Portugal F21 (Sao 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Antwerp
ATP: Stockholm
ATP: Moscow
ATP: Calgary Challenger
ATP: Ismaning Challenger
ATP: Ningboo Challenger
ATP: Brazil F5 (Mogi
ATP: Egypt F23 (Sharm
ATP: France F22 (Rodez)
ATP: Israel F14 (Meitar)
ATP: Italy F32 (Santa
ATP: Portugal F21 (Sao
ATP: Tunisia F36 (Monastir)
ATP: Turkey F32 (Antalya)
ATP: USA F28 (Harlingen)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Portugal F21 (Sao Bras de Alportel) live, $15K
Portugal F21 (Sao
sety
1
2
3
4
5
20.10.18
finále
Joao Monteiro
1
6
4
H2H
Frederico Gil
skreč
0
2
0
19.10.18
semifinále
Frederico Gil
2
7
4
7
H2H
Miguel Semmler
1
5
6
5
19.10.18
semifinále
Joao Monteiro
2
6
6
H2H
Mats Rosenkranz
0
4
4
18.10.18
štvrťfinále
Frederico Gil
2
6
6
H2H
Luis Faria
0
4
1
18.10.18
štvrťfinále
Joao Monteiro
2
6
6
H2H
Martim Leote Prata
0
3
0
18.10.18
štvrťfinále
Miguel Semmler
2
6
6
H2H
Franco Emanuel Egea
0
3
2
18.10.18
štvrťfinále
Mats Rosenkranz
2
6
6
H2H
Tiago Cacao
0
4
4
17.10.18
2. kolo
Frederico Gil
2
6
6
H2H
Francisco Cabral
0
0
3
17.10.18
2. kolo
Joao Monteiro
2
6
6
H2H
Raphael Baltensperger
0
2
3
17.10.18
2. kolo
Franco Emanuel Egea
2
6
6
H2H
Goncalo Ferreira
0
4
2
17.10.18
2. kolo
Miguel Semmler
2
6
6
H2H
Maksim Tikhomirov
0
4
3
17.10.18
2. kolo
Tiago Cacao
2
7
3
7
H2H
Peter Goldsteiner
1
6
10
6
6
7
17.10.18
2. kolo
Luis Faria
2
1
6
6
H2H
Luke Johnson
1
6
2
2
17.10.18
2. kolo
Mats Rosenkranz
2
6
6
H2H
Matvey Minin
0
3
1
17.10.18
2. kolo
Martim Leote Prata
2
7
7
H2H
Jakob Johansson-Holm
0
5
6
4
16.10.18
1. kolo
Frederico Gil
2
6
6
H2H
Marc Dijkhuizen
0
1
2
16.10.18
1. kolo
Maksim Tikhomirov
2
6
6
H2H
Goncalo Falcao
0
1
3
16.10.18
1. kolo
Peter Goldsteiner
2
6
7
H2H
Justin Butsch
0
1
5
16.10.18
1. kolo
Joao Monteiro
2
6
6
H2H
Javier Pulgar-Garcia
0
1
4
16.10.18
1. kolo
Miguel Semmler
2
1
6
6
H2H
Diego Matos
1
6
1
3
16.10.18
1. kolo
Tiago Cacao
2
6
6
H2H
Joao Graca
0
2
2
16.10.18
1. kolo
Raphael Baltensperger
2
3
7
6
H2H
Gabriel Schmidt
1
6
5
4
16.10.18
1. kolo
Jakob Johansson-Holm
2
7
6
H2H
Eduardo Dischinger
0
5
3
16.10.18
1. kolo
Francisco Cabral
2
6
6
H2H
Fabio Coelho
0
2
4
16.10.18
1. kolo
Mats Rosenkranz
2
6
6
H2H
Frederik Press
0
3
2
16.10.18
1. kolo
Martim Leote Prata
2
6
6
H2H
Antonio Pedro Pragana
0
1
1
16.10.18
1. kolo
Goncalo Ferreira
2
6
6
H2H
Miguel Semedo
0
2
4
16.10.18
1. kolo
Matvey Minin
2
6
6
H2H
Jose-Ricardo Nunes
0
4
1
17.10.18
1. kolo
Franco Emanuel Egea
2
6
6
H2H
Francesco Paschetto
0
4
1
17.10.18
1. kolo
Luke Johnson
2
4
6
6
H2H
Yan Bondarevskiy
1
6
3
3
17.10.18
1. kolo
Luis Faria
1
6
1
H2H
Afonso Salgado
skreč
0
1
0
15.10.18
kvalifik.
