Parma Challenger 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: French Open (juniors)
ATP: Paris
ATP: Barcelona Challenger
ATP: Parma Challenger
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Setubal
ATP: M15 Sharm El
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Parma Challenger live, ˆ46K,
oficiálna stránka
Parma Challenger
sety
1
2
3
4
5
12.10.20
finále
Frances Tiafoe
2
6
3
6
H2H
Salvatore Caruso
1
3
6
4
10.10.20
semifinále
Salvatore Caruso
2
6
6
H2H
Alexei Popyrin
0
4
4
10.10.20
semifinále
Frances Tiafoe
2
3
6
6
H2H
Federico Delbonis
1
6
3
4
09.10.20
štvrťfinále
Federico Delbonis
2
4
6
6
H2H
Marco Cecchinato
1
6
2
2
09.10.20
štvrťfinále
Salvatore Caruso
2
6
2
6
H2H
Laslo Djere
1
4
6
4
09.10.20
štvrťfinále
Frances Tiafoe
2
7
7
H2H
Filippo Baldi
0
6
3
5
09.10.20
štvrťfinále
Alexei Popyrin
2
6
6
7
H2H
Juan Pablo Ficovich
1
7
6
4
5
07.10.20
2. kolo
Salvatore Caruso
2
6
7
H2H
Tomas Machac
0
2
5
07.10.20
2. kolo
Laslo Djere
2
7
4
6
H2H
Sumit Nagal
1
5
6
4
07.10.20
2. kolo
Filippo Baldi
1
4
6
3
H2H
Gianluca Mager
skreč
0
6
3
1
07.10.20
2. kolo
Frances Tiafoe
2
6
3
6
H2H
Lorenzo Musetti
1
3
6
3
08.10.20
2. kolo
Federico Delbonis
2
6
6
H2H
Paolo Lorenzi
0
1
4
08.10.20
2. kolo
Marco Cecchinato
2
7
6
H2H
Philipp Kohlschreiber
0
5
3
08.10.20
2. kolo
Juan Pablo Ficovich
2
6
6
H2H
Mitchell Krueger
0
1
4
08.10.20
2. kolo
Alexei Popyrin
2
6
6
H2H
Alexandre Muller
0
4
4
05.10.20
1. kolo
Paolo Lorenzi
2
7
6
H2H
Prajnesh Gunneswaran
0
6
5
2
05.10.20
1. kolo
Gianluca Mager
2
7
7
H2H
Yannick Hanfmann
0
5
6
5
05.10.20
1. kolo
Laslo Djere
2
6
6
H2H
Jason Jung
0
2
4
05.10.20
1. kolo
Filippo Baldi
2
5
7
6
H2H
Taro Daniel
1
7
6
5
1
05.10.20
1. kolo
Sumit Nagal
2
6
6
H2H
Giulio Zeppieri
0
4
4
05.10.20
1. kolo
Tomas Machac
1
6
4
H2H
Juan Pablo Varillas
skreč
0
2
2
05.10.20
1. kolo
Lorenzo Musetti
2
6
6
H2H
Federico Gaio
0
3
2
06.10.20
1. kolo
Philipp Kohlschreiber
2
6
6
H2H
Thiago Seyboth Wild
0
3
1
06.10.20
1. kolo
Federico Delbonis
2
6
7
H2H
Andreas Seppi
0
1
6
6
06.10.20
1. kolo
Mitchell Krueger
2
6
6
H2H
Denis Istomin
0
4
4
06.10.20
1. kolo
Salvatore Caruso
2
4
6
6
H2H
Hugo Grenier
1
6
3
4
06.10.20
1. kolo
Marco Cecchinato
2
6
6
H2H
Kamil Majchrzak
0
3
4
06.10.20
1. kolo
Alexandre Muller
2
6
4
6
H2H
Maxime Cressy
1
3
6
3
06.10.20
1. kolo
Juan Pablo Ficovich
2
6
7
H2H
Danilo Petrovic
0
3
6
5
06.10.20
1. kolo
Frances Tiafoe
2
7
6
H2H
Blaz Rola
0
6
1
3
06.10.20
1. kolo
Alexei Popyrin
1
1
2
H2H
Juan Ignacio Londero
skreč
0
6
1
04.10.20
kvalifik.
Filippo Baldi
2
6
7
H2H
Francesco Passaro
0
2
6
3
04.10.20
kvalifik.
Alexandre Muller
2
6
7
H2H
Roberto Cid Subervi
0
4
5
04.10.20
kvalifik.
Hugo Grenier
2
6
6
H2H
Ulises Blanch
0
4
4
04.10.20
kvalifik.
Tomas Machac
2
6
6
H2H
Juan Pablo Ficovich
0
4
4
03.10.20
1. kolo kval.
Roberto Cid Subervi
2
6
6
H2H
Federico Arnaboldi
0
3
1
03.10.20
1. kolo kval.
Filippo Baldi
2
6
7
H2H
Constant Lestienne
0
3
6
3
03.10.20
1. kolo kval.
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
0
3
2
03.10.20
1. kolo kval.
Hugo Grenier
2
6
6
H2H
Viktor Galovic
0
2
4
03.10.20
1. kolo kval.
Juan Pablo Ficovich
2
4
6
6
H2H
Matteo Arnaldi
1
6
1
0
03.10.20
1. kolo kval.
Ulises Blanch
1
6
H2H
Elliot Benchetrit
skreč
0
2
03.10.20
1. kolo kval.
Tomas Machac
2
6
6
H2H
Alexey Vatutin
0
0
2
03.10.20
1. kolo kval.
Francesco Passaro
2
6
7
H2H
Marco Trungelliti
0
3
6
4
Parma Challenger
sety
1
2
3
4
5
10.10.20
finále
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
6
6
H2H
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
0
4
4
09.10.20
semifinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
2
6
3
13
H2H
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez
1
4
6
11
09.10.20
semifinále
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
5
6
11
H2H
Andres Molteni/Hugo Nys
1
7
4
9
08.10.20
štvrťfinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
2
6
6
H2H
Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak
0
4
1
08.10.20
štvrťfinále
Andres Molteni/Hugo Nys
2
6
6
H2H
Federico Gaio/Paolo Lorenzi
0
4
4
08.10.20
štvrťfinále
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez
2
6
6
10
H2H
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
1
3
7
2
6
08.10.20
štvrťfinále
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
6
6
H2H
Sander Arends/David Pel
0
4
2
06.10.20
1. kolo
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
2
6
6
H2H
Divij Sharan/Jack Withrow
0
2
1
06.10.20
1. kolo
Federico Gaio/Paolo Lorenzi
2
6
6
H2H
Fernando Romboli/David Vega Hernandez
0
2
2
06.10.20
1. kolo
Sander Arends/David Pel
2
6
6
H2H
Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez
0
4
4
07.10.20
1. kolo
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
2
6
4
10
H2H
Marcus Daniell/Philipp Oswald
1
2
6
4
07.10.20
1. kolo
Andres Molteni/Hugo Nys
2
6
6
10
H2H
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop
1
7
4
4
4
07.10.20
1. kolo
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez
2
6
7
H2H
Ben McLachlan/Denys Molchanov
0
4
6
7
07.10.20
1. kolo
Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Alessio De Bernardis/Francesco Passaro
0
4
2
07.10.20
1. kolo
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
7
6
H2H
Artem Sitak/Igor Zelenay
0
6
5
4
<