas Sakinis
0
3
6
4
26.04.10
1. kolo kval.
Miloslav Mecir
2
6
6
H2H
Charalampos Kapogiannis
0
4
3
26.04.10
1. kolo kval.
Sean Thornley
2
6
6
H2H
Nikolaos Kontakis
0
4
4
26.04.10
1. kolo kval.
Ante Pavic
2
6
6
H2H
Goncalo Falcao
0
2
3
26.04.10
1. kolo kval.
Fotis Triantis
2
6
3
6
H2H
Dimitrios Loucareas
1
2
6
3
26.04.10
1. kolo kval.
Konstantinos Mikos
2
7
6
H2H
Nikos Serkedakis
0
5
4
26.04.10
1. kolo kval.
Minos Marinakis
2
6
6
H2H
Loudovikos Mavronikolas
0
0
1
26.04.10
1. kolo kval.
Dimitris Tzortzis
2
7
6
H2H
Anastasios Charatsis
0
5
2
26.04.10
1. kolo kval.
Iasson Vlavianos
2
6
6
H2H
Jason Marinakis
0
4
4
Rhodes Challenger
sety
1
2
3
4
5
26.04.10
finále
Dustin Brown/Simon Stadler
2
7
6
10
H2H
Jonathan Marray/Jamie Murray
1
6
4
7
4
7
26.04.10
semifinále
Jonathan Marray/Jamie Murray
2
7
6
H2H
Rik de Voest/Yen-Hsun Lu
0
6
3
4
26.04.10
semifinále
Dustin Brown/Simon Stadler
2
6
3
11
H2H
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana
1
4
6
9
26.04.10
štvrťfinále
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana
2
6
6
H2H
Robin Haase/Igor Sijsling
0
3
4
26.04.10
štvrťfinále
Jonathan Marray/Jamie Murray
2
6
3
13
H2H
Samuel Groth/Daniel King-Turner
1
0
6
11
26.04.10
štvrťfinále
Rik de Voest/Yen-Hsun Lu
2
6
6
H2H
Ruben Bemelmans/Henri Kontinen
0
3
4
26.04.10
štvrťfinále
Dustin Brown/Simon Stadler
2
7
3
10
H2H
Nicolas Mahut/Adrian Mannarino
1
5
6
6
26.04.10
1. kolo
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana
2
6
6
H2H
Konstantinos Economidis/Paris Gemouchidis
0
3
0
26.04.10
1. kolo
Robin Haase/Igor Sijsling
2
6
6
H2H
Gilles Muller/Lovro Zovko
0
3
1
26.04.10
1. kolo
Jonathan Marray/Jamie Murray
2
6
6
H2H
Charalampos Kapogiannis/Dimitrios Loucareas
0
3
2
26.04.10
1. kolo
Rik de Voest/Yen-Hsun Lu
2
6
6
H2H
Michael Lammer/Filip Prpic
0
1
0
26.04.10
1. kolo
Samuel Groth/Daniel King-Turner
2
6
6
H2H
Andis Juska/Mikhail Ledovskikh
0
4
2
26.04.10
1. kolo
Dustin Brown/Simon Stadler
2
7
4
10
H2H
Jonathan Erlich/Harel Levy
1
6
6
7
26.04.10
1. kolo
Ruben Bemelmans/Henri Kontinen
2
6
6
H2H
Theodoros Angelinos/Alexander Jakupovic
0
2
2
26.04.10
1. kolo
Nicolas Mahut/Adrian Mannarino
2
7
6
H2H
Andrej Martin/Miloslav Mecir
0
5
4
<