Jose-Ricardo Nunes
2
6
7
H2H
Francesco Paschetto
0
2
5
15.10.18
kvalifik.
Goncalo Falcao
2
6
6
H2H
Carlos Fernandez-Espinar
0
2
0
15.10.18
kvalifik.
Diego Matos
2
6
6
H2H
Francis Pare
0
2
1
15.10.18
kvalifik.
Javier Pulgar-Garcia
2
6
6
H2H
Tomas Almeida
0
2
0
15.10.18
kvalifik.
Jakob Johansson-Holm
2
6
6
H2H
Goran Duquesne
0
2
4
15.10.18
kvalifik.
Afonso Salgado
2
6
6
H2H
Mario Pena Garcia
0
2
1
15.10.18
kvalifik.
Martim Leote Prata
2
6
5
6
H2H
Miguel Semedo
1
2
7
3
15.10.18
kvalifik.
Fabio Coelho
2
6
6
6
H2H
Gabriele Moghini
1
4
7
4
3
14.10.18
2. kolo kval.
Jose-Ricardo Nunes
1
4
3
H2H
Pablo Irigaray Guarne
skreč
0
6
0
14.10.18
2. kolo kval.
Goncalo Falcao
2
6
7
H2H
John Harrison Richmond
0
1
5
14.10.18
2. kolo kval.
Diego Matos
2
6
6
7
H2H
George Davies
1
4
7
5
5
14.10.18
2. kolo kval.
Javier Pulgar-Garcia
2
6
2
6
H2H
Miguel Gomes
1
2
6
3
14.10.18
2. kolo kval.
Gabriele Moghini
2
6
6
H2H
Illia Stoliar
0
2
4
14.10.18
2. kolo kval.
Miguel Semedo
2
7
6
H2H
Tilen Zitnik
0
5
3
14.10.18
2. kolo kval.
Jakob Johansson-Holm
2
6
6
H2H
Rithwik Rajshekhar Raman
0
1
1
14.10.18
2. kolo kval.
Afonso Salgado
2
6
6
H2H
Igor Sao Thiago
0
4
4
14.10.18
2. kolo kval.
Tomas Almeida
2
7
6
6
H2H
Tim Van Der Horst
1
6
5
7
4
3
14.10.18
2. kolo kval.
Carlos Fernandez-Espinar
2
7
6
H2H
Russell Henderson
0
6
5
2
14.10.18
2. kolo kval.
Martim Leote Prata
2
6
5
6
H2H
Marcos Torralbo-Albos
1
3
7
2
14.10.18
2. kolo kval.
Fabio Coelho
2
6
6
H2H
Eduardo Lobo De Almeida
0
3
3
14.10.18
2. kolo kval.
Francis Pare
2
4
7
6
H2H
Victor Gurevich
1
6
5
4
14.10.18
2. kolo kval.
Goran Duquesne
2
6
7
H2H
Pedro Graca
0
3
6
2
14.10.18
2. kolo kval.
Francesco Paschetto
2
6
6
H2H
William Binnie
0
0
0
14.10.18
2. kolo kval.
Mario Pena Garcia
2
6
6
H2H
Guilherme Sousa Severin
0
1
1
13.10.18
1. kolo kval.
Jose-Ricardo Nunes
2
6
4
7
H2H
Marco Wright
1
4
6
6
1
13.10.18
1. kolo kval.
Tilen Zitnik
2
7
7
H2H
Alvaro Saez-Royuela Ariza
0
5
6
4
13.10.18
1. kolo kval.
John Harrison Richmond
2
6
7
H2H
Joao Leal
0
2
6
3
13.10.18
1. kolo kval.
Gabriele Moghini
2
6
7
H2H
Samuel Bothwell
0
1
5
13.10.18
1. kolo kval.
