Poprad Tatry Challenger 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: London
ATP: Halle
ATP: Blois Challenger
ATP: Fergana Challenger
ATP: Ilkley Challenger
ATP: L'Aquila Challenger
ATP: Poprad Tatry Challenger
ATP: Belgium F1 (Havre)
ATP: Canada F3 (Calgary)
ATP: France F10 (Toulouse)
ATP: Germany F4 (Kaltenkirchen)
ATP: Guam F1 (Tumon)
ATP: Hungary F5 (Budapest)
ATP: Israel F10 (Kiryat
ATP: Italy F15 (Sassuolo)
ATP: Korea F3 (Daegu)
ATP: Portugal F9 (Povoa
ATP: Sri Lanka F2
ATP: Tunisia F24 (Hammamet)
ATP: USA F15 (Winston
ATP: USA F16 (Rochester)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Poprad Tatry Challenger live, ˆ64K+H,
oficiálna stránka
Poprad Tatry Challenger
sety
1
2
3
4
5
23.06.18
finále
Jozef Kovalik
2
6
6
H2H
Arthur De Greef
0
4
0
22.06.18
semifinále
Arthur De Greef
2
6
6
H2H
Attila Balazs
0
1
3
22.06.18
semifinále
Jozef Kovalik
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
1
2
21.06.18
štvrťfinále
Attila Balazs
2
6
6
H2H
Adam Pavlasek
0
2
4
21.06.18
štvrťfinále
Arthur De Greef
2
6
7
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol
0
2
5
21.06.18
štvrťfinále
Jozef Kovalik
2
6
7
6
H2H
Mohamed Safwat
1
7
7
6
5
4
21.06.18
štvrťfinále
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Dennis Novak
0
2
2
20.06.18
2. kolo
Attila Balazs
2
6
6
H2H
Vaclav Safranek
0
1
0
20.06.18
2. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol
2
6
6
H2H
Casper Ruud
0
4
1
20.06.18
2. kolo
Mohamed Safwat
2
7
1
6
H2H
Andreas Haider-Maurer
1
5
6
4
20.06.18
2. kolo
Arthur De Greef
2
7
6
H2H
Filip Horansky
0
6
2
3
20.06.18
2. kolo
Jozef Kovalik
2
6
7
H2H
Tsung-Hua Yang
0
2
5
20.06.18
2. kolo
Dennis Novak
2
6
6
H2H
Maximilian Neuchrist
0
2
4
20.06.18
2. kolo
Adam Pavlasek
2
6
6
H2H
Andrej Glvac
0
2
0
20.06.18
2. kolo
Zdenek Kolar
1
6
H2H
Gerald Melzer
skreč
0
4
18.06.18
1. kolo
Mohamed Safwat
2
6
6
H2H
Peter Vajda
0
1
1
18.06.18
1. kolo
Arthur De Greef
2
6
3
6
H2H
Uladzimir Ignatik
1
2
6
3
18.06.18
1. kolo
Andrej Glvac
2
4
6
6
H2H
Dominik Sproch
1
6
0
2
19.06.18
1. kolo
Andreas Haider-Maurer
2
6
6
H2H
Marek Jaloviec
0
3
4
19.06.18
1. kolo
Attila Balazs
2
6
6
H2H
Matteo Viola
0
3
3
19.06.18
1. kolo
Sergio Gutierrez-Ferrol
1
6
3
H2H
Miljan Zekic
skreč
0
2
0
19.06.18
1. kolo
Tsung-Hua Yang
2
6
6
H2H
Jan Satral
0
4
2
19.06.18
1. kolo
Jozef Kovalik
2
6
7
H2H
Tomislav Brkic
0
4
5
19.06.18
1. kolo
Gerald Melzer
2
6
6
H2H
Pavel Nejedly
0
2
2
19.06.18
1. kolo
Maximilian Neuchrist
2
6
6
H2H
Ante Pavic
0
4
2
19.06.18
1. kolo
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Daniel Munoz-De La Nava
0
2
4
19.06.18
1. kolo
Dennis Novak
2
6
7
H2H
Lukas Rosol
0
1
5
19.06.18
1. kolo
Adam Pavlasek
1
7
H2H
Frank Dancevic
skreč
0
5
19.06.18
1. kolo
Vaclav Safranek
2
7
4
7
H2H
Pedja Krstin
1
5
6
6
2
19.06.18
1. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Blaz Rola
0
4
3
19.06.18
1. kolo
Casper Ruud
1
6
1
H2H
Lukas Klein
skreč
0
4
1
17.06.18
kvalifik.
Frank Dancevic
2
6
1
6
H2H
David Poljak
1
4
6
4
17.06.18
kvalifik.
Andreas Haider-Maurer
2
7
7
H2H
Patrik Rikl
0
6
3
6
3
17.06.18
kvalifik.
Jan Satral
2
5
7
6
H2H
Artem Smirnov
1
7
5
4
17.06.18
kvalifik.
Pavel Nejedly
2
6
6
H2H
Robin Stanek
0
3
2
16.06.18
2. kolo kval.
Frank Dancevic
2
6
6
H2H
Vit Kopriva
0
4
2
16.06.18
2. kolo kval.
