Portoroz Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Cincinnati
ATP: Cordenons Challenger
ATP: Meerbusch Challenger
ATP: Portoroz Challenger
ATP: Vancouver Challenger
ATP: M15 Baja
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Irpin
ATP: M15 Jakarta
ATP: M15 Koksijde
ATP: M15 La Paz
ATP: M15 Moscow
ATP: M15 Novi Sad
ATP: M15 Oldenzaal
ATP: M15 Santa Cristina
ATP: M15 Sintra
ATP: M15 Tabarka
ATP: M15 Trier
ATP: M15 Vigo
ATP: M25 Memphis
ATP: M25 Pitesti
ATP: M25+H Bydgoszcz
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Portoroz Challenger live, ˆ46K+H,
oficiálna stránka
Portoroz Challenger
sety
1
2
3
4
5
18.08.19
finále
Aljaz Bedene
2
7
6
H2H
Viktor Durasovic
0
5
3
17.08.19
semifinále
Aljaz Bedene
2
6
6
H2H
Blaz Rola
0
3
2
17.08.19
semifinále
Viktor Durasovic
2
3
6
6
H2H
Constant Lestienne
1
6
1
1
16.08.19
štvrťfinále
Aljaz Bedene
2
6
4
7
H2H
Lukas Klein
1
3
6
6
4
16.08.19
štvrťfinále
Blaz Rola
2
6
6
H2H
Roman Safiullin
0
2
1
16.08.19
štvrťfinále
Constant Lestienne
1
6
3
H2H
Artem Dubrivnyy
skreč
0
4
0
16.08.19
štvrťfinále
Viktor Durasovic
2
6
7
H2H
Zdenek Kolar
0
4
6
6
15.08.19
3. kolo
Aljaz Bedene
2
6
6
H2H
Mukund Sasikumar
0
2
2
15.08.19
3. kolo
Blaz Rola
2
6
6
H2H
Aldin Setkic
0
1
4
15.08.19
3. kolo
Constant Lestienne
2
6
6
H2H
Matteo Viola
0
0
1
15.08.19
3. kolo
Viktor Durasovic
2
6
6
H2H
Altug Celikbilek
0
3
2
15.08.19
3. kolo
Roman Safiullin
2
6
6
H2H
Carlos Gomez-Herrera
0
2
4
15.08.19
3. kolo
Zdenek Kolar
2
6
3
6
H2H
Sergiy Stakhovsky
1
2
6
3
15.08.19
3. kolo
Lukas Klein
2
1
6
6
H2H
Filip Horansky
1
6
4
3
15.08.19
3. kolo
Artem Dubrivnyy
2
7
6
H2H
Tomas Lipovsek Puches
0
6
2
3
13.08.19
2. kolo
Mukund Sasikumar
2
4
7
6
H2H
Evan King
1
6
5
3
13.08.19
2. kolo
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Danilo Petrovic
0
3
4
14.08.19
2. kolo
Sergiy Stakhovsky
2
6
7
H2H
Alessandro Bega
0
1
5
14.08.19
2. kolo
Aldin Setkic
1
1
H2H
Kenny de Schepper
skreč
0
4
14.08.19
2. kolo
Matteo Viola
2
6
6
H2H
Miljan Zekic
0
0
3
14.08.19
2. kolo
Aljaz Bedene
2
5
6
6
H2H
Illya Marchenko
1
7
4
2
14.08.19
2. kolo
Carlos Gomez-Herrera
2
6
6
H2H
Evgeny Karlovskiy
0
1
2
14.08.19
2. kolo
Blaz Rola
2
7
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
0
5
2
14.08.19
2. kolo
Filip Horansky
2
7
6
H2H
Tomas Martin Etcheverry
0
6
3
1
14.08.19
2. kolo
Constant Lestienne
2
6
6
H2H
Julian Ocleppo
0
1
2
14.08.19
2. kolo
Tomas Lipovsek Puches
2
6
6
H2H
Andrey Golubev
0
4
4
14.08.19
2. kolo
Altug Celikbilek
2
7
6
H2H
Alexey Vatutin
0
6
2
3
14.08.19
2. kolo
Viktor Durasovic
2
7
6
H2H
Lucas Miedler
0
5
3
14.08.19
2. kolo
Roman Safiullin
2
6
6
6
H2H
Antoine Cornut-Chauvinc
1
7
4
4
2
14.08.19
2. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Tobias Simon
0
2
4
14.08.19
2. kolo
Artem Dubrivnyy
2
7
4
6
H2H
Luca Vanni
1
6
6
6
4
12.08.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili
2
4
6
6
H2H
Edan Leshem
1
6
1
0
12.08.19
1. kolo
Illya Marchenko
2
6
6
H2H
Hugo Nys
0
4
2
12.08.19
1. kolo
Aldin Setkic