George Davies
2
6
6
H2H
Pietro Pirolt
0
0
1
13.10.18
1. kolo kval.
Rithwik Rajshekhar Raman
2
6
6
H2H
David Ramalho
0
1
0
13.10.18
1. kolo kval.
Afonso Salgado
2
6
6
H2H
Afonso Vaz Viana
0
1
0
13.10.18
1. kolo kval.
Tomas Almeida
2
6
6
H2H
Yanik Kaelin
0
3
3
13.10.18
1. kolo kval.
Marcos Torralbo-Albos
2
6
6
H2H
Jesus Echevarri
0
2
0
13.10.18
1. kolo kval.
Russell Henderson
2
6
6
H2H
Alejandro Sedeno Nieto
0
2
1
13.10.18
1. kolo kval.
Francis Pare
2
6
6
H2H
Bernardo Serra Vieira
0
1
1
13.10.18
1. kolo kval.
Francesco Paschetto
2
6
6
H2H
Michael Faulkner
0
1
2
13.10.18
1. kolo kval.
Pedro Graca
2
6
6
H2H
Bernardo Roque
0
4
2
13.10.18
1. kolo kval.
Miguel Gomes
2
6
6
H2H
Rishabdev Raman
0
2
4
13.10.18
1. kolo kval.
Mario Pena Garcia
2
6
6
H2H
Roman Revkov
0
1
1
13.10.18
1. kolo kval.
Eduardo Lobo De Almeida
2
6
6
H2H
Evan Morgan
0
2
1
Portugal F21 (Sao
sety
1
2
3
4
5
15.10.18
finále
Frederico Gil/Diego Matos
2
7
2
11
H2H
Eduardo Dischinger/Goncalo Falcao
1
6
4
6
9
15.10.18
semifinále
Eduardo Dischinger/Goncalo Falcao
2
6
6
H2H
Luis Faria/John Harrison Richmond
0
2
3
15.10.18
semifinále
Frederico Gil/Diego Matos
2
6
6
H2H
Fabio Coelho/Martim Leote Prata
0
4
3
15.10.18
štvrťfinále
Eduardo Dischinger/Goncalo Falcao
2
5
6
10
H2H
Justin Butsch/Franco Emanuel Egea
1
7
1
4
15.10.18
štvrťfinále
Frederico Gil/Diego Matos
2
6
3
10
H2H
Joao Monteiro/Miguel Semmler
1
3
6
8
15.10.18
štvrťfinále
Fabio Coelho/Martim Leote Prata
2
6
6
H2H
Russell Henderson/Jose-Ricardo Nunes
0
0
2
15.10.18
štvrťfinále
Luis Faria/John Harrison Richmond
2
6
6
H2H
Goncalo Ferreira/Joao Graca
0
3
4
15.10.18
1. kolo
Eduardo Dischinger/Goncalo Falcao
2
6
6
H2H
Peter Goldsteiner/Frederik Press
0
3
2
15.10.18
1. kolo
Frederico Gil/Diego Matos
2
7
6
H2H
Yan Bondarevskiy/Matvey Minin
0
5
2
15.10.18
1. kolo
Joao Monteiro/Miguel Semmler
2
6
6
H2H
Victor Gurevich/Maksim Tikhomirov
0
2
4
15.10.18
1. kolo
Russell Henderson/Jose-Ricardo Nunes
1
w/o
H2H
Tiago Cacao/Marc Dijkhuizen
0
15.10.18
1. kolo
Fabio Coelho/Martim Leote Prata
2
5
6
10
H2H
Miguel Gomes/Afonso Salgado
1
7
4
8
15.10.18
1. kolo
Justin Butsch/Franco Emanuel Egea
2
6
6
H2H
George Davies/Tim Van Der Horst
0
3
2
15.10.18
1. kolo
Goncalo Ferreira/Joao Graca
2
6
6
H2H
Jesus Echevarri/Marcos Torralbo-Albos
0
1
4
15.10.18
1. kolo
Luis Faria/John Harrison Richmond
2
6
7
H2H
Francisco Cabral/Luke Johnson
0
4
6
8
<