Andreas Haider-Maurer
2
6
6
H2H
Tomas Liska
0
3
3
16.06.18
2. kolo kval.
Artem Smirnov
2
1
6
6
H2H
Artem Dubrivnyy
1
6
3
0
16.06.18
2. kolo kval.
Jan Satral
2
6
7
H2H
Michal Konecny
0
3
6
2
16.06.18
2. kolo kval.
David Poljak
2
6
6
6
H2H
Peter Goldsteiner
1
0
7
6
4
16.06.18
2. kolo kval.
Robin Stanek
2
6
6
H2H
George Botezan
0
4
4
16.06.18
2. kolo kval.
Pavel Nejedly
2
6
5
7
H2H
Thomas Statzberger
1
2
7
5
16.06.18
2. kolo kval.
Patrik Rikl
2
6
5
7
H2H
Niels Desein
1
2
7
6
4
16.06.18
1. kolo kval.
Frank Dancevic
2
6
6
H2H
Vitalii Shcherba
0
0
1
16.06.18
1. kolo kval.
Andreas Haider-Maurer
2
6
7
H2H
Robert Galloway
0
4
5
16.06.18
1. kolo kval.
Niels Desein
2
6
6
H2H
Peter Samosi
0
2
0
16.06.18
1. kolo kval.
Artem Smirnov
2
6
6
H2H
Tomas Vanko
0
0
0
16.06.18
1. kolo kval.
Michal Konecny
1
6
H2H
Vladimir Uzhylovsky
skreč
0
4
16.06.18
1. kolo kval.
Jan Satral
2
6
6
H2H
Marek Gengel
0
1
1
16.06.18
1. kolo kval.
Peter Goldsteiner
2
6
4
6
H2H
Samuel Puskar
1
3
6
4
16.06.18
1. kolo kval.
David Poljak
2
6
4
6
H2H
Ivo Klec
1
2
6
3
16.06.18
1. kolo kval.
Robin Stanek
2
6
6
H2H
Pawel Juszczak
0
4
3
16.06.18
1. kolo kval.
Thomas Statzberger
2
6
7
H2H
Michal Dembek
0
4
6
4
16.06.18
1. kolo kval.
Pavel Nejedly
2
6
6
H2H
Dominik Kellovsky
0
1
3
16.06.18
1. kolo kval.
George Botezan
2
6
1
6
H2H
Goran Markovic
1
3
6
2
16.06.18
1. kolo kval.
Patrik Rikl
2
6
6
H2H
Fernando Romboli
0
4
3
16.06.18
1. kolo kval.
Artem Dubrivnyy
2
6
6
H2H
Petr Michnev
0
4
2
16.06.18
1. kolo kval.
Vit Kopriva
2
6
6
H2H
Karl Friberg
0
1
1
16.06.18
1. kolo kval.
Tomas Liska
2
6
6
H2H
Andrej Krejcik
0
0
1
Poprad Tatry Challenger
sety
1
2
3
4
5
23.06.18
finále
Tomislav Brkic/Ante Pavic
2
6
4
16
H2H
Nikola Cacic/Luca Margaroli
1
3
6
14
21.06.18
semifinále
Tomislav Brkic/Ante Pavic
2
7
6
H2H
Robert Galloway/Fernando Romboli
0
6
2
3
22.06.18
semifinále
Nikola Cacic/Luca Margaroli
2
6
7
H2H
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn
0
2
6
2
20.06.18
štvrťfinále
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
Filip Polasek/Patrik Rikl
0
4
3
20.06.18
štvrťfinále
Tomislav Brkic/Ante Pavic
1
w/o
H2H
Niels Desein/Gerald Melzer
0
20.06.18
štvrťfinále
Robert Galloway/Fernando Romboli
2
6
6
H2H
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
0
4
2
21.06.18
štvrťfinále
Nikola Cacic/Luca Margaroli
2
7
3
11
H2H
Roman Jebavy/Zdenek Kolar
1
6
6
6
9
18.06.18
1. kolo
Roman Jebavy/Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Daniel Munoz-De La Nava/Matteo Viola
0
3
4
18.06.18
1. kolo
Tomislav Brkic/Ante Pavic
2
6
4
12
H2H
Ivo Klec/Dominik Sproch
1
0
6
10
18.06.18
1. kolo
Filip Polasek/Patrik Rikl
2
6
6
H2H
Marek Jaloviec/Vaclav Safranek
0
3
1
18.06.18
1. kolo
Niels Desein/Gerald Melzer
2
6
6
H2H
Nathan Pasha/Hunter Reese
0
4
4
19.06.18
1. kolo
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
Tomasz Bednarek/Szymon Walkow
0
3
2
19.06.18
1. kolo
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
2
6
6
10
H2H
Andrej Glvac/Peter Vajda
1
7
4
4
5
19.06.18
1. kolo
Robert Galloway/Fernando Romboli
2
6
7
H2H
Artem Smirnov/Vladimir Uzhylovsky
0
2
5
20.06.18
1. kolo
Nikola Cacic/Luca Margaroli
2
6
3
10
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol/David Poljak
1
1
6
7
<