2
6
6
H2H
Sven Lah
0
4
3
12.08.19
1. kolo
Evan King
1
7
1
H2H
Lucas Catarina
skreč
0
5
0
12.08.19
1. kolo
Alessandro Bega
2
6
6
H2H
Tom Jomby
0
3
0
12.08.19
1. kolo
Miljan Zekic
2
4
7
6
H2H
Tom Kocevar-Desman
1
6
6
6
3
12.08.19
1. kolo
Tobias Simon
2
6
7
H2H
Quentin Robert (1994)
0
3
5
12.08.19
1. kolo
Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Maxime Hamou
0
4
1
12.08.19
1. kolo
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Andrea Vavassori
0
4
1
12.08.19
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry
2
6
6
6
H2H
Jurij Rodionov
1
7
0
2
2
12.08.19
1. kolo
Artem Dubrivnyy
2
6
6
H2H
Mike Urbanija
0
3
4
12.08.19
1. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc
2
6
3
6
H2H
Nik Razborsek
1
4
6
4
13.08.19
1. kolo
Carlos Gomez-Herrera
2
6
6
H2H
Igor Sijsling
0
2
3
13.08.19
1. kolo
Tomas Lipovsek Puches
2
6
6
H2H
Zvonimir Oreskovic
0
1
0
13.08.19
1. kolo
Viktor Durasovic
2
6
3
6
H2H
Nicolas Barrientos
1
2
6
1
13.08.19
1. kolo
Julian Ocleppo
2
2
6
7
H2H
Matias Zukas
1
6
1
6
5
12.08.19
kvalifik.
Nicolas Barrientos
2
3
6
6
H2H
Alexander Erler
1
6
2
2
12.08.19
kvalifik.
Tomas Lipovsek Puches
2
6
6
H2H
Filip Jeff Planinsek
0
3
1
Portoroz Challenger
sety
1
2
3
4
5
17.08.19
finále
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera
2
6
6
H2H
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn
0
3
2
16.08.19
semifinále
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn
2
0
7
11
H2H
Nicolas Barrientos/Ariel Behar
1
6
6
5
9
16.08.19
semifinále
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera
2
6
6
H2H
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek
0
4
4
15.08.19
štvrťfinále
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Evan King/Julian Ocleppo
0
4
4
15.08.19
štvrťfinále
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
Igor Sijsling/Glenn Smits
0
2
4
15.08.19
štvrťfinále
Nicolas Barrientos/Ariel Behar
2
6
6
H2H
Tomas Martin Etcheverry/Matias Zukas
0
1
1
15.08.19
štvrťfinále
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera
2
4
6
10
H2H
Illya Marchenko/Igor Zelenay
1
6
4
7
13.08.19
1. kolo
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek
2
6
6
H2H
Sven Lah/Tomas Lipovsek Puches
0
2
3
13.08.19
1. kolo
Lucas Miedler/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
Aljaz Jakob Kaplja/Bor Schweiger Muzar
0
2
2
13.08.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera
2
6
7
H2H
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
0
2
6
3
14.08.19
1. kolo
Nicolas Barrientos/Ariel Behar
2
5
6
10
H2H
Rameez Junaid/Purav Raja
1
7
0
7
14.08.19
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry/Matias Zukas
2
5
6
10
H2H
Evgeny Karlovskiy/Zdenek Kolar
1
7
0
5
14.08.19
1. kolo
Evan King/Julian Ocleppo
2
7
7
H2H
Romain Arneodo/Hugo Nys
0
6
5
6
3
14.08.19
1. kolo
Illya Marchenko/Igor Zelenay
2
6
7
H2H
Sergiy Stakhovsky/Nenad Zimonjic
0
3
5
14.08.19
1. kolo
Igor Sijsling/Glenn Smits
2
6
7
10
H2H
Andrey Golubev/Andrea Vavassori
1
7
6
5
